Глобальні оголошення!



Страхи майбутніх мам

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення Alisa » 21 травня 2011, 20:35

Я боялась розтяжок.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення Lesya » 21 травня 2011, 23:21

мешканка написав:і я б хотіла швидких пологів, а то, як пригадаю ті години в передпологовій-так страшно робиться :scare:


Я теж не проти швидше, як першого разу - ну щоб не товктися в родовій 6 годин і не кидати на пальцях з чоловіком, хто злопає останнє печенько. :grin:
Але страшенно боюся стрімких пологів - коли сама вдома з дитиною а чоловік навіть не встигне з роботи приїхати. Боюся малого налякати...
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення Marta » 22 травня 2011, 10:58

Так, нікому не хочеться 6-10 чи більше годин "товктися" в родовій, але швидкі чи стрімкі пологи- то, як правило, не добре ні для дитини, ні для мами.
Звичайно, в темі "Страхи майбутніх мам" не хочеться писати про можливі наслідки швидких чи стрімких пологів, проте добре, коли пологи нормальні- не затяжні сильно, але й не стрімкі.
Легких вам пологів, дівчата!)
Marta Офлайн


 

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення Гість » 24 травня 2011, 13:03

От мені скоро народжувати, було багато запитань, але одна розумна людина сказала: чим менше знаєш, тим краще для тебе!!! :)
Гість Офлайн


 

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення flower » 24 травня 2011, 14:47

Гість не вважаю необізнаність кращою! Вважаю, що в теперішній час треба багато чого знати, ті знання допоможуть уникнути помилок і зберегти здоровя та нерви...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення Sawwku » 24 травня 2011, 14:55

знати треба, але не зациклюватися. бо тоді ще більше нервів піде на аналіз помилок. багато чого не залежить від жінки, часто лікарі не питають і роблять на свій вибір, причому так швидко, що потім хіба "помахаєш кулаками після бійки". головне, як на мене, треба постаратися самій не допустити помилку ;-)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення oksana.tesliuk » 24 травня 2011, 15:52

flower написав:Гість не вважаю необізнаність кращою! Вважаю, що в теперішній час треба багато чого знати, ті знання допоможуть уникнути помилок і зберегти здоровя та нерви...

Погоджуюся. Якби я нічого не знала, то могло б бути й так. як казали санітарки в роддомі, де я потім лежала: "Уявляєш, стрімкі пологи, родила вдома і дитина без переломів, без травм голови..."
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення mari » 24 травня 2011, 22:17

Гість написав: але одна розумна людина сказала: чим менше знаєш, тим краще для тебе



Точно не згідна. Це помагає, та ні навіть і спати спокійно не помагає. Розумієте, гість, вагітність вона на те й 9 місяців, а не 1 місяців, щоб приготуватись- і душею і тілом, і розумом. А мало знаючи- стаєш приводом для того, що тобою керують інші,як хочуть, не завжди на користь, а "ти"(не маю на увазі тебе, слово загальне)як тупе телятко.

Люблю розказувати цю реальну історію, як я в роддомі жінку питала, бо була там 30 хв, і вона всі 30 без перестанку кричала в 1 періоді, а як я її запитала чого так кричить- вона здивовано сказала: а що тут ще робити??????????
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення Оксанка » 06 вересня 2011, 16:53

Всю вагітність особливо нічого не боялася, тільки тоді, коли відійшли води вдома, то спонтанно якось почало трусити, зуб на зуб не попадав, стала молитися, і навіть зосередитись не змогла... Мабуть це було хвилювання перед невідомим... Але Слава Богу, все пройшло добре!!!
Оксанка Офлайн


 

Re: Страхи майбутніх мам

Повідомлення irinka » 10 січня 2012, 16:32

Я найбільше чомусь боялася передчасних пологів :crazy: тому до 30 тижня старалася всі речі зібрати в роддом :oops: бо з 22 тижня відчувала легке ниття внизу живота, тому мабуть переживала :emphaty:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron