Глобальні оголошення!



Печія

Печія

Повідомлення happymami » 22 листопада 2010, 14:56

Кажуть, що якшо вагітну пече печія, то це признак того, що в дитини росте волоссявко і родиться мохната :lol: . Мене за першої вагітності на останніх місяцях жесть як мучила печія. Молоко не помогало. Врятували лише таблетки Ренні. Дитина родилася лиса :lol:
За другої вагітності пробувала гречку сиру жувати. Бачила, як інші вагітні то робили і їм помагало. Мені не помогло. та й жувати я такого не змогла. Знов рятувалася Ренні. Малий родився в міру волосатий :lol:

А як ви рятувалися від тої гидоти? Читала, що це через то, шо шлунковий сік витікає, бо плід підпирає. Ніхто не читав, там якось на бік лягти, чи шо?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Печія

Повідомлення Naya » 22 листопада 2010, 15:03

Саме так. Під час вагітності підвищений гормон прогестерон, який також розслабляє гладко-м'язові органи, зокрема нижній стравохідний сфінктер (тобто ліквідовується перешкода до попадання шлункового вмісту в стравохід), тому й виникає печія.
Боролася з печією також за допомогою ренні. Хоча поки дійшло до ренні, то й моркву жувала, й гречку, й молоко пила, й гарбузове насіння.....А спала на високій подушці, напівсидячи...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Печія

Повідомлення Любов » 22 листопада 2010, 15:05

Ще читала, що допомагає часто потрошки щось їсти. Так і рятувалася :)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Печія

Повідомлення Любов » 22 листопада 2010, 15:14

Мене також тільки Ренні спасало, але старалася не зловживати. Пила час від часу холодну воду маленькими ковтками, трошки допомагало. Малюк родився волохатий як мавпенятко :D
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Печія

Повідомлення Natalinda » 22 листопада 2010, 15:18

Мене сира морква рятувала, а рені шось не дуже допомогало
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Печія

Повідомлення Marta » 22 листопада 2010, 15:29

А я майже на сидячки спала..)))
Від печії мене зараз рятує сода, проте вагітною не знала, чи можна пити її, то мучилась, бідолаха...
Marta Офлайн


 

Re: Печія

Повідомлення mala-karta » 22 листопада 2010, 15:30

була жахлива печія, спочатку рятувалася молоком, їжею по чуть-чуть, потім всякими таблетками, під кінець вагітності вже нічого не допомагало. Спала сидячи. Готова була з'їсти любого, хто мене розбудив - бо заснути тяжко було.

Малий народився дуже патлатим :) Та ще й блондином :) Ну вже заради такого можна і печію пережити :D

А після пологів за 2-3 дні пройшло :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Печія

Повідомлення TattyMummy » 22 листопада 2010, 16:17

В мене також печія була сильна і то під час обидвох вагітностей.
Пила солену воду - "поляну квасову", "лужанську" і т.п. Допомагало дуже. Як вдома не було тої води або хтось випивав - то було як кінець світу :dash: :dash: :dash:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Печія

Повідомлення TanenRom » 22 листопада 2010, 16:54

і мене печія мучила, таблеток не пила, але пила солену водичку малими ковтками, сиру моркву жувала або соняшник - якось допомагала усе це мені. Доня народилась мохнатою.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Печія

Повідомлення Саша » 22 листопада 2010, 18:14

теж пила поляну
Саша Офлайн


 

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей