Глобальні оголошення!



Допологова депресія

Re: Допологова депресія

Повідомлення erinaceus » 05 жовтня 2015, 14:04

Nymydora Ну ви так не сумуйте, бо так і до зриву недалеко... Бо дуже аж сумно все виглядає :sad: Ну якщо вас втішить, то вічний бардак і невстигання навіть у тих в кого одна дитина і не вагітні :hi: Просто забагато на себе берете. Недарма останні 2 місяці перед пологами вже не ходять на роботу. От і ви уявіть, що у вас так, навіть якщо не державна робота. І не намагайтеся все зробити, бо це нереально. Як би не хотілося... Отримуйте задоволення вже і зараз, від того чим займаєтесь саме в цей момент. І нехай ваші думки не будуть десь інше. Бо думками ви і так нікому і нічому не допоможете, але і не відпочинете як слід. А так, хоч трохи релаксу :***: А від няні і прибиральниці взагалі відмовлятися не варто. Ви тільки уявіть, скільки з'явиться вільного часу. Навіть завести дитину на гурток чи забрати з садка, то вже вам легше. А скільки часу займає прибирання, то взагалі... Ну або хоч поставте посудомийну машину, вже час і сили зекономити. З третьою дитинкою брудного посуду буде ще більше. Ці всі маленькі кроки дадуть великий результат.
Виділіть один день просто для себе. Сходіть в салон, зустріньтеся з близькою людиною, погуляйте на одинці, поспіть (а на сон все-таки варто більше часу виділяти). Робіть те, що вам хочеться. Або взагалі нічого не робіть. Послухайте себе.
Ну і наостанок, після пологів часу буде ще менше, а роботи ще більше (втішила :hi: ), то ще маєте два місяці, щоб хоч трохи відпочити. Удачі!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Допологова депресія

Повідомлення TattyMummy » 05 жовтня 2015, 22:27

Як є можливість хоча на трошки скористатись послугами няні або домогосподарки - обов"язково скористайся!!! Правильно дівчата кажуть, зараз себе з дитинкою треба ставити на перше місце!!!
І те, що вдома неприбрано і т.п., то велика дурниця порівняно зі здоров"ям твоїм і дитинки!!!
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Допологова депресія

Повідомлення Nymydora » 06 жовтня 2015, 01:25

Дякую, дівчата! Мені, видно, треба було пожалітися. Оце ви мене пожаліли, на ручки взяли (як каже моя кума) - і якось мені веселіше. Оце сьогодні забила на брудний посуд, взяла книжку і завалилася читати. Аж чоловік здивувався - каже, давно не бачив тебе з книжкою. Ще трохи шопінгу - і взагалі має полегшати. А може просто попустило ))))
Я не проти няні і прибиральниці, але живу зі своїми батьками і мою маму ця ідея страшно ображає - мені здається, що вона думає, що я вже не хочу від неї допомоги або що вона не справляєтсья. А насправді вона так само не має часу - бо крім мене у неї ще ціла господарка. Але мама вперто не визнає, що їй же буде легше і робить заявочки типу "ніякої чужої людини в моїй хаті, повмираємо, тоді роби, що хочеш", "забагато грошей маєш? плати мені і я буду тобі прибирати" і всяке різне веселе. А з другого боку чоловік насідає на вуха, що його бардак дістав. Коротше, цього тижня маю вирішити - або мама, або муж :scare: Що не додає мені бадьорості і оптимізму (((
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Допологова депресія

Повідомлення erinaceus » 06 жовтня 2015, 15:22

Nymydora написав: Я не проти няні і прибиральниці, але живу зі своїми батьками і мою маму ця ідея страшно ображає - мені здається, що вона думає, що я вже не хочу від неї допомоги або що вона не справляєтсья. А насправді вона так само не має часу - бо крім мене у неї ще ціла господарка. Але мама вперто не визнає, що їй же буде легше і робить заявочки типу "ніякої чужої людини в моїй хаті, повмираємо, тоді роби, що хочеш", "забагато грошей маєш? плати мені і я буду тобі прибирати" і всяке різне веселе. А з другого боку чоловік насідає на вуха, що його бардак дістав.


Ну це вже важче. Я думаю, старше покоління ніколи не змириться з тим, що прибирати в домі може хтось інший і дивитися за дітьми може і чужа людина :dash: Але то мабуть не перепреш. Добровільно вони на таке не погодяться. Ну хіба всіх підключати до домашніх справ, і чоловіка в тому числі. Тоді і порядок буде більший. Треба вибирати один з цих варіантів :confused:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Допологова депресія

Повідомлення Nymydora » 06 жовтня 2015, 17:03

Мій чоловік до домашніх справ не надаєтсья. При чому принципово ))) його справа - мамонта в печеру притягти і він готовий не те що прибиральницю, а покоївку найняти, щоб тільки його до нічого не залучали. Тому і питання стоїть гостро. Можливо, всі ці стреси і є причиною того депресивного стану, хз
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Допологова депресія

Повідомлення erinaceus » 06 жовтня 2015, 20:23

Nymydora Ну тоді прибиральниця - однозначно! Поясніть мамі, що в неї господарство, на чоловіків розраховувати не варто, а ви самі з двома (а незабаром трьома дітьми) не зможете все прибирати. Та й платити ж буде чоловік, а не вона :wink: Хай спробує вас зрозуміти. Ну або ще варіант - роз'їхатись :pardon: І тоді будете самі собі господарі. Що захочете, те і зробите.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Допологова депресія

Повідомлення erinaceus » 11 січня 2016, 16:36

Nymydora Як настрій? Полегшало після народження бебіка?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Допологова депресія

Повідомлення Nymydora » 11 січня 2016, 22:58

Як не дивно, полегшало. Може через то, що менша на голову нагрузка - про роботу навіть мріяти зараз не виходить. Ще інколи находить, але то вже швидше внутрісімейні розборки винні :crazy:
А так - минуло, ага. Пологи наше всьо :hi:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron