Глобальні оголошення!



Страх переносити

Страх переносити

Повідомлення Alisa » 25 квітня 2010, 09:54

Останнім часом в мене виник неабиякий страх перености вагітність. Хвилююсь, що плацента не справиться зі своєю понаднормовою задачею, тай психологічно навряд витримаю зайвих пару тижнів. Чи можна якось запобігти переношенню???
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Страх переносити

Повідомлення Naya » 25 квітня 2010, 10:32

Аліса, а звідки такі страхи?
І що значить переносити вагітність?
Переношування - то термін медицини. В природі такого нема. І за кордоном переносом так не паряться, як паряться медики в нас, заставляючи дитину народитися не тоді, коли час, а раніше. Десь читала, що офіційно зареєстрована є вагітність, яка тривала 12 місяців і 23 дні, здається. І все ок. І дитя народилося, і здоровеньке.
Звісно, я вам бажаю народження вашої лялі в "термін", просто хочу сказати, щр не варто піддаватися страхам, а довіряти більше природі, своєму організму, своїй дитинці, Богу.
Натомість краще поговоріть з дитинкою та домовтеся, коли вона має народитися. Програмуйте себе на успішні пологи в свій час. Від того більше користі, аніж від страхів.
Я свого синочка просила не вилазити до такої-то дати, а потім сказала, що вже час і шо я довіряю йому і хай сам собі вибере свій день.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Страх переносити

Повідомлення IREN » 14 травня 2010, 16:19

Зовсім недавно читала прекрасну статтю в журналі "Домашний ребенок" :" Всему свое время"-
що в середньому вагітність жінки триває від 37-43 неділь і лікарі ніколи точно не можуть знати коли саме сталось зачяття з точністю до 1 дня- як в нас люблять казати- не родила 15, значить 16 приходьте поможео! Це абсурд! Дитинка сама має віришити коли їй час !!!!! А не лікарі. Лікарі собі виішили 40 значить має бути 40 неділь- брєд! Не панікуйте, думайте про хороше, настроюйтесь на хороше, а нє- самі самі накручуйте- хоча я вірю що вам лікарі помогають.
Дуже гарна там стаття- я б дала вам почитати, бо не хочеться тут багато писати і цитувати.
(І ще там пише що лиш у 1 дитини зі 100 можуть бути проблеми пов'язані з переношеною вагітністю).Всетаки процитую:
" Лиш 5 % жінок народжують в 40 неділь, 50 %- в проміжку 280+-7 днів, 85 % в проміжку 280+- 14 днів. В 12 % жінок роди починаються після 294 і більше днів з початку останньої менструації."( мається наувазі без штучної стимуляції- як в нас полюбляють робити!).
IREN Офлайн


 

Re: Страх переносити

Повідомлення мешканка » 25 січня 2011, 22:26

а я ото знаю не дуже приємний випадок. Коли була в пологовому з Христинкою то там лежала одна жінка в якої було 42 повних тижні. То родила богатиря біля 4 кг. і з дуже твердими кісточками, через те порвалась повністю і в середині і зовні. І хлопчик з гематомами родився. Казала, що лікарі їй радили не затягувати йти на кесарське, а вона вирішила бути "мудрішою" Потім дуже про це жаліла.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Страх переносити

Повідомлення mala-karta » 26 січня 2011, 00:00

Іра,а ту жінку не стимулювали випадково?
Кремами, окситоцинчиками? Дитину не видавлювали?
Все-все було в неї абсолютно природньо?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Страх переносити

Повідомлення Shalimar » 26 січня 2011, 01:43

40 недель - это всего лишь ПРИБЛИЗИТЕЛЬНАЯ дата родов, не забывайте!
чтобы ориентироваться, когда преждевременные роды, а когда переношенная беременность.
40 недель - это ПДР, это совсем не значит, что надо родить именно в этот день!
Доношенная беременность - 38-42 недели.
Описанные выше случай - это скорее не норма, а исключение.
Говорю, как родившая в 42 недели со стимуляцией (о чём сейчас жалею).
Ребенок родился весом 3130 (25-я центиль), рост 51 см, плацента прекрасно выполняла свои функции, амниотической жидкости было достаточно, воды чистые. Окружность головы - 34 см (в среднем считается 35-37см).
Я однозначно против искусственного запуска родовой деятельности!!!
Если мамин организм справляется, ребеночек не в стрессе, сердцебиение нормальное - зачем??....
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Страх переносити

Повідомлення мешканка » 26 січня 2011, 11:05

mala-karta написав:Іра,а ту жінку не стимулювали випадково?
Кремами, окситоцинчиками? Дитину не видавлювали?
Все-все було в неї абсолютно природньо?

оце я точно не знаю...але знаю, що вона приїхала родити вже з сильними переймами, знач навряд чи стимулювали...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Страх переносити

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 19:42

Також не хочу переносити. Норма 38-42тиж. Ось чекаю своїх 38тиж :) Я вже морально готова народжувати :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Страх переносити

Повідомлення Sawwku » 11 липня 2011, 12:28

а я свідомо просилася в доці щоб посиділа до НР:)
страшенно не хотіла народжувати ще в 2010

40 тижнів і 4 дні, але мала з твердими кісточками народилася. а води чисті...
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Страх переносити

Повідомлення Tajga » 11 липня 2011, 16:02

З твердими кісточками не обов'язково через переношування... Надмірне вживання комплексів з кальцієм під час вагітності, або просто підвищена динаміка засвоєння кальцію організмом можуть призвести до раннього затвердіння кісточок в ненароджених дітей. Конкретно чула від знайомих медиків за Кальцемін...

А щодо страху переносити, я якось не заморочувалась. В останні тижні так важко ходити, що я тільки спала і бачила, коли вже, а думки про затримку навіть в голову не приходили. :)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron