Глобальні оголошення!



Пульс і вагітність

Пульс і вагітність

Повідомлення taranjka » 23 липня 2013, 15:53

З третьою вагітністю мене направили на кардіограму - ше в житті такої штуки не робила. Ну і пульс у мене підвищений, але як на мене то норм при вагітності. Якщо до в мене норма 85-90 було :confused:
а ви ходите? що вам кажуть? і взагалі шо зле від частого пульсу :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення Sms » 23 липня 2013, 15:59

Та не зле, якщо добре себе почуваєш, але нагрузка на серце висока. Можуть укріплюючи медикаменти прописати. Я щось пила. Вже не помню , що саме. Мене теж направляли. Але в мене пролапс метрального клапану. То теж постійно щупали пульс. Дивляться, щоб аретмії небуло.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення oksa_mal » 23 липня 2013, 17:14

я також робила екг при обох вагітностях, пульс був 78-81. казали що якийсь неправельний ритм (екстрасистоли) проскакує потім ще і на ехо відправляти - там заспокоїли що все добре. Навіть шось були прописали що містить калій і магній. Казали їсти горіхи, сухофрукти і ще шось навіть вже і не згадаю що.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення Ulkanet » 23 липня 2013, 17:21

о і в мене той пролапс мітрально клапана. то я сама часто робила під час вагітності кардіограму і ЕКО, щоб бачити чи не відбуваються якісь зміни на клапані.
в мене до вагітності і зараз пульс 45-55 ударів, тиск 90/60. а під час вагітності в мене пульс був 70-80 ударів і тиск 120/80 . почувала я себе добре. :love: а ше в мене аритмія. :crazy:
як на мене то мусить те серце битися скоріше, адже стає більше крові і більший круг кровообігу - от і "моторчик" мусить працювати скоріше, щоб всім догодити :ha:
то певно ті в кого нема того "прискорення" і падають і обмороки під час вагітності, бо тиск падає ::Р: :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення taranjka » 23 липня 2013, 17:26

як я поняла тиск і пульс не сильно повязані. я коли захожу в поліклініку (як виявилося) то пульс стрибає до 140 - я ніяких змін не відчуваю :crazy: а тиск норм при тому :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення Dribchuk » 23 липня 2013, 18:51

taranjka то певно просто від стресу, поясни лікарям що хвилюєшся. :wink:
В мене пролапс мітрального клапану 2ст. Кардіограма була погана, особливо в кінці перед родами, мене капали якимись зміцнюючими для серця препаратами + глюкоза з інсуліном і з панангіном. Пульс теж був прискорений, а тиск понижений. Ехо робила 3 рази і 3 рази в різних лікарів і 3 рази писали мені різний діаноз :crazy: :ireful: Кардіограму робила певно разів 10 бо постійно щось було не "то". Дуже мені сподобалася кардіолог в 2й лікарні прізвище Ярема - дуже толкова жіночка - лишнього не призначає і дуже уважно ставиться до факту що в неї на огляді саме вагітна жінка і не пічкає чим попало.
Загалом, я думаю що в тебе це просто нервове напруження, наступного разу пий персен перед походом до поліклініки. :hi: Мені навіть по лікарях йти не треба - я коло роддому проїзджаю і в мене пульс пришвидшується :crazy: :crazy: :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення Ulkanet » 23 липня 2013, 21:32

taranjka а в дома в тебе тоже 140???
ти може на протязі кількох днів послідкуй за тим.
бо якшо ти зранку гнала до Ж.К. то той пульс може і всі 170 бути :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення Nymydora » 29 липня 2013, 18:26

Dribchuk написав: Мені навіть по лікарях йти не треба - я коло роддому проїзджаю і в мене пульс пришвидшується :crazy: :crazy: :crazy:

о, аналогічно. ВДома міряю - 90/60 або і до 60-ти не дотягує. А в поліклініці стабільно 110/60
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення Ulkanet » 30 липня 2013, 16:54

вони щей там так як небудь міряють. той хто не знає як міряється тиск - уваги сильно не звертає. а хто знає всі ті "правила" вимірювання - той знає, що їхнім показникам нема що вірити.
але краще перестрахуватися, і періодично переміряти вдома. :rose: :rose: :rose: :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Пульс і вагітність

Повідомлення taranjka » 30 липня 2013, 17:05

пульс і тиск то різні речі. з тиском в мене проблем нема - він нормальний (110\70) при пульсі 136. пульс можна порахувати, намацавши на запясті.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей