Глобальні оголошення!



А ви були капризною вагітною?

А ви були капризною вагітною?

Повідомлення Oksana » 09 червня 2010, 15:06

Захотілось створити таку тему. Недавно сиділа пригадувала, якою була я, під час вагітності. От точно на перших тижнях була дратівливою, і весь час хотілось спати. Але капризів посеред ночі: "хочу і де хоч дістань" в мене не було, хоча знаю чоловіків які серед ночі не раз бігали в магазин, коли дружини були вагітними :D Моєму з тим більше пощастило, мені все було шкода його лишній раз ганяти, тому старалась наперед продумати, що мені буде потрібно сьогодні і просила по дорозі з роботи купити. Але і це в розумних межах. Клубніки посер зими, чи підсніжників літом не вимагала :D
А ви були капризними?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення Naya » 09 червня 2010, 15:24

ні.
я аж дивуюся, бо чекала змін настрою і все таке, про що багато писано і рпозказувано ..., а була така як удав після обіду, спокійна і серед ночі мені хотілися лиш спати.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення Ira » 09 червня 2010, 15:27

І я не була капризною. Серед ночі чоловіка нікуди не відправляла. Дуже полюбляла кефір і мандарини. А так як тоді була зима, то проблем з останніми не було, і вони завжди були у нас в холодильнику ;)
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення Любов » 09 червня 2010, 15:42

і в мене так само - ніяких капризів не було :) , а якраз навпаки, і всі дивувалися, що стала спокійнішою і врівноваженішою.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення мешканка » 09 червня 2010, 22:12

а я не мала коли і покапризувати :( Була більш сентиментальною, але життя настільки швидко мінялося, що не було й часу, щоб себе "пожаліти"...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення Marta » 09 червня 2010, 23:21

Капризною не була, чоловіка не посилала за марципанами, але настрій мінявся дуже часто,спочатку була плаксивою,хотіла,щоб мене гладили по голові і казали,що я сама-сама...)))))потім дуже активною,весь час хотілось танцювати, кудись бігти, щось робити.То я ходила і на йогу, і на гімнастику для вагітних,фітбол, (жаль,не в школі щасливого материнства св.Анни((((),дома танцювала,малювала фарбами,грала на гармошці!!!!)))),щось мені таке хотілося....)) В загальному перші 3-4 місяці в мене була "перестройка" організму і психіки, то той період був трошки напружений, ще легкий токсикоз, але в загальному була дуже щаслива і активна аж до пологів, і зараз моя донечка така ж активна,просто шило в одному місці :kiss: ..))))
Marta Офлайн


 

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення Nymydora » 09 червня 2010, 23:32

А я от у першому триместрі таааак хотіла спати, що засинала на роботі - сидячи над журналом і навіть стоячи, диктуючи переказ :D Уявляю, як це виглядало комічно :crazy:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення mala-karta » 10 червня 2010, 08:04

і я хотіла спати
:)
і їсти :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення Zaya » 10 червня 2010, 17:48

А туалет :flag: Не встиг вийти з дому і добігти до зупинки, як шукаєш де б то схотити :?:
Zaya Офлайн


 

Re: А ви були капризною вагітною?

Повідомлення Natalinda » 10 червня 2010, 17:53

Я не капризувала.
Хотілася гуляти по-вечорах з чоловіком, але мені все того хочеться, а часу в нього практично немає.
Часто хотілося солодкої води Чамбо чи як там її. Знала що то кака :mrgreen: , але як в Родину з чоловіком за покупками йшли, то мусила купити і на касі вже її хлептала.
А так... я зараз, каже чоловік, капризніша, але ще каже, що поїзд мій вже пішов, треба було раніше думати і капризувати, так шо дівчатонька з пузиками, капризуйте, поки є можливість (але в межах розумного :flag: )
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron