Глобальні оголошення!



Анемія вагітних

Анемія вагітних

Повідомлення Tajga » 03 вересня 2011, 14:13

У кого була? Які мали симптоми? Чим лікувались, якщо лікувались? Чим підіймали гемоглобін? І як пройшли пологи? Коротше, запрошую ділитись досвідом. А то гемоглобін низький, препарати заліза не приваблюють, а робити з тим всім, певно, щось треба, бо ходжу, як сонна муха...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Shalimar » 03 вересня 2011, 15:40

У меня было низкое содержание железа в крови.
За всю беременность никаких витаминов не пила, кроме фолиевой кислоты вначале

А вот когда оказалось, что дефицит железа, то пила специальные таблетки...
А как это могло сказаться на родах?
у ребенка тоже гемоглобин низкий, но я не знаю, взаимосвязано ли это
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Tajga » 03 вересня 2011, 15:47

Shalimar написав:пила специальные таблетки..


типу препарати заліза? А як в дитинки з зубками зараз, не чорніють? Бо десь (чула дзвін, та не знаю, де він :? ) натикалась в неті на інфу, що ті таблетки негативно на зубну емаль впливають...
Shalimar написав:А как это могло сказаться на родах?

читала про анемію вагітних, що можуть бути передчасні пологи, але в тебе все ж, здається, нормально пройшло...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Marta » 03 вересня 2011, 16:23

З Лізою препарати приймала, і полівітаміни, і залізо в кінці окремо- зубки ідеальні. Думаю, то не від того залежить.
Природні методи підняття гемоглобіну- вживати в свій раціон побільше:
- гречки (можна просто їсти, а можна 1 ст. ложка сирої меленої в порошок гречки запивати водою 4 рази в день).
- печінки
- морква, буряк, яблука.
-гранати
- гематоген (по півплитки в день- приймати тиждень)
- червона ікра
- курага
- морепродукти (але там треба дивитись, бо великої хижої риби не можна, через вміст ртуті)
- чорний хліб
- риба
- брокколі
- горіхи (крім арахіса і грецьких).
- ківі- хоча б одна шт. в день.
Marta Офлайн


 

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Sawwku » 03 вересня 2011, 16:36

я пила полівітаміни, потім препарати заліза призначили. але їх я пила :crazy: як ніхто не бачив. краще налягай на природні ждерела заліза, так мені здається краще. але разом з тим потрібна фолієва кислота, бо саме вона допомагає засвоєнню.
Tajga написав:можуть бути передчасні пологи

навряд чи. думаю, лікарі більше бояться наслідків можливої кровотечі. бо якщо рівень гемоглобіну низький, то при великій втраті крові існує можливість його зниження до критичної позначки :?
(медицина за мною ридає :lol: )
хоча і теорія про викидні напевно має підгрунтя. адже якщо організм матері страждає, то він швидше за все захоче позбутися "додаткового рота"

якось так
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Shalimar » 03 вересня 2011, 16:50

Tajga написав:типу препарати заліза?

без понятия )) какие-то таблетки врач выписал, железо что-то-там
Tajga написав:А як в дитинки з зубками зараз, не чорніють? Бо десь (чула дзвін, та не знаю, де він :? ) натикалась в неті на інфу, що ті таблетки негативно на зубну емаль впливають...
зубы как почернели, так и побелеют назад. Но это громко сказано - чернеют, просто слегка налет на эмали, как пленка от заварки) Но это не от того, что я в беременность пила железо, а потому что уже ребенок принимал всякие препараты, лечили ему анемию. Но уже есть такие лекарства, которые не влияют на цвет эмали
Tajga написав:читала про анемію вагітних, що можуть бути передчасні пологи, але в тебе все ж, здається, нормально пройшло...
преждевременные роды из-за анемии? Или из-за приема железа в таблетках? )) не поняла. Я пропила необходимый курс. И меня ж стимулировали в 42 нед ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Анемія вагітних

Повідомлення КлубНіка » 03 вересня 2011, 20:56

Ну в мене всежиття понижений гемоглобін, і коли я стараюсь його підняти мені зразу погано стає. Під час вагітності також був понижений, пила таблетки (як називаються не памятаю) але як трохи піднявся, зразу в мене головокружіння почались, того перестала пити. На роди ішла з гемоглубіном 90, лікарка дуже за мене боялася, казала, що може кровотеча бути, тому 2 мої малюсінькі тріщинки зашила (які вона як сказала, можна було і не зашивати, бо зовсім маленькі були), але вона зашила бо побоялася кровотечі.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Анемія вагітних

Повідомлення flower » 04 вересня 2011, 01:01

я піднімала гречкою меленою і чайом з шипшини, за 2 тижні зі 102 став 130. гранату їла, але не багато бо не люблю, то не думаю шо вона помогла сильно.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Анемія вагітних

Повідомлення Tajga » 04 вересня 2011, 21:46

ой, дякую, дівчатка!
Про сиру гречку теж чула, як про радикальний і швидкий спосіб підняти гемоглобін. Завтра піду в ЖК, подивлюся, як там останні аналізи. З малою теж був низький, пробувала пити тардіферон, всі побічні ефекти на мені поспішили відбитись :mrgreen: , і в малої зубчик почорнів близько року. На роди теж шла з низьким гемоглобіном і не парилась, і лікарі теж уваги не акцентували на тому, всьо було супер, а в цю вагітність якась мнітельна стала, шо капець, за все переживаю... :?
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Анемія вагітних

Повідомлення mavpusya » 04 вересня 2011, 22:12

Ще дуже добре гемоглобін піднімає інжир! Молола лимон, інжир і горіхи із медом. А також просто їла інжир із чаєм.

Мені приписували Тотему після кесарського, дуже гарно засвоюється, але я ту гадость пити не могла довго, то розчин. Із трубочки швидко пила, щоб у роті не застоювалось і ополіскувала потім водою. Руйнує зубну емаль. Із таблетками думаю, таких проблем не буде, але вони гірше засвоюються. Якщо потрібно швидко підняти то я б обрала цей препарат, порадившись із лікарем.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість