Глобальні оголошення!



Низьке прикріплення плаценти

Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення мешканка » 21 листопада 2010, 11:24

Хто мав? Хто що чув? Які "особливості" таких вагітностей? Лікували чи ні? Чи позначилось на пологах? :girl_hospital:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення happymami » 21 листопада 2010, 12:27

Мається на увазі низька плацентація? В мене було другої вагітності. Лежала в гінекології. Майже кожна 10-та жінка там - мала такий же діагноз. На професорському обході мудрий сивий дядько професор скрушно хитав головою і майже зі сльозами на очах сам в себе питав, звідки ж то таке береться. Казав, шо певно екологія, бо шо ше? Казав, шо раніше таких діагнозів не було майже зовсім. А тепер низька плацентація - то як норма :unknown:

Розкажу свою історію. Майже фантастичну, але хай кожен сприймає, як собі хоче. А я сприймаю по своєму
І так. Пізно я стала на облік, бо була дуже "мудра". Хоть живіт і потягував знизу, але я думала шо так має бути, бо ж він росте. Приїхала з Києва на три дні, шоб залишити доцю батькам, але лишилася вже тута до сих пір. Бо пішла ставати на облік в три-чотири місяці і там виявили на УЗД, що в мене низька плацентація і більше того ПЕРЕКРИТЕ ВНУТРІШНЄ ВІЧКО.
Вам той діагноз нічого не скаже, як і мені. Але почитавши в неті троха інфи про тоє вічко, я поняла, шо дєла плохі. Бо плацента після лікування піднімається, а от вічко має бути відкрите хоть ти трісни. Ну мене зразу з УЗД бігом в лікарню направили і навіть слухати не хтіли, шо я тут без речей, бо ж все в Києві. Сказали - шукай знайомих в гінекології, щоб знайшли тобі місце (бо всьо відділення переповнене). Добре шо однокласниці мама там працює, то мені найшли місце і хорошого спеціаліста.
Лежала я там три тижні без вилазу додому на вихідні. Ходити дуже не дозволяли. Лежати і дивитися ТВ. У вихідні було сумно, бо всі йшли додому а я одна в палаті. Але я насолоджувалася спокоєм і їла сємки і розв*язувала кросворди))) Якось я спитала в своєї лікарки, шо то таке то вічко, і чому воно таке страшне і чи є шанс, шо воно вилікується. То шо вона сказала - мене ледь не вбило. Вона каже: ти тут лежиш не для збереження вагітності, а для збереження свого життя :scare: . Бо якби ти була вдома і сталася кровотеча, то тебе би швидка не довезла в лікарню :scare: .
Общім після цього мені мама дістала іконку з чудодійного місця в нас в Україні, яка має здатність зцілювати хворих. І хоч я не надто вірю, шо якась картоночка може лікувати, але таки прикладала її до живота і молилася зранку до ночі. Часу було вдосталь. І коли я вчергове пішла до Помазанського на УЗД, за три тижні після першого курсу лікування, то вічко було відкрите і плацента піднялася на потрібну висоту :unknown: . Лікарка сказала прямим текстом, шо то чудо і вона нічого не розуміє але тішилася разом зі мною. Ну і з тої низької плаценти получився мій Юрчик :heart: :heart: :heart: . Правда пологи були важкі, бо шийку відкривали вручну, але чи то від тої плаценти вже, чи само так мало бути - того я сказати не можу.

Такшо отакево. Хочете вірте, а хочете пояснюйте науково, особисто я й сама вже не знала шо думати. Тому просто не думаю, як так сталося, а дякую Богу, шо всьой той страх минув.
А особливостей тої вагітності я не помітила ніяких особливих. Токсікоз був. Живіт тягнув. Правда бандаж носила всю вагітність :???:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення happymami » 22 листопада 2010, 14:59

А. Ще казали, що якшо такий діагноз, то тре лягати на спину, а під копчик подушку класти і так лежати трохи. В мене не виходило. Живіт тягнув
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення Naya » 22 листопада 2010, 15:09

В мене було низьке розміщення плаценти.
Ніхто на тому уваги не акцентував.
Більше того, мене дуже вже хотіли підшити на Суворова.
Я консультувалася ще з лікарями з Баму, їх думка була інша - при низькому розміщенні плаценти, підшивання є дуже ризикованою справою, бо якщо не дай Бог зачепити плаценту, то все може закінчитися трагічно. Тому радили зачекати, з часом плацента підніметься. На Суворова ж, коли я сказала про низьке розміщення плаценти переконували, що це якраз є показом до підшивання :dash: . Я прислухалася до лікарів з Баму. По крайній мірі мені їх пояснення видалося більш логічним. Не погодилася підшивати. Ніяких ліків не приймала. Просто вичікувала. Плацента піднялася вище сама.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення Oksana » 22 листопада 2010, 15:21

В мене також була низьке розиіщення плаценти. Але десь біля 20 тижня, і потім піднялась. Спеціально нічим не лікувала, правда на той момент попала в лікарню з багатоводдям, то трохи відлежалась і може це трохи своє дало, незнаю, але плацента піднялась. Також казали про кровотечу можливу, що тоді будуть хвилини на все, то старалась просто берегтись побільше... Але лікування спеціального не назначали ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення Marta » 22 листопада 2010, 15:25

І в мене була низька плацентація.
Все було ок, живіт трошки потягував, але то, як у всіх, ніхто підшивати чи ще щось не пропонував.
Аж на 28 тижні моя лікарка пішла в відпустку, мене оглянула Жаровська, і на фоні того, що низька плацентація і трошки мутні води від хронічного герпесу (єдина інфекція, яку в мене виявили), то положила в гінекологію.

Казала, що при такому діагнозі ні важке не піднімати, ні сексом не займатись, і вопше ні-ні, і ще одна там лякала мене, що будуть кесерити, але я начиталась, що плацента сама до якогось там тижня (30-32-35) з ростом матки піднімається разом з нею, то чекала, і так і сталося- все було нормально, на родах ніяк не відзначилось.

Головне, щоб плацента не перекривала ото певно "вічко", тобто шийку матки з внутрішньої сторони. Бо це показник для кесарево.
Marta Офлайн


 

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення lore1ei » 24 листопада 2010, 17:00

Marta написав:І в мене була низька плацентація.
Все було ок, живіт трошки потягував, але то, як у всіх, ніхто підшивати чи ще щось не пропонував.
Аж на 28 тижні моя лікарка пішла в відпустку, мене оглянула Жаровська, і на фоні того, що низька плацентація і трошки мутні води від хронічного герпесу (єдина інфекція, яку в мене виявили), то положила в гінекологію.

Казала, що при такому діагнозі ні важке не піднімати, ні сексом не займатись, і вопше ні-ні, і ще одна там лякала мене, що будуть кесерити, але я начиталась, що плацента сама до якогось там тижня (30-32-35) з ростом матки піднімається разом з нею, то чекала, і так і сталося- все було нормально, на родах ніяк не відзначилось.

Головне, щоб плацента не перекривала ото певно "вічко", тобто шийку матки з внутрішньої сторони. Бо це показник для кесарево.


пару раз була в Жаровської, бо моя дільнича була в отпуску, то всі рази мене хтіла ложити в лікарню за тонус.
як на мене, вона дуже все перебільшує і залякує.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення Хрустік » 07 лютого 2014, 21:16

в мене зараз друга вагітність 30 тижнів,вчора була на УЗД,поставили діагноз передлежання плаценти по передній стінці і по правому ребру,не доходить до вічка 8 мм,Перші роди пройшли добре,родила сама,а другі кажуть що треба буде кесерити,я ще надіюсю що плацента підніметься,не хочу кесеритись,хочу сама народити свою малечу.Дівчата в когось була схожа ситуація?
Хрустік Офлайн


 

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення Tajga » 09 лютого 2014, 20:50

Хрустік, я так розумію, що поки вічко не перекрите - надія на самостійне розрішення лишається. Тим більше, у Вас вже досить великий термін. Не втрачайте віри, що все буде добре. Навіть КР у випадку, коли вічко буде перекрите - то єдиний вихід для вас і для малечі, то ж не треба наперед жалкувати. Здоровя і витримки вам і малечі!
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Низьке прикріплення плаценти

Повідомлення Ulkanet » 30 січня 2019, 23:09

в мене на 7 тижні сталося відшарування,і відповідно плацента опустилася і перекрила вічко.
але слава Богу потім якось сама піднялася, скоріше через те що я лежала майже 24 год в сутки :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця


Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron