Глобальні оголошення!



Збереження вагітності

Чи лежали ви на збереженні під час вагітності???

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Збереження вагітності

Повідомлення Naya » 09 березня 2010, 10:50

Я не знаю, чи є зараз така жінка, яка б за всю вагітність не лежала в гінекології чи патології. Хоча вагітність - то не хвороба...
Я лежала два рази - обидва, можна сказати, для галочки.
Не знаю, чому я тоді погодилася, мабуть була добре налякана.
Хотіли ще третій раз в патологію запхнути, але написала відмову.
А ви лежили на збереженні? Як вважаєте, ситуація була така, що це справді було необхідно?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення Liza » 09 березня 2010, 11:45

я не лежала, хоча прєдпосилкі були - коли моя лікарка пішла у відпустку, а мені ще носити і носити пузика, то тимчасова лікар "запропонувала" госпіталізацію, але причин НОРМАЛЬНО не пояснила. ще одна лікар в її кабінеті була по якихось справах - то допомагала давити мені на мозги. я взяла час на роздуми 1 день, встигла проконсультуватися у 2-х лікарів + пройшла КТГ плоду, котрі мене заспокоїли, і прийшла та написала відмову від госпіталізації. потім повернулася з відпустки моя рідна лікар - нічого не казала про госпіталізацію, лише на моє запитання "чи справді потрібно?" на щастя сказала: "я ж вас всіх жалію..".
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення Natalinda » 09 березня 2010, 12:50

Я перше проголосувала "ні", а потім почала читиати що Naya написала.
Я лежала в паталогії, але то скажемо так з власної ініціативи. Оскільки я дуже хотіла народжувати в однієї конкретної лікарки і лише до неї на той момент мала довіру, то прийшлося останній тиждень пролежати, бо інакше та лікарка не змогла б приділити мені ту увагу якої я на той час потребувала. От тому то й не знаю як то правильно проголосувати :?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення mala-karta » 09 березня 2010, 13:12

і я не лежала.

Та й вагітність добре проходила :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення Oksana » 09 березня 2010, 13:22

а мені довелось таки трохи відлежати... Перших два рази в гінекології, з багатоводдям. Але там я тікала додому. Приходила раненько, отримувала всі капельниці, і тікала. Уколи колола сама собі дома :) Лікар був не проти (загрози в мене тоді не було), і мені було так добре, бо додому близенько, а спати на тих ліжках, то був капець...
А от вже третій раз. То тут я відвалялась 6 тижнів в патології. Положили на 32 тижні, з тим самим багатоводям і віддкриття шийки матки на 2 пальці. Та й сама відчувала, що щось не те, дуже вже мене внизу живота почало боліти, деколи навіть встати, пройтись не годен було. Провалялась аж до 38, тоді прокесарили. Правда там мені дощечку виділили, так як з загрозою, то спала вже не на тих пружинах, а на дошці. Ну правда, і надоїли ми їм всім за той час там добре :D Нас там вже всі знали :D Як додому виписували, то тішились всім відділенням патології і роддому :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення happymami » 09 березня 2010, 16:39

ой, то тіко я одна така дохлячка? Лежала. Двічі.
Перший раз: сідничне положення плоду. місяць відкантувалася в паталогії. в кінці мого терміну там почали робити ремонт і пологовому будинку. Всіх відпустили. Мене мали класти в гінекологію (бо була загроза, шо як почнуться перейми то дитина випрямить ніжку, а це дуже важко для пологів). Місця в гінекології не було. Відпустили додому, але сказали при переймах їхати народжувати на БАМ, бо я ж типу їхня, паталогічна, лікарі вже знають шо в мене і як). Почалися перейми. Я швидку. Кажу - на БАМ і всьо тут. З Білої. Привезли. На приймальні кажуть - не пустимо, бо ремонт і не просіть (була неділя). Мене з мигалками і сиренами ледве встигають довезти на Суворова. Добре шо чергувала досвідчена лікарка. Я бачила її квадратні очі, коли вона мене на крісло взяла. І відчувала як у неї трусяться руки коли вона приймала пологи. Общім, ніжка єстєєсно випрямилася в малої. Пуповина обмотана. Всьо як книжка пише. Ае всьо гуд. Не знаю, чи варто було мені місяць лежати в паталогії. Хоча це допомогло психологічно підготуватися до пологів, а ще - уколи і всі ліки зміцнили троха плід і общім розгладили там матку чи шо, короче, думаю шо в цьому плані добре шо я лягла туди
Другий раз: гінекологія. На 3-му місяці вагітності я приїхала з Києва на 3 дні сюди, аби стати на облік, бо був сильний токсікоз і нив пузік. Лікар мене на УЗД, і зразу ж госпіталізувати. В мене була низька плацентація і перекрите внутрішнє вічко. Коли в гінекології мені сказали шо то за діагноз, то я нічо не поняла, але коли на хлопський розум розказували, то такво "Якби в тебе почалася кровотеча, то тебе б не встигла швидка сюди привезти. Про збереження плоду наразі не йдеться. Проблєма з твоїм виживанням". Лежала три тижні безвилазно там і по вихідних і по святах. Не дозволяли багато рухатися. Їла сємки, дивилася телевізор, читала кросворди, молилася. Через місяць дозволили піти додому. Повторне УЗД в Помазанського показало, шо плацента піднялася. Лікарі були в шоці, але тепер та плацента бігає по хаті і не дає виспатися :D . І я вважаю то тіко Божою милістю :heart:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення гра з вогнем » 09 березня 2010, 17:22

не лежала жодного разу і жодного разу навіть не натякали на госпіталізацію.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення Dashko » 09 березня 2010, 18:38

І я не лежала. Але під час першої вагітності була на денному обліку (ще частіше ходила в консультацію, не знаю, чим це мені допомогло), а другий раз я дуже пізно стала на облік, тому ніхто нікуди не встиг покласти. Хоча теж казали, що в мене є загроза.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення happymami » 09 березня 2010, 18:45

Dashko написав:І я не лежала. Але під час першої вагітності була на денному обліку (ще частіше ходила в консультацію, не знаю, чим це мені допомогло), а другий раз я дуже пізно стала на облік, тому ніхто нікуди не встиг покласти. Хоча теж казали, що в мене є загроза.

Ну от і я така була, шо думала шо за другої вагітності чимпопізніше стану на облік. Думала шо менше аналізів буду здавати і крові з мене менше стягнуть)))) Але добре, шо вчасно стала. Бо хтозна чим би все скінчилося.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Збереження вагітності.

Повідомлення TanenRom » 09 березня 2010, 19:24

і я не лежала на збереженні!!!
на обліку я стояла в Києві, там зовсім інше відношення до вагітних, таблетками і не потрібними уколами не пічкають, лишній раз на "крісло" не тягають, не лякують незрозумілими загрозами.
я за всю вагітність пила тільки фолієву кислоту!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість