Глобальні оголошення!



Набряки під час вагітності...

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення flower » 08 квітня 2011, 18:16

я шипшиною аж надто не увлікаюсь, час від часу п ю. mariana то тобі так той настій поміг??? а він не бридкий на смак, бо шось не знаю чи зможу я таке пити...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення mariana » 08 квітня 2011, 21:52

Настій помагав,але за умови що кожен день пити його, я трохи лінилася і не кожен день пила.тоді гірше було, а на смак він досить приємний,зовсім не гидкий.солодкуватий трішки. взагалі овес має здатність очищувати організм.його пити профілактично непогано. Не скажу що зовсім були набряки пройшли,але значно легше було.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення Marta » 09 квітня 2011, 00:45

Дівчата, точно я не знаю, але набряки насправді-то погано. Треба казати лікареві, навіть як положить в лікарню.
Знаю людину, в якої все почалося з набряків, вона далі ходила в інститут, бо здавала екзамени, потім набряки ставали гіршими, потім відмовили нирки, і результат вагітності на останніх сроках вже, був дуже і дуже плачевним...(((
не приховуйте нічого від лікарів, будьте здоровими і бережіть Чуда в животиках!
Marta Офлайн


 

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення мешканка » 09 квітня 2011, 08:13

flower написав:я шипшиною аж надто не увлікаюсь, час від часу п ю. mariana то тобі так той настій поміг??? а він не бридкий на смак, бо шось не знаю чи зможу я таке пити...

і я овес пила, але теж не постійно. Відвар вівса ще допомагає очистити води і підтримує плаценту, якщо є ущільнення чи потовщення.
В мене були мутні води то я пила хофітол і відвар вівса і на другий раз все було в нормі
Погоджуюсь з Мартою, треба завжди стежити за тим всім, бо набряки можуть і бути предвісником серйозних проблем. Але так, як я знаю свій організм-то набряки в мене-це просто супутник вагітності, от і все.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення flower » 09 квітня 2011, 08:33

ДякуюMarta, та якшо дійсно в мене це стане постійним явищем то тоді обовязково скажу, поки це мене не тубує сильно...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення мешканка » 09 квітня 2011, 09:08

Знайшла цікаву статтю на цю тему:
тут
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення Sawwku » 09 квітня 2011, 09:21

мені лікарка радила пити поменше рідини і раз в тиждень робити розгрузочний день. тобто з"їдати 1,5гк яблук або 0,5л кеефіру+0,5кг творога. правда, я нічо того не робила :oops: . а ще кажуть, що гарбузовий сік дуже корисний (але то не провірена інфа)
тоже лякали гістозами, бо намацали, що нога стала пухкіша. а я не звертала уваги. правда, приписала якісь пігулки для профілактики, але толку з них ноль (тільки даром організм нахімічила). правда, я і не набрала багато ваги (десь 12 кг, 10гк з яких виявилися водою, бо з роддому я вернулася без них), зате стрімко (могла 2 кг в місяць).
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення flower » 09 квітня 2011, 09:24

ух.. стаття мене заспокоїла, не настільки все в мене погано... Дякую, мешканка!!! :roses:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення мешканка » 09 квітня 2011, 09:27

flower написав:ух.. стаття мене заспокоїла, не настільки все в мене погано... Дякую, мешканка!!! :roses:

Працюю :oops:
Ще щодо набряків-купувала в аптеці чай "Нефротонік" його можна вагітним (там самі трави, але треба робити перерву) то він дуже допомагав. Раз його зранку випила і поїхала на ринок-то певно гривень з 5 потратила на туалети ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення TanenRom » 09 квітня 2011, 14:40

Sawwku написав:мені лікарка радила пити поменше рідини


у мене було все навпаки.
переїзд з Києва в Тернопіль, у майже 38 тижнів вилився мені набряками - я звісно стала менше пити, день, два, а нічого не сходить, на третій день зірвалась - випила три чашки чаю по 600 мл - зранку встаю мінус 1,5 кг, і набряки зійшли, як пояснив мені потім лікар, у мене нирки звикли працювати на повну, а їх обмежувала, ось тому набряки і не сходили.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей