Глобальні оголошення!



Що робити, коли низьке положення плоду?

Re: що робити, коли низьке положення плоду?

Повідомлення Dribchuk » 24 квітня 2012, 07:52

Я теж думаю що варто ще раз проконсультуватися з лікарем і як є покази - лягати в лікарню. Краще зараз полежати тиждень-дваніж потім роками виходжувати недоношену дитину.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: що робити, коли низьке положення плоду?

Повідомлення Оксанка » 01 травня 2012, 02:00

І в мене низько голівка в донечки, зараз на 36 тижні. Казали -берегтися,більше лежати, менше ходити і не напружуватися. В лікарні лежала, але через передчасне старіння плаценти, а що низько голівка, то вже походу побачили. Про це тільки загальні поради. За бандаж також казали, але то не обовязково. Часто відчувається, що дитятко тисне внизу, але дасть Бог, до 38 тижня доношу дитинку, а далі і народжувати можна! Думаю також, що як кажуть лягати в лікарню, то таки варто, ваша сестра ж не ворог своїй дитинці. Краще нехай вона трошки помучиться, ніж ризикувати здоров"ям дитятка!
Оксанка Офлайн


 

Re: Що робити, коли низьке положення плоду?

Повідомлення Milichka » 01 травня 2012, 08:03

У моєї сестри, дитинка була низько уже на 30-му тижні, але про лікарню її ніхто не говорив, і вона добігала свою вагітність, і з аеробікою для вагітних, і з нагрузками, і без бандажу...

Для мене лікарня це стрес, я намагаюсь її обходити, якщо виникають якісь проблеми, консультуюсь приватно з лікарями яким довіряю і відлежуюсь-лікуюсь дома.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Поперед.

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей