Глобальні оголошення!



Анемія вагітних

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Natalinda » 05 вересня 2011, 22:22

В мене була.
Терапевт чи до кого там ше в ЖК час від часу посилають написала мені купу всяких препаратів. Зайшла до дільничої перепитати чи приймати, то вона сказала віддати їй той папірець з рецептом і йти на базар купити ягід, фруктів, офочів. Але моя анемія припла на літо.
Потім перед здачею аналізів чергових випивала літру гранатового соку і аналіз був у нормі.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Mart222 » 12 грудня 2011, 20:11

Tajga написав:Які мали симптоми?

Анемии характерны симптомы усталости и всё, что с ней связано. Это вызвано прежде всего отсутствие гемоглобина или мутацией клеток(эритроцитов). Как правило это быстрое утомление, постоянная вялость, часто клонит в сон и.т.д.
Mart222 Офлайн


 

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Mart222 » 12 грудня 2011, 20:15

Natalinda написав:В мене була.
йти на базар купити ягід, фруктів, офочів.

Кстати да, такие фрукты поднимают уровень железа и гемоглобина соответственно, но не забывайте, что есть некоторые виды анемий, которые представляют большую опасность для жизни! Соответственно нужно хорошо подойти к этому вопросу и как можно скорее всего ввыяснить причину! Только потом можно сказать, можно ли отделаться фруктами или нет :-|
Mart222 Офлайн


 

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Tajga » 12 грудня 2011, 21:20

Відчитаюсь по анемії. Довелося таки пити Тардіферон, але гмб піднявся дуже швидко і це одразу відбилось на самопочутті. На пологах анемія ніяк не себе не проявила. Страшилки, якими лякала лікар також не справдились... :?
А взагалі раджу всім перевіряти рівень гмб ДО вагітності і піднімати, якщо занизький. Однак, слід пам'ятати, що те, що для нормальної людини низький рівень гмб, для вагітної ого-го який крутий показник, то ж не ведіться на залякування лікарів, які рівняють вас до звичайної, невагітної людини, це не правильно. Для довідки: норма для вагітних в ІІ-ІІІ триместрах: 112 – 130. Також змінюються і інші норми аналізу крові.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Malavka » 12 квітня 2013, 17:36

Ну от і ситуація - гемоглобін 112, тобто пограничний. Сказали пропити 10 днів сорбіфер. Пропила, гемоглобін далі 112. Їм мНясо, курагу, ківі, лісові горіхи, пророщену пшеницю. Знов каже пити сорбіфер. Що робить? Ніби й не анемія... :confused:
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Анемія вагітних

Повідомлення westa » 12 квітня 2013, 19:01

Побільше їсти
Malavka написав: мНясо, курагу, ківі, лісові горіхи, пророщену пшеницю.

і побільше позитивних емоцій :yes:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Ultra » 08 травня 2014, 17:18

Про какао і гіркий шоколад ніхто не згадав,мені дуже допомагали +печінка хоча б раз в тиждень,гематогенки час від часу жувала...те,що понижується гемоглобін під час вагітності-нічого страшного,навіть нормально,коли падає менше 100,необхідно контролювати,піднімати.
Ultra Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей