Глобальні оголошення!



Страх переносити

Re: Страх переносити

Повідомлення Alisa » 21 січня 2012, 16:10

43 тижні я б не витримала. Хотіла родити к кінці 39-го.
Вже не витримувала бути вагітною.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Страх переносити

Повідомлення krapk@ » 21 січня 2012, 20:06

oksana.tesliuk написав:
krapk@ написав:І все одно мусіли мене стимулювати, бо роди навіть не збиралися починатися.

а шо просто почекати ше пару днів не можна було ніяк?


можна було якби знати скільки чекати. Дівчатка я знаю що якщо добряче переносити можна народити вже мертву дитинку. Мені не одна, хто був на збереженні розповідали дуже жахливі випадки переношення. Та й лікарі кажуть краще недоносити. А де та межа, на жаль навіть узі точно не може сказати. Але я реально заздрила тим хто в лікарню вже приїхав з відійшовшими водами. А то виходе що лікар обрав час коли моїй дитині народитися.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Страх переносити

Повідомлення Marta » 21 січня 2012, 21:33

Я Лізу теж дуже хотіла сама народити, тобто була дуже і дуже проти стимулювання, та й зараз, в принципі, теж.
Тоді родила в 40 тижнів і 3 дні, ну дуже я її просила вже "виходити")), вона мене послухалась. І хоча приїхала з відкриттям в 5 пальців, все одно стандартно кололи окситоцин.(?)
Більше 42 тижні, та навіть 41- боялася б ходити, так само чула багато страшних історій про переношування, плацента не справлялась, кисень не поступав, а мама чекала, доки все почнеться "природньо", дочікувалась до біди.
Я за те, щоб в першу чергу зважувати всі ризики. Якщо, як у Шалімар- все ок, то можна ходити, можливо,й термін неправильно порахували, але коли вже явне переношування, а родова активність не починається- я за стимуляцію.
Marta Офлайн


 

Re: Страх переносити

Повідомлення Shalimar » 21 січня 2012, 21:38

krapk@ написав:можна було якби знати скільки чекати. Дівчатка я знаю що якщо добряче переносити можна народити вже мертву дитинку. Мені не одна, хто був на збереженні розповідали дуже жахливі випадки переношення. Та й лікарі кажуть краще недоносити. А де та межа, на жаль навіть узі точно не може сказати.

и сколько дней-недель перенашивали в тех несчастных случаях?
на сколько я знаю, вмешиваться или не вмешиваться решают после того, как измерили давление маме, вычислили количество амниотических вод, проверили состояние плаценты, прослушали сердцебиение плода.
после наступления полных 42 недель показано ходить на ежедневную 30-минутную проверку сердцебиения ребенка в состоянии его постоянной активности.
Тут вообще наблюдают беременность после 41-й недели? ))
У меня сложилось впечатление, что местные "родовспомогатели" любят напугать, простимулировать, прокесарить или выдавить.
Меня никто не пугал. Ибо нечем.
Мы были оба абсолютно здоровы.
Кто-то созревает в 38 недель, кто-то в 40, кто-то в 42.

А ребенок может родиться м...м и в 39 недель.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Страх переносити

Повідомлення Shalimar » 21 січня 2012, 21:49

Marta написав:Більше 42 тижні, та навіть 41- боялася б ходити, так само чула багато страшних історій про переношування, плацента не справлялась, кисень не поступав, а мама чекала, доки все почнеться "природньо", дочікувалась до біди.
Я за те, щоб в першу чергу зважувати всі ризики. Якщо, як у Шалімар- все ок, то можна ходити, можливо,й термін неправильно порахували, але коли вже явне переношування, а родова активність не починається- я за стимуляцію.

Странно. Люди отказываются понимать, что 40 недель - это СРЕДНИЙ срок начала родов. А не крайний.
Мне интересно узнать, ходили ли те горе-мамы к врачу после 40-й недели? делали ли узи? и остальные проверки, о которых я упоминала?.. И если делали, то все показатели были в норме?
и какая статистика - количество м....рожденных в 38 недель, в 39, 40, 41, 42? И причины?
Тут врачи любители стимулировать когда надо и когда не надо...
Я в Англии не слышала ужасающих историй. Ни от мам, ни от акушерок. Никто не делал страшные глаза на сроке 41 неделя. Да и в 42 меня не принуждали к стимуляции!!! (а когда есть какие-то негаразды, то всегда сообщают об этом, и сразу же начинаются решительные действия....)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Страх переносити

Повідомлення krapk@ » 21 січня 2012, 23:36

ну так то в Англії а вітчизняна медицина не любить довго лікувати. Їм легше вколоти і родити ніж проводити таку велику кулькість маніпуляцій. Я особисто чула як лікарка казала мамашці-з цієї секунди вся відповідальність лише на вас, або родіть вже. Тіпа в іншому випадку вони за щось відповідати будуть. Але дівчатка якщо жінка завагітніла в 32 а до того 10 довгих рокі не могла мати дітей то повірте на себе вона таку відповідальність не візьме. Молодим якось легше відважитися. Я не кажу про халатність мами, я маю на увазі що вони не ускладнюють так. В моєму випадку був 42 тиждень і я вже тиждень жила в чужому мені місті, та і вік 29 років, тіпа старородяща, пуповина навколо шийки і т.д і т.п. Короче я вибрала меньший ризик для моєї дитини. А лікар в мене був професіонал. Хоча дійсно ще раз кажу я лише за природні пологи, бо окситоцин то дофіга болюча штука. Добре що чоловік був зі мною то хоч всякі масажі робив.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Страх переносити

Повідомлення Shalimar » 22 січня 2012, 00:38

krapk@ написав:ну так то в Англії а вітчизняна медицина не любить довго лікувати.

в том-то и дело, что Б лечить не надо )))) Б - не болезнь, ее надо наблюдать

И Англия, или Финляндия, или Швеция - ни при чем. Я хочу сказать, что если я хорошо себя чувствую, то я себя чувствую хорошо везде. А тут почему-то получается - у всех - , 41+ недель - это уже ого, ты шо, страх, риск, плохо, переносила, давай бегом рожать
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Страх переносити

Повідомлення Marta » 22 січня 2012, 01:22

Shalimar написав:Мне интересно узнать, ходили ли те горе-мамы к врачу после 40-й недели? делали ли узи? и остальные проверки, о которых я упоминала?.. И если делали, то все показатели были в норме?

От недавно читала про випадок, що лікарі пропонували госпіталізацію, бо вроді, плацента не справлялась вже, а мама, наслухана про "природне материнство" написала відмову і чекала дома пологів. Дитина не вижила.
Просто зараз от дуже це все популярно- природнє материнство, т.д., організм сам все знає, воно то так, коли організм здоровий і все ок, проте багато мам чують тільки одне і в них в голові відкладається тільки - "ні в якому разі не стимуляція!", от так і виходить.....Ніколи не можна відключати здоровий глузд. І коли потрібна допомога лікарів, в будь-яких випадках, не тільки, що стосується материнства чи стимуляції- то потрібно звертатись і робити, що кажуть!
Marta Офлайн


 

Re: Страх переносити

Повідомлення oksana.tesliuk » 22 січня 2012, 01:50

насправді наші лікарі здорово залякують вагітних
і якшо вагітна жінка не особливо шукає істини в тому всьому, то їй нічого іншого, як просто повірити лікарю, не залишається
чому лікарі так роблять?
тому що їх діяльність строго регламентована наказами Мінохоронздоров"я України
і якшо там чітко прописано, що переношена вагітність вважається такою на 41 чи 42 тижні, і жінку на такому терміні тре стимулювати до родової діяльності, то лікар у своїй діяльності керуватиметься тим наказом, а не словами вагітної про її відмінне самопочуття
Shalimar написав: вмешиваться или не вмешиваться решают после того, как измерили давление маме, вычислили количество амниотических вод, проверили состояние плаценты, прослушали сердцебиение плода

в нас теж роблять усі ці маніпуляції, але визначальним у прийнятті рішення про стимулювання вагітності все одно залишається термін, хоча самі лікарі його називають орієнтовним
тобто все зводиться до банальної бюрократії - якшо лікар помилиться, але при цьому чітко дотримувався норм наказу МОЗу, то це не вважатиметься помилкою лікаря, але коли лікар помилився та ше й при цьому діяв не по інструкції, то такі дії можуть призвести навіть до кримінальної відповідальності
лікарю просто не вигідно відхилятися від інструкцій

ше тут багато і часто пишуть про відповідальність за летальні випадки...
хто її на себе візьме - лікар чи мама?!
для мене така постановка питання взагалі є абсурдною, бо за здоров"я і життя дитини відповідають ЗАВЖДИ і ТІЛЬКИ її батьки!!! Прийнявши рішення завагітніти, жінка вже взяла на СЕБЕ відповідальність за цю дитину і все, що з нею буде в майбутньому!!!
krapk@ написав: Але дівчатка якщо жінка завагітніла в 32 а до того 10 довгих рокі не могла мати дітей то повірте на себе вона таку відповідальність не візьме.

а так можуть казати лише люди, абсолютно не готові до самостійного дорослого життя
ше можна сказати, шо ділеко не всі жінки лікарі і не знають як воно має бути...
але в мене тоді зустрічне запитання: а чому ж Шалімар знає про це все, чому я знаю, чому інші мами знають???
бо ХОЧУТЬ знати і ХОЧУТЬ бути самостійними, свідомими...!!!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Страх переносити

Повідомлення oksana.tesliuk » 22 січня 2012, 02:01

Marta написав:лікарі пропонували госпіталізацію, бо вроді, плацента не справлялась вже, а мама, наслухана про "природне материнство" написала відмову і чекала дома пологів

кожен випадок є унікальним і його треба знати достеменно точно, перш ніж робити якісь висновки
а не сходу лупити: "яке ж те природне батьківство погане"
Marta не читай такого більше, тобі зараз потрібні позитивні афірмації )))
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Поперед.Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість