Глобальні оголошення!



Передпологові історії

Передпологові історії

Повідомлення гра з вогнем » 14 вересня 2010, 20:41

Ай, не знаю як назвати, тому назвала так :oops:

Оце читаю, читаю розповіді інших жінок і думаю собі.
А чо всі пишуть, що як матка відкрилася на 2-3 пальці за тиждень-два до пологів - то це капець як погано, світить збереження або стимуляція, або воопше? :dash:
Прям мать героїня, бо з ВІДКРИТТЯМ ходила

Конешно, мо я чота не так розумію... :crazy:

Мені лікар за тиждень чи півтора до пологів сказав, що відкриття 2 пальці, погладив по голівці і сказав - іди гуляй (це я образно). Тобто просто констатував і ніякого призначення, охів-ахів, я думала, взагалі-то, що так і має бути...

А то все на очі трапляються сльозливі історії як я бідна з відкриттям ходила, мучилися, стимулювали потім. бо відкриття.

Я чота недопонімаю?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Передпологові історії

Повідомлення Marta » 15 вересня 2010, 00:38

Не знаю..В мене за пару днів було 1 палець відкриття, то я розстроїлася, що воно так мало відкривається...((
Теж ходила спокійно і таких історій не чувала...))
Я помітила, що от, наприклад, дві жінки і двоє однакових по важкості пологів. Одна буде говорити, яка вона героїня, як вона відмучилась, т.д., а друга скаже, що все нормально, ну, було те і те, але нічого страшного...В залежності хто як настроєний на пологи і як розуміє самі пологи.
Marta Офлайн


 

Re: Передпологові історії

Повідомлення kamisia » 15 вересня 2010, 08:44

Марта, ти на 100 % права. А про відкриття я нічого такого не знаю, но в мене на 3 пальці відкрилося в день родів, ну естесно, ну в той день його принаймі обнаружили, но коли то сталося, я ненаю. нормально я собі ганяла по патології з тим відкриттям, в родзал в приприжку летіла, і це не жарт)))))
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Передпологові історії

Повідомлення Marta » 15 вересня 2010, 11:49

Я приїхала в роддом з 5 пальців відкриття, ну, правда, це вже були схватки з інтервалом 5 хв. Чекала до останнього...)) Але самі роди, які б вони там не були, вважаю от Святом. Так, було важко, довго,т.д....але була така радість, що словами не описати...І дуже важливу роль відіграють школи материнства і самопідготовка, бо ти знаєш хоч приблизно, що тебе чекає, і правильно настроєна на це, позитивно!) Хочу ше...)))))
Marta Офлайн


 

Re: Передпологові історії

Повідомлення Любов » 15 вересня 2010, 12:37

і я, дякуючи школі материнства і своєму чоловікові, хочу ше. Це дійсно було свято і ніжне очікування дива, яке привітало нас своїм криком :yahoo: . Така ні з чим незрівнянна радість. Смішно згадати зараз, коли відійшли води, то ми абсолютно спокійні з чоловіком, побули вдома ще 5 годин, а коли приїхали то було відкриття на 3 пальці. На відміну від нас, мама дуже переживала і постійно підганяла вже їхати в роддом :D .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Передпологові історії

Повідомлення Naya » 15 вересня 2010, 13:29

Я б родила ще раз двадцять..
Нічого надто важкого...ну трохи боліло, але...як згадаю ту мить, коли ми заверещали...воно того варте...
Але..з поправкою, лиш би не той важкий післяпологовий період, який в мене був перший раз.
А про розкриття... Ну, що страшного як на два тижні раніше? На два тижні раніше, це коли? На два раніше 40 тижня? Ну і шо? Якраз норма, думаю...
І щось недозрозуміла, нашо стимулювати, якщо розкриття вже є? Ну є і є...чекаємо повного, води хлюп і рожаєм. Стимулювати то нашо?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Передпологові історії

Повідомлення happymami » 15 вересня 2010, 13:34

Naya написав:І щось недозрозуміла, нашо стимулювати, якщо розкриття вже є? Ну є і є...чекаємо повного, води хлюп і рожаєм. Стимулювати то нашо?

Я так розумію, шо то мається на увазі, шо коли розкривається раніше на 2-3 тижні, то лікарі закріплюють. В паталогію можуть класти. А потім стимулюють, бо від тих закріплень жінці важко розродитися. Я вже не раз такі випадки чула, поки лежала в паталогії
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Передпологові історії

Повідомлення Nymydora » 15 вересня 2010, 21:42

З тими закріпленнями то взагалі ідіотизм, як на мене. Так само, як з магнезією (і, до речі, зі славнозвісним Магне Б6). Лежала на збереженні, кололи магнезію. А прийшлося родити - цілу ніч перейми, зранку в роддом з інтервалом 5 хвилин, а розкриття - 1 палець. В результаті - окситоцин :dash:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Передпологові історії

Повідомлення ЗІрка » 15 вересня 2010, 23:15

відкриття - то не страшно, страшніше. коли його нема і нема
мені говрили, що болі при схватках - то легше ніж зубний біль і можна терпіти... я налаштована була позитивно
але поки що схватки - це найгірше, що зі мною траплялося протягом мого ще відносно недовгого перебування на сій грішній землі

проте

їх повністю компенсувала поява жаданого синочка
воно було того варте

:yahoo:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Передпологові історії

Повідомлення mala-karta » 18 вересня 2010, 23:22

нічого не знаю про відкриття і яке воно там було :)
води відійшли в обід, ввечері були в пологовому, відкриття - 2 пальці :???:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість