Глобальні оголошення!



Мутні води

Мутні води

Повідомлення мешканка » 07 січня 2011, 19:27

Цікаво, а от в кого з вас були мутні води під час вагітності? Що казали? що допомогло?Яка причина і як воно впливає на дитину?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Oksana » 07 січня 2011, 23:43

Іринка, в мене то щастя було...і регулярно... Лягала, капалась (на ніч тікала додому). В свій час мені казали, що як не пролікуватись під час вагітності, то може інфекція піти до дитинки, і ляля може народитись з запаленням легень. На скільки то правда, незнаю, але таки лікувала...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Natalinda » 08 січня 2011, 01:40

мешканка написав:Цікаво, а от в кого з вас були мутні води під час вагітності? Що казали? що допомогло?Яка причина і як воно впливає на дитину?


Я пригадую що ніби-то на одній з лекцій чула про те що води час від часу мутніють, потім очищаються самі по собі. Тобто раз можна прийти на УЗД і води мутні, а через пару днів вони вже чисті.
Але то я просто пригадую, а чи це 100% так то не знаю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення мешканка » 08 січня 2011, 10:36

Oksana написав:Іринка, в мене то щастя було...і регулярно... Лягала, капалась (на ніч тікала додому). В свій час мені казали, що як не пролікуватись під час вагітності, то може інфекція піти до дитинки, і ляля може народитись з запаленням легень. На скільки то правда, незнаю, але таки лікувала...

ага, мені теж таке казали...казали, що може бути через ТРОЧі і відправили здавати ті аналізи...а я так надіялась, що мене те все пронесе... :ugeek:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення happymami » 08 січня 2011, 12:12

Коли я лежала в паталогії, то там казали дівчатам пити настій з вівса. Добре очищує води. Але може то вже на пізніших термінах помічне :head: . Я теж брала в селі овес. Шукала по всьому району)))) Але в мене там шось капку тіко було таке. І той настій такий гидотний :lol: то я не пила майже
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Любов » 08 січня 2011, 12:29

в мене були також води мутні (дисперсні), як сказала лікар на УЗД, але як я на слідуючий раз прийшла, то вже були чисті. На малятко ніяк ніби не вплинуло, жваве і здорове хлопча.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Oksana » 08 січня 2011, 13:32

о, настій вівса тоже пила, то добре зняло потовщення плаценти, а от за води точно не памятаю чи помагало :head: але то в мене той герпес ще ж дуже противний весь час появлявся, то ніякий овес не годен був напевно помогти :ugeek:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Marta » 08 січня 2011, 15:01

В мене були мутні води, казали, що то від ТОРЧ, бо більше не було від чого, (хоча був тільки хронічний герпес в неактивній формі), то я пила овес, як навіжена.
В мене ще було також незначне потовщення плаценти, і низька плацентація, і помірне багатоводдя, то все ж на 28 тижні поклали в лікарню, і пролікували, прокапали, (також наніч ходила додому),
то не знаю, після того все було в нормі.
А що помогло- овес чи лікування? ...
Мені здається, якщо причина - ТОРЧ, то пролікувати,звичайно, але причиною може бути і перенесена недавно якась інфекція, чи банальний нежить, тоді, на мою думку, овес повинен очистити. Але це все вирішує лікар.
Але нам всі лікарі і медсестри радили таки пити овес. Зовсім він не противний.
Я на ринку брала такий зелений, молодий, вже забула, як там в пропорціях треба, але його кип"ятиш, настоюєш, зливаєш- і стакан в день випиваєш.
Думаю, він не зашкодить- то точно.
Marta Офлайн


 

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення LeeLoo » 09 січня 2011, 11:35

Marta написав:В мене були мутні води, казали, що то від ТОРЧ, бо більше не було від чого, (хоча був тільки хронічний герпес в неактивній формі), то я пила овес, як навіжена.
В мене ще було також незначне потовщення плаценти, і низька плацентація, і помірне багатоводдя, то все ж на 28 тижні поклали в лікарню, і пролікували, прокапали, (також наніч ходила додому),
то не знаю, після того все було в нормі.


V mene vse bylo analogi4no....takog legala v likarni na Zamkovi na 30 tugdni.
LeeLoo Офлайн


 

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Marta » 09 січня 2011, 16:07

LeeLoo написав:
Marta написав:В мене були мутні води, казали, що то від ТОРЧ, бо більше не було від чого, (хоча був тільки хронічний герпес в неактивній формі), то я пила овес, як навіжена.
В мене ще було також незначне потовщення плаценти, і низька плацентація, і помірне багатоводдя, то все ж на 28 тижні поклали в лікарню, і пролікували, прокапали, (також наніч ходила додому),
то не знаю, після того все було в нормі.


V mene vse bylo analogi4no....takog legala v likarni na Zamkovi na 30 tugdni.


Я лежала на Бамі в гінекології, бо в роддомі був ремонт вроді.
Дивись, які ті Лізи однакові)))))
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей