Глобальні оголошення!



Гіпертонус матки

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення katia » 13 січня 2012, 16:35

На 3 місяці також був гіпертонус,але був біль внизу живота.Лягала в лікарню казали побільше лежати. На мою думку,якщо хороший гініколог слухай його. Можливо можна і в домашніх умовах. Головне не нервуватись,при гіпертонусі м"язи матки скорочуються,тому це загроза
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення Nymydora » 14 січня 2012, 03:56

Я ходила другу половину з гіпертонусом. На 22 тижні почалися якісь болі, ніби перейми, то поклали на підтримку, де я більше двох тижнів провалялася. Зараз думаю, що треба було просто вдома відіспатися і відлежатися (бо в нас якраз сесія починалася, нерви, біганина), бо мені кололи ношпу і капали магнезію і ще я пила якісь таблетки і таблетки від побічної дії перших таблеток - маразми одним словом.
Мене виписали через 18 днів за власним бажанням і під власну відповідальність, бо живіт вже не болів, але ще був твердий.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення олеся » 14 січня 2012, 12:54

В мене на 14тижні почалися різкі спазмуючі болі внизу живота, якщо то б було під кінець вагітності то казала б що народжуватиму. УЗД показало, що задня стінка матки в підвищеному тонусі. Виписала лікарка лікування (таблетки та якісь свічки вже не памятаю). І сказала що нема потреби в госпіталізації... Біль пройшла за один день...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення Marta » 14 січня 2012, 17:30

Ну, наскільки я знаю, то закордоном взагалі до 12 тижнів вагітність не зберігають....
Є ж такі дівчата, в яких дійсно гіпертонус, тобто матка постійно напружена, а не час від часу, і досить сильно. Тому виникає ризик того, що ці спазми спровокують викидень, і в нас "зберігають". А закордоном- ні. Проте, це ж не показник, що в них такого немає....Просто вони, напевне, не звертають на це уваги..(?)
Marta Офлайн


 

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення katia » 17 січня 2012, 21:10

Marta написав:аскільки я знаю, то закордоном взагалі до 12 тижнів вагітність не зберігають....Є ж такі дівчата, в яких дійсно гіпертонус, тобто матка постійно напружена, а не час від часу, і досить сильно. Тому виникає ризик того, що ці спазми спровокують викидень, і в нас "зберігають". А закордоном- ні. Проте, це ж не показник, що в них такого немає....Просто вони, напевне, не звертають на це уваги..(?)

То для них як- стався викидень то нічого, ще не дитина?
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення гра з вогнем » 17 січня 2012, 23:09

я думаю просто інший підхід

і поняття тонусу стосується зовсім іншоо аніж у нас
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 11:40

Я всю вагітність проходила з тим гіпертонусом. Особливо коли ще ходила на роботу. Деякі дні живіт так тверднув і тянув, що я ледве доходила до дому і бігом на диван. До 30 тижня пила Утрожестан
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення krapk@ » 07 квітня 2012, 12:54

і мені знайома ця проблема-відчуття неприємні. Причому так, що матка аж була привідкрита на скількись там-то хотіли підшивати. Не далася. Але пила з 25 тижня закріплючі перпарати-то допилася що потім роди не могли самі початися.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення Malavka » 12 квітня 2013, 17:33

В мене бувають часом спазми такі несильні, але неприємні, при тому живіт не твердне. Дільнична сказала, що може бути тонус, а може й ні, то якщо я хочу, покладе в стаціонар, а якщо ні, то щоб я попила магне б6, поставила вібуркол, і якщо будуть болі то колола ношпу. Ну я поки що так і роблю, і лежу побільше. Наразі допомагає.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення Amina88 » 11 березня 2019, 11:39

У мене невеликий тонус був. Лікар сказала, нічого страшного. Просто відпочивати більше і приймати Біолектру магнезиум по 1 таблетці в день. Це і допомогло мені.
Amina88 Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 11 березня 2019, 11:36
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron