Глобальні оголошення!



Безсоння у вагітних

Безсоння у вагітних

Повідомлення Оксанка » 01 травня 2012, 02:16

В кого була така проблема. В мене таке було з першою донечкою, думала, що з другою дитинкою таке не повториться, але ж ні, на тобі, на останньому місяці вагітності знову та ж історія- заснути не можу до глибокої ночі, а от зранку би спала, але яке там спати, як дитя хату перевертає з самого ранку... :impossible: З першою донечкою хоч достати можна було зранку... :dreams:
Оксанка Офлайн


 

Re: Безсоння під-час вагітності

Повідомлення Nymydora » 01 травня 2012, 07:15

оксанка, я на дев'ятому місяці ночами по хаті ходила - не мала, де дітися. Так що проблема і мені знайома... Правда, мене дуже ноги і спина боліли, то я через те спати не могла. Трохи лежала, музику слухала, ходила на кухню чаї ганяти... Так що можу тільки поспівчувати... А нема кому старшеньку зранку скинути?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Безсоння під-час вагітності

Повідомлення Inna » 01 травня 2012, 09:33

Оксана, в мене була така сама проблема, але декілька місяців перед родами! Засинала в 4-6 ранку, але то чекали першу дитину то теж висипалася потім! А тепер мене чекає то саме!!!! Але моя мала має1.9 і мені легше, бо я вдень можу з нею поспати...
Inna Офлайн


 

Re: Безсоння під-час вагітності

Повідомлення Оксанка » 03 травня 2012, 01:17

О, то я не одна така, це тішить... хоча краще, нехай би всі спали собі гарненько... Старшеньку в садочок воджу, але після легкої такої прогулянки вже і спати не хочеться...А просто комусь доручити донечку, то нема кому. Ех...розумію тих людей. що страждають на безсоння...бідолашні...Тут хоч є надія, що все мине, недоспані ночі будуть вже від дитятка, а в кого це хронічна хвороба...
Оксанка Офлайн


 

Re: Безсоння під-час вагітності

Повідомлення Tajga » 03 травня 2012, 02:18

В тому безсонні немає нічого дивного: ні лягти нормально, як хочеться, то печія, то ніжками ребра лоскоче. Я суміщала приємне з корисним: читала розарій і дрімала.
А що, старша вдень вже не спить? Моя на останніх місяцях вагітності довше вкладалась чим спала, але спала трохи і з нею разом.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Безсоння у вагітних

Повідомлення Оксанка » 08 травня 2012, 10:42

Старша ходить в садочок, то є можливість поспати, але як вдень висплюся, то ввечері довго заснути не можу. Одним словом, замкнутий круг... але нічого, скоро все мине.
Оксанка Офлайн


 

Re: Безсоння у вагітних

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 січня 2016, 08:34

Пишу в цю тему, бо я вагітна, хоча насправді моя проблема з вагітністю не пов"язана, як мені здається. Бо почалося все ще десь півроку назад, коли ще не була вагітною. Тоді було літо, і я стала часто прокидатися під ранок, година 4-5, і більше не могла заснути. Тоді мені здавалося, що мені заважають спати ранні світанки і спів пташок за вікном. Але літо минуло, ранні світанки і спів пташок давно закінчились, а проблема лишилась. З початком вагітності то навпаки стала спати всю ніч нормально, але то було пов"язане із поганим самопочуттям, сонливістю, токсикозом, я спала всю ніч і потім ще вдень, і все одно мені було мало. Час від часу правда бували знов ці нічні неспання, але то було не дуже часто. Але от як тільки стала краще себе почувати, відразу перестала нормально спати. Майже кожної ночі я прокидаюсь годині в 4-5 (переважно від того, що хочу в туалет), і потім не сплю в кращому випадку годину, а частіше 2-3 або й зовсім не сплю. От сьогодні не спала від 4. До 7 ще лежала, намагалась заснути, потім встала, бо й вже нема коли знову спати.
І я не можу знайти якоїсь причини, яка б заважала мені спати. Я вже аналізувала все - і що я їм, і коли, і думала колись, що це через каву, але потім вже не пила її тижнями, і нічого не помінялось, і думала про прогулянки, про фіз. активність, стреси протягом дня, все аналізувала, ніякого звязку не можу встановити. Стандартно 3-5 ночей отак недосипаю, а потім вже так обезсилена, що 2-3 ночі сплю як вбита, а потім знову безсоння. Не знаю, що робити :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Безсоння у вагітних

Повідомлення Marichka » 26 січня 2016, 10:29

І в мене таке було.Потім цілий день як варена.Думаю,особливість такого стану або тривожність.Часом собі напланую,тоді в голові все крутиться,як встигнути:)
Закриті штори і тишина-темнота мені дуже помагають
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Безсоння у вагітних

Повідомлення erinaceus » 26 січня 2016, 11:00

TaniaPicaSSo Може з часом пройде... Старайся хоч вдень трохи поспати, якщо є можливість. Все одно легше буде для організму.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Безсоння у вагітних

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 січня 2016, 11:26

erinaceus вдень часом сплю, коли чую, що вже сил нема зовсім. Але все одно проблема заснути навіть вдень. Інколи так шкода того часу, що 2-3 години проваляюсь в ліжку впусту, лиш легенько подрімаю з перервами, а повноцінний сон так і не приходить. Зазвичай, намагаючь дотягнути все ж до вечора, в надії, що коли я вже така невиспана, то думаю, що вночі буду спати вже міцно-міцно. Але то не факт ))
Нормально швидко я засинаю лише з вечора - вирубуюсь в лічені хвилини. А якщо вночі проснусь, то ще раз заснути дуже і дуже важко, так само і заснути вдень проблемно.

Marichka написав:Думаю,особливість такого стану або тривожність.Часом собі напланую,тоді в голові все крутиться,як встигнути:)
Закриті штори і тишина-темнота мені дуже помагають

Зашторені вікна, темрява і тиша - це завжди невід"ємні атрибути мого сну, я інакше вазагалі спати не можу. Про тривожність я теж думала, але я як такої її не відчуваю. Тим більше, що, вже казала, це тягнеться ще від періоду, коли не була вагітної. Вже цілих півроку. Я вже думала про це, може мене щось турбує, якісь проблеми, але й сама не знаю. Зазвичай, коли прокинусь, відразу здається, що от-от засну, що вже прям провалююсь в сон. Але проходить якийсь час, і я відчуваю, що вже з того стану вийшла, і я просто лежу. Спати то хочеться, очей навіть не відкриваю, але починають вже потім лізти в голову різні думки. Такі всілякі, побутові, думаю, що зготувати завтра, наприклад, спогади різні лізуть, прокручую діалоги за день, і щоссь давніше згадується, одним словом такий стандартний набір - думки людини, яка не може заснути, думки ні про що. Потім я усвідомлюю, що я просто дурна, що зараз думаю замість спати, починаю спиняти думки і намагатись знову заснути, лежу, розслабляюсь, глибоко дихаю, рахую слоників, і тоді здається, що знов починаю засинати. Але сон так і не приходить, за якийсь час хочеться вже перевернутись на інший бік, сон проходить і я знов починаю про щось думати. І так по колу до безкінечності.
Насправді час вночі летить дуже швидко, ці 2-3 години вночі злітають зовсім непомітно. Тільки покрутилась з боку на бік, трошки полежала, про щось подумала - а години вже нема. А потім ще раз так само - і вже нема другої і третьої, і вже й ранок. Як правило, після однієї недоспаної ночі почуваюся ще досить нормально, але коли їх таких 3-4 підряд, то стає вже дуже великою проблемою, що я потім кілька днів ніби й сплю нормально, а відіспатись все ніяк не можу.
Пробувала чаї зампокійливі пити перед сном - без толку. З вечора як завжди засинаю без проблем, а вночі все одно все те саме.
Якась причина мусить бути, мені здається, або чисто фізіологічна (може не вистачає якогось вітаміну чи елементу, хз) або може треба до психотерапевта, може причина десь в голові, хоча так ніби не відчуваю, щоб мене постійно щось турбувало.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron