Глобальні оголошення!



Збереження вагітності

Чи лежали ви на збереженні під час вагітності???

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Збереження

Повідомлення mavpusya » 03 лютого 2011, 21:49

Я також практично усю вагітність відлежала в лікарні. На 5 тижні лягла для закріплення вагітності на кілька днів, прокапали вітаміни+глюкозу. Потім лежала вдома. Від 12 тижнів, із невелкою перервою на дім, знову лежала в лікарні. Якби не лягла, не знаю, чи була б я зараз мамою. До 12 тижнів усе було чудово, а потім помазалось і так до 36 тижнів. На 30 тижні було щось схоже на перейми, прокапали і я щасливо долежала до 40 тижнів.
Найбільше що гнітило, коли ложили разом жінок на підтримку і після чистки. Я не могла стримувати сліз... Не думаю, що то ішло мені на користь. Але потім поспілкувалась із заввідділенням і з тих пір таких жінок в одну палату не селили. Коли мені було погано, чи відчувала, що щось не так, завжди уявляла собі веселку. І обіцяла донечці її показати, тільки, щоб вона трималась і росла здоровенькою! Так що не бійтеся лягати на підтримку, все буде добре!

Хай у Перлинки все буде чудово! Легких пологів і здорової та красивої лялюсі!

На рахунок того, варто, чи не варто зберігати, є такий чудовий фільм Гаттака про євгеніку.
Не завжди виживає сильніший і досконаліший.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Збереження

Повідомлення mari » 04 лютого 2011, 01:28

Я от що зауважила за 7 років школи. Щороку вагітні жінки більше і більше ліків приймають, бо лікарі більше і більше переживають щоб щось не пропустити і більше і більше діагнозів додають і перебільшують. І не маєш як зауважити,я ж таки не акушер-гінеколог, а то ж колеги по роботі,; хіба що тихенько кажеш- якщо вважаєте за потрібне: пийте. Але деколи і така порада боком вилазить. При потребі- я за антибіотики, особливо якщо мама вагітна має інфекцію чи погані води. А старіння плаценти- можна і "заговорити". Не путати з шаманізмом, маю на увазі позитивний настрій. Тому кожен лікується і вибирає сам.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Збереження

Повідомлення Marta » 04 лютого 2011, 01:44

Я розумію лікарів, які перестраховуються.
От те саме старіння плаценти.
В одних з цим можна нічого не робити, в інших випадках бувають дуже сумні наслідки.
А лікар не вгодить ніколи- як приписує ліки-то забагато, як не приписує, і щось сталося, то потім його брудом обілляють з ніг до голови, що ж це такий за лікар, що не звернув належної уваги?...
А старіння плаценти-це коли плацента не справляється зі своїми функціями, тобто не постачає нормально кисень і поживні речовини до дитини. Вона має старіти, але там є своя шкала. І якщо це дійсно передчасне старіння, то краще все ж допомогти тому органу донести свою функцію до кінця.
Marta Офлайн


 

Re: Збереження

Повідомлення mavpusya » 04 лютого 2011, 05:05

У мене було старіння плаценти 3-го ступеня на 38-му тижні, але мені на узд одразу глянули кровотік і сказали, що нічого страшного. Просто готуватись на пологи.

Мала карта, там фільм про те, як люди почала за допомогою техніки відслідковувати свої кращі яйцеклітини і живчики, вагітніючи таким чином "ідеально", щоби народити вищу касту людей, так сказати. І серед них вклинився далеко не ідеальний хлопець із пороком серця.

Раз загроза, не все так страшно. Із сучасною технікою і можливою діагностикою серйозні проблеми із плодом вчасно можна виявити. А дрібні проблеми діти вміють переростати.

Хоча я одразху вирішила, як би не було, буду народжувати. Так, було страшно, але дякувати Богу, донечка народилась здоровою.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Збереження

Повідомлення flower » 05 лютого 2011, 13:41

Мене також лікарня не оминула, лежала на збережені на 6 тижні, зранку сходила в туалет із кровю і дуже злякалась, зразу в лікарню, виявилось гематома, але де вона взялась незнаю. нічого тяжкого не носила, бо знала шо я вже вагітна і на облік встигла вже стати. Тепер ось знов лежу але вже із нирками. от на вихідні втекла додому. І хочу сказати шо дійсно дуже неприємно коли ложать до вагітних в палату людей після абортів. Ось і цього тижня мені так неприємно було цілий день на душі шкребло. Дівчина прийшла із своїм хлопцем чекала з ним годин 3 напевно. потім її вже приносять всі лікарі, зрєліщє ужасне, кров напростині, халат задерся, видно все шо не тре, ложать її на ліжко а потім бігає анастезіолог шо 5 -10 хв. Поки вона лежала і відходила від наркозу, той хлопець її виціловував і за руку тримав. Раз вже така любов то чогож ту дитинку не зберегти??? Ой жах тай годі. Пару годин прошло і додому як і небувало пішли обоє. То мені здалось шо я то всьо гірше сприйняла ніж вона, аж досі як згадую мурахи по тілу.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Збереження

Повідомлення mala-karta » 05 лютого 2011, 13:57

flower написав:дійсно дуже неприємно коли ложать до вагітних в палату людей після абортів

це ж на хвилинку задуматись, ну невже нікому з лікарів то в голову не прийшло?

flower написав:Пару годин прошло і додому як і небувало пішли обоє.
:gore:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Збереження

Повідомлення мешканка » 05 лютого 2011, 16:18

flower написав: Поки вона лежала і відходила від наркозу, той хлопець її виціловував і за руку тримав. Раз вже така любов то чогож ту дитинку не зберегти???

От вам і "псевдокохання" і "псевдощастя"...жах
А я не розумію, чому не роблять окремих палат? Це ж ніяка нервова система не витримає.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Збереження

Повідомлення TanenRom » 05 лютого 2011, 16:58

просто пройде пару років, можливо вони і одружаться, захочуть дитинку, а тут раз - і не виходить.

бо Бог їм давав уже один шанс стати батьками ,проте вони вирішили інакше....
Востаннє редагувалось TanenRom в 05 лютого 2011, 17:12, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Збереження

Повідомлення mavpusya » 05 лютого 2011, 17:10

TanenRom, зазвичай у тих, що таке роблять, ще й все кльово-кольорово... І діти без проблем і взагалі...
А у тих, хто з молоду берігся, не пив, не курив і таких от випадків не мав, та ще й нічого не виходить...
Але Бог на небі усе бачить, колись та прийдеться відповідати за свої вчинки...
Флавер, співчуваю і розумію. Поговори із заввідділенням, чи із своїм лікарем.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Збереження

Повідомлення TanenRom » 05 лютого 2011, 17:13

mavpusya написав:TanenRom, зазвичай у тих, що таке роблять, ще й все кльово-кольорово... І діти без проблем і взагалі...
А у тих, хто з молоду берігся, не пив, не курив і таких от випадків не мав, та ще й нічого не виходить...
Але Бог на небі усе бачить, колись та прийдеться відповідати за свої вчинки...
Флавер, співчуваю і розумію. Поговори із заввідділенням, чи із своїм лікарем.


100%, але завжди є вийнятки!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron