Глобальні оголошення!



Пологи після уторожестану

Пологи після уторожестану

Повідомлення Milichka » 25 травня 2012, 09:03

У нас зараз 35 тиждень. На початку 34-го тижня цілу ніч тонусувала матка, скоречення були не регулярними, але досить болючими. Зранку я побігла до лікарів - сказали дитинка досить низько, шийка матки коротка і розмякшена, можна завтра народжуваи :cray: :cray: :cray: . Приписали строгий ліжковий режим, геніпрал, утрожестан, спазмалітики колоти.
Зараз почуваю себе добре, нічого не болить, геніпрал, спазмалітики відмінили, а утрожестан радять пити до 38-го тижня. Вся вагітність проходила без проблемно, а тут :dash: :dash: :dash: З двох зол вибирають меншу, тому вирішила, що краще пити ліки ніж народжувати на 34-35-му тижні, але хвилююсь як утрожестан вплине на пологи, чи не будуть затяжні, з ускладненням. Поділіться досвідом, кому приписували терапію на збереження.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Пологи після уторожестану

Повідомлення Sawwku » 25 травня 2012, 09:10

ніяк не вплине. після нього народжують так само як і без: хтось швидко і без проблем, а хтось ні
як на мене, то краще вже родити на годину довше, ніж потім роками виходжувати недоношене дитя
налаштуйся на позитив, і все буде добре! я в цьому впевнена, усе в вас буде якнайкраще. народитеся вчасно, здоровенькі і без ускладнень для мами :yes:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Пологи після уторожестану

Повідомлення katia » 25 травня 2012, 09:29

Приймала Утрожестан до 20 тижня, в лікарні казали,що замість цього препарату інший назначають на більших термінах. Дільнича і дальше казала пити,але я тій дамочці не довіряла.
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Пологи після уторожестану

Повідомлення Dribchuk » 25 травня 2012, 10:05

Я приймала до 36 тижня (від 6 тижня) так як постійно була загроза викидня чи передчасних пологів. Сама так і не змогла народити - кесерили екстренно. Але якби прийшлося вибирати між КР і недоношеною дитинкою однозначно вибрала б КР.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Пологи після уторожестану

Повідомлення smailik_m » 25 травня 2012, 10:13

я приймала майже всю вагітність, десь до 35 чи 36 вже не памятаю(з 9-того). Родила нормально, без проблем. Непереживай!
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Пологи після уторожестану

Повідомлення Inna » 25 травня 2012, 12:16

Мілічка, я як раз про тебе недавно згадувала. Може хтось на форумі має номер телефону до Іванни зі Школи Материнства? Думаю вона би дала тобі кваліфіковану пораду. З ліками не шуткують.
Inna Офлайн


 

Re: Пологи після уторожестану

Повідомлення oksa_mal » 25 травня 2012, 16:21

я утрожестан приймала з 16 по 36 тиждень, шийка була коротка, на початках лікарка хотіла підшивати, але я відмовилась, (почала приймати утрожестан за порадою лікарки) родила на поч 39 тижня дуже скоро, (навіть не встигла до пологового зібратись- про це я вже писала в іншій темі :clapping: )
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Пологи після уторожестану

Повідомлення Оксанка » 26 травня 2012, 00:47

Inna написав:Мілічка, я як раз про тебе недавно згадувала. Може хтось на форумі має номер телефону до Іванни зі Школи Материнства? Думаю вона би дала тобі кваліфіковану пораду. З ліками не шуткують.


Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Нехай в ВАС все буде добре!!!
Оксанка Офлайн


 

Re: Пологи після уторожестану

Повідомлення Milichka » 26 травня 2012, 07:10

Дякую, дівчата - заспокоїли. :rose: :rose: :rose:

Оксанка написав:Мілічка, я як раз про тебе недавно згадувала. Може хтось на форумі має номер телефону до Іванни зі Школи Материнства? Думаю вона би дала тобі кваліфіковану пораду. З ліками не шуткують.


Я консультувалась у Іванни Євгенівні :rose: - сказала пити. Я завжди питаю думку декількох лікарів - перестраховщиця я :crazy:
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька


Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron