Глобальні оголошення!



Сни про рибу

Re: сни про рибу

Повідомлення Enigma » 12 березня 2011, 10:50

Мій науковий керівник займається дослідженням материнських наративів, то коли робить опитування, майже всі мамочки кажуть, що вони дізналися про вагітність через "рибу", тобто сон у якому їм наснилася риба. Але окрім риби там ще є колодязь, річка, чиста вода в руках, красива жінка, яку ніколи раніше не бачили (символ Божої Матері, яка попереджує)... І ще купу всього. Мені особисто риба не снилася, але перед вагітністю, ми з сім"єю поїхали на Джерело св.Анни за Кременцем, за традицією ми туди на кожне Воскресіння їздимо. Я скупалася в джерелі і після цього завагітніла.
Enigma Офлайн


 

Re: Сни про рибу

Повідомлення Marta » 27 березня 2011, 02:45

Риба не снилася, снилося, що я копаю картоплю.
Marta Офлайн


 

Re: Сни про рибу

Повідомлення ЗІрка » 27 березня 2011, 09:23

а мені снилася вода... багато. я то плавала на якихось човнах, кораблях то сама бовталася... потім взнала що вагітна, а якось розказала сни знайомому (він про мою вагітність не знав) то спитав чи я не чекаю дитину, бо вода то життя...
так от :?
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Сни про рибу

Повідомлення nadia 2311 » 27 березня 2011, 10:05

Мені снилась риба. Пам"ятаю розказала мамі про свій сон, а вона спитала чи я не вагітна. Я звичайно сказала що 100 % ні, а як потім виявилось на той час в мені вже жило маленьке ангелятко :) :) .
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Сни про рибу

Повідомлення мешканка » 27 березня 2011, 10:11

Нічого такого не снилось . А може то я вже призабула?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Сни про рибу

Повідомлення Marichka » 27 березня 2011, 10:36

Шкода,але не пригадую.Цікаво.Снилось часто те,що зі мною відбувалось чи про що я говорила.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Сни про рибу

Повідомлення oksana.tesliuk » 27 березня 2011, 13:39

А мені в першу вагітність снилися пельмені і всяка інша їжа :crazy: Так тоді хотілося їсти, що аж руки трусилися, коли бачила щось їстивне. :scare: Коротше, спала і снилося, що хочу їсти :dash:
Добре, хоч цього разу не така обжора. Повертатися до норми після пологів буде легше і швидше, сподіваюсь :?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Сни про рибу

Повідомлення Руженка » 28 березня 2011, 23:50

Мені мама ще з дитинства розказувала, що якщо сниться жива риба - значить ВАГІТНА!!!)))
Мені приснилась саме жива риба на другому тижні вагітності!!!!!!!!!!!Що я вагітна, я тоді не знала!!!!!!Але сон дуже чітко запяматала і згадала відразу мамині слова!!!!!!!!В голові майнула думка "Може я вагітна"??? Через тиждень я дізналась, що ВАГІТНА!!!!!!!!Після того і до того риба ні разу не снилась!!!!!!!! :P Ось так....... ;-)
Руженка Офлайн


 

Re: Сни про рибу

Повідомлення olgakr » 29 березня 2011, 10:34

Мені риба не снилася, а от моя свекруха розповідала, що їй було як тільки присниться риба - то вже знає,що вагітна, тест купувати не треба А народила вона 5 дітей і за кожним їй такий сон снився.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Сни про рибу

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 19:21

гра з вогнем написав:мені не снилися. але раз снився дивний-дивний сон, я його не наважуюся розповідати і боюся.

Я вірю в те,що якщо розказати комусь, то він не збудеться...
Mary Awa Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron