Глобальні оголошення!



Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Naya » 12 квітня 2010, 12:49

Кхм..
Згадалося, коли мене спитала лікар чи тошнить, і почувши, шо тошнить, сказала, що то хороший знак.
Але знаю, що буває вагітність і без токсикозу.
Я особливо від нього не страждала. З білим другом не спілкувалася, але токсикозило весь час, коли не спала.
Попустило десь аж на 14 тижні.
Допомагало весь час шось жувати, водичка, а от деякі улюблені продукти стали ненависними. Так любимий чорнослив не їм досі.
Як у вас було?
Чим рятувалися?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Liza » 12 квітня 2010, 13:20

мене під час вагітності не нудило (тільки один раз заглянула до білого друга, коли шо-то сйєла). бували зникання апетиту, коли я не могла думати про їжу, але примушувала себе з"їсти хоч щось. вдавалося з"їсти дуже мало.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення mala-karta » 12 квітня 2010, 21:02

не тошнило :)
не знаю, чи то токсикоз - але дуже реагувала на запахи. Якщо перед вагітністю (та і тепер) я просто обожнювала запах смаженого мяса, то тоді це було просто "фе" для мене. Перестав подобатися парфум чоловіка (причому я його сама купувала), ще й досі не люблю.

А так то не тошнило і на солоненьке не тягнуло :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення TanenRom » 12 квітня 2010, 21:24

ой пощастило вам дівчата, а мене токсикозило по - повній!!!
почало тошнити з 5 тижня, а попустило десь аж на 15-16.
до 10 тижня з "білим другом" спілкувалась декілька разів, а після 10 - майже кожен день (прицьому тошнило менше).
і завжди було таке враження, що я пливу на кораблі!!!
перестала була переносити рибу будь - яку, хоча до того я її обожнювала, а на солоненьке потягнуло десь на 20 тижні, коли животик уже було добре видно!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення pepi » 12 квітня 2010, 22:37

Слава Богу мене таке минувало. Зато духанитись чоловіка просила десь подалі від мене - це був просто жах :scare: :scare: :scare: :scare: на перших початках і під кінець.
Дуже тягнуло на морозиво , особливо шоколадне. Хоча я не є солодкоїжко, а шоколадні цукерки топталаааааааа.
І чомусь мені було постійно жарко ,ми вже навіть сміялись з чоловіком , що я завжди мерзла і старалась кудись ноги і руки запхати , щоб погрітись . А тут в холодну пору року я спала з трішки привідкритим вікном і постійно розкривалась . А зранку получала наганяй, за те що коханий мерз вночі :oops: :o
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення mari » 12 квітня 2010, 22:38

Я блювала кожного ранку з 2 по 4 місяць, якщо щось їла. Якщо не їла- все було добре. Не пила нічого- обійшлось. Ага, і на кухні бути цей час не могла взагалі, парфумами не користувалась. ЗАПАХИ :mrgreen:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Melisa » 12 квітня 2010, 22:43

і мене тошнило, але не всю вагітність. деколи заходила в кабінет "00". Помню, один раз зібрались їхати в Центр, то так і не доїхали, зійшла на другій зупинці, бо так зле було. А про запахи... на роботі в нас був окремий маленький кабінет, нас було шестеро і всі жінки. то як кожна почала пахнитись своїм ароматом, можна було вдуситись. А коли відкривалась тумбочка, де в нас стояли чаї-кави, то я зразу вибігала на двір, настільки сильним був нюх ("...а нюх, как у собаааки, а глаз-как у орла...."то я так, мультік згадала).
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення гра з вогнем » 12 квітня 2010, 22:45

а мене не нудило 8-)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Naya » 13 квітня 2010, 10:08

Ооо, дівчата, але як я той токсикоз любилааа
:kiss:
Любила, бо я ше тест не зробила, як він мені вже повідомив про вагітність.
Були в знайомих в гостях, а мене як почало мутити, додому йшли пішки - бо їхати не змогла б. І чоловіку зразу сказала - є. Оце воно.
А зранку тест - і о..уррра..
А потім лікар сказала - раз тошнить, то добрий знак. І я так хотіла шоб мене тошнило, щоб все було добре.. :D
Так шо я мучилася, але раділа....
Запах чоловікового одеколону теж не переносила, і братового, і взагалі навіть перехожих.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Oksana » 14 квітня 2010, 08:33

В мене обидва рази був токсикоз. Перший раз дууууже сильний, то ні в маршрутку, ні в тролейбус не годен було сісти. Спротивила собі тоді гречку. Кожні дві години мусила хоч щось зїсти, бо інакше ішла обійматись з білим другом... Ото звідти мої 28 кг набраних за вагітність...ну уявість собі весь час щось жувати...
Другий раз було простіше.Токсикоз був, але якийсь легший. Я вже по тому казала що там точно мусить буди хоч один хлопчик, бо не такі відвуття зовсім були. Зранку то звичайно бігала до унітазу стандартно. але до 12 тижнів все минулось. Спротивила на другий раз рибу. Навіть дивитись просто не могла на неї.
Ну, і звичайно всі одеколони, духи...від цього всього зразу мутила обидва рази. Але на другий раз я як і Naya вже спокійно все це переносила. Сама собі казала, тошнить, значить вагітність протікає добре, от і тішся :) Рухів то на тих тижнях ще не чути, а тошнота як індикатор була. Значить все "ок" ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron