Глобальні оголошення!



Вагітність та застуда

Re: Вагітність та застуда

Повідомлення Alisa » 03 жовтня 2011, 10:05

я лікую чим дитину - тим і себе.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Вагітність та застуда

Повідомлення loljka » 04 жовтня 2011, 01:17

ніц не можна пити,ну не те,щоб не можна, але не бажано... я теж мала простуду, їла мед, і пити-пити багато-багато, чаї, соки теплі і просто воду, як банально це не звучить))) і малу свою теж так тільки лікую,проходить. головне не переохолоджуватися,провітрювати приміщення часто і самій гуляти, а ще - зволожувати повітря- або спец пристроєм, або таз із водою))
не хворійте,бережіться
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Вагітність та застуда

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 11:42

Я за час вагітності один раз трохи простудилась, то пила багато чаю і їла мед. Правда потім та застуда показалась на УЗД у вигляді помірного багатоводдя (так сказав лікар)
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: вагітність та застуда

Повідомлення Olyana » 01 жовтня 2014, 23:27

Lesya написав:Я теж хворіла. І лікувалася як препаратами, так і народними методами. Що хочу порадити.

Обов"язково лікуйтеся, чим швидше, тим краще. Тут я 100% згідна з Марі. Тому що навіть банальний насмарк чи горло (не говорю про серйозну ангіну) впливають на плід. Ходила недавно на УЗД за тиждень після насмарку, то плацента була потовщена і збільшена одна нирочка в дитинки. Гінеколог сказала не переживати, бо це реакція на простуду і скоро пройде.
Треба антибіотики - значить треба. Є такі, які можна.
Треба імуноглобуліни - теж краще проколотися. Вже доведено, що якщо в жінки є торч і вона не лікується і не робить профілактики на останньому триместрі, то в дитини восновному, значно слабший імунітет. Скажу з власного досвіду - приємніше колоти себе ніж 5-6 місячного малюка.
Препарати і народні методи - далеко не всі можна. Не довіряйте родичам гарбузовим і сусідам, подружкам!!! Проконсультуйтеся з тим, хто знає напевно - можна чи ні.

У мене була схожа ситуація. Боліло горло' насмарк. Пішла на узд - плацента потовщена. При писала лікар тівортін. Діюча речовина аргінін.знайшла' де він є в природних компонентах -гарбуз і насіння.
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Поперед.

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей