Глобальні оголошення!



Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Ultra » 08 травня 2014, 12:21

Наявність токсикозу і його сила напряму залежать від рівня прогестерону ( гормон вагітності його ще називають) в організмі,якщо токсикоз взагалі не відчувається-то теж не є дуже добре,свій вагітний стан жінка повинна помічати вже на ранніх строках (груди,сонливість,неуважність,тошнота)...в мене в перші вагітності нічого подібного не було,як пізніше виявилося,через низький рівень прогестерону,результати плачевні(
За синочком відразу приміняла його в вигляді Утрожестану,всі ознаки вагітності проявилися)
Не хочу нікого залякувати,але такі моменти треба знати і мати на увазі.
Ultra Офлайн


 

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Zyzylka » 08 травня 2014, 20:49

А в мене був токсикоз, але не стандартний :impossible: тобто мене не тошнило взагалі ні разу, але на останньому місяці і до родів я думала що здурію від свербіжу. Це був кошмар, мене все свербіло, особливо вночі, я спати не могла вся чухалась. Лікарі розводили руками, нічим не могли допомогти, казали що таке буває, то ніби такий вид токсикозу! Я хотіла чим швидше родити, оскільки це був серпень, жара і ще й свербіж. І мені повезло що я родила швидше хоч на тиждень :dance:
Zyzylka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 21 березня 2013, 20:28
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 9 раз.
Діти: хлопчик Дмитрик

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 грудня 2015, 15:36

Оце питали дівчата в іншій темі, як себе почуваю. Так от почуваю себе жахливо. Зараз 10 тиждень, і вже четвертий тиждень мене мучить страшний токсикоз. Постійно нудить, нічого не хочеться робити, тільки лежати і спати. Але їсти хочеться, тільки не завжди знаю, що. Часом хочеться одного, поки зготую, вже не хочеться. Вже не можу дочекатись, коли той стан закінчиться :bad: Першу вагітність у мене було точно таке саме, і тривало то чотири тижні. То кожен день сподіваюсь, що вже завтра стане легше :cray:
І ще, так само як і під час першої вагітності, зараз дуже густі слюні. Такі густі, що аж бридко, аж доводиться спльовувати :cry:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Marichka » 01 грудня 2015, 16:48

В мене було схоже.Зранку,я ще на ліжку щось мусіла з"їсти:банан чи щось інше.день пила чай з лимоном кисленький,завжди вдома мусіла бути газована вода.
Скоро мине і все буде здаватись веселішим!!!
Здоров"ячка і легкої вагітності!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення erinaceus » 01 грудня 2015, 18:18

TaniaPicaSSo Тримайся, ще трошки. Ну так, перший триместр не найлегший... Роби те, що тобі хочеться на даний момент (при можливості), а незабаром все мине :rose:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення nadusha » 01 грудня 2015, 18:31

Ще кажіть імбир знімає нудоту, спробуй до води або до чайку. Тримайся! Ми тут кулачки будемо тримати...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 грудня 2015, 18:37

Дякую за співчуття і поради. Імбир, пригадую, пробувала під час першої вагітності, то не пішло, бо він у мене викликає печію. А у мене і так вона є зараз час від часу, то я навіть пробувати не хочу.
Marichka написав:пила чай з лимоном кисленький,завжди вдома мусіла бути газована вода.

От в мене ще й з питтям проблеми. Не знаю, що пити. Вода звичайна негазована не лізе мені і все. Зовсім несмачна, не можу її пити. То часом трошки газованою перебиваюсь, а взагалі тягне на кисло-солодкі соки і компоти, але після них потім все одно хочеться ще пити і є відчуття нудоти.
Але вже хоч рву не так часто, бо було що 5-6 раз на день, то страшно вимучувало. А зараз 1-2 рази в день, то вже, сподіваюсь, йде до кращого і гірше вже не буде :():
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення erinaceus » 01 грудня 2015, 19:18

TaniaPicaSSo А може чай зелений чи з ромашки? Мені ще від нудоти апельсини помагали.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 грудня 2015, 19:44

erinaceus чай зелений а акож з м'яти мені смакує і так трошки попускає, але часто його пити не можу, лише раз в день, а потім більше не можу його пити. Апельсини не знаю, а от яблука дуже мені йдуть, але то не значить, що потім менше тошнить. Взагалі, поки я щось їм і 5 хв після того мене не тошнить, а потім знов починає. Але цілодобово їсти теж не можу, бо потім вже тошнить від їжі ))
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Kristy1 » 01 грудня 2015, 21:37

TaniaPicaSSo написав:чай зелений а акож з м'яти мені смакує і так трошки попускає, але часто його пити не можу

а просто чай з мяти, без всіляких кофеїнів? Мені наприкінці допомогло, коли взнала про неї. Хоча можливо це просто вже токсикоз закінчувватися почав :=): А взагалі мені ще допомагали часті маленькі перекуси. Яблука до речі саме то було :yes:
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron