Глобальні оголошення!



Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Галина » 21 лютого 2011, 12:01

І справді, наскільки в кожної майбутньої мамусі симптоми вагітності різні, різні відчуття, різні забаганки.
Я на роботі постійно гризу яблука або банани, то з мене теж сміються що я ненажерка! Я ще нікому не казала, крім чоловіка, батьків і вас ще ніхто не знає по мою вагітність.
Я от думаю чи варто вже донечці казати, що у мами в животику росте дитинка, чи то ще рано...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення krasunja » 15 березня 2011, 16:01

Мене токсикоз мучив добрих 10 тижнів. Десь як з 5 почалось то коло 15 помаленько почав відступати, хоча його відлуння мені здається я чую інколи досі. З травлення щось помінялось це факт. Колись я наїдалась аж тріскала і нічого, або могла за цілий день кружку кави випити а тепер багато поїм погано, не поїм теж підтошнює. Але в порівняні з тими 10 тижнями це вже нічого. Тоді мене тошнило тільки відкривала очі, і переставало коли засинала. Спасалась Актімеєм і пісними супчиками. Сирих ні овочів, ні фруктів не могла їсти. Та що там овочів, мені від води звичайної погано було. Пила тільки зелений чай з мятою. Дуже переживала за дитинку в той час. Думала звідки вона тих поживних речовин візьме, як я нічого не їм тільки бігаю до того "білого друга" і блю якою слиною аж до жовчі. Схудла страшно... Але до лікарів не ходила, бо начиталась що не можна до 10-12 тижня ні узд робити і гінекологічний огляд. І так я тихо терпіла... згодом від тошноти почали рятувати мандарини і апельсини, то я ними так на їлась, що зараз вже не лізуть. За то перейшла на яблука, які не могла їсти на початку вагітності.
Зображення
krasunja Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 36
З нами з: 09 березня 2011, 16:37
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 94 раз.

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Ірунця » 15 березня 2011, 16:12

У мене токсикозу не було :)
Єдиний запах, який спротивився під час вагітності(і досі) - запах грейпфрута. А його я дуже любила, олійку часто у ванну капала.
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення olgakr » 22 березня 2011, 21:04

Я під час вагітності дуже гостро реагувала на різні запахи, більше ніяких проявів токсикозу не було.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 15:53

Мене десь 2 тижні нудило на ранніх термінах, але блювоти не було. Особливо нудило вранці, нічого не могла їсти, що було для мене каторгою (я без сніданка взагалі не можу). Коли нудило, їла лише мандаринки і смоктала льодяники (також бажано з цитрусовим смаком :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення musya » 20 липня 2011, 16:27

В мене токсикоз був з 4 по 13 тижні. Тошнило постійно, особливо ввечері перед сном (мабуть я якась не правильна, всім з ранку погано, а мені під вечір :grin: ). Правда з білим другом обнімалася лише 3 чи 4 рази. Коли дуже нудило пила поляну квасову, ставало легше, до речі і від печії тільки вона допомагала. І ще мені допомагали м"ятні цукерки.
musya Офлайн


 

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Оксанка » 05 жовтня 2011, 10:53

musya, то не тільки ти кака, мене також вечірній токсикоз мучить, зранку все ОК, а ввечері, то так зле... хоча так, щоб аж рвати, то до такого не доходить, Слава Богу. Я також п"ю Поляну, допомагає!
Оксанка Офлайн


 

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення nelly » 25 березня 2012, 01:01

читала багато про ранішні недомагання, а мені зранку навпаки було тааак класно що крила виростали, а от коли верталася з роботи, то водій завжди в маршрутці мені так розколісував, що по дорозі додому робила всі токсікозні діла, а потім йшла додому вечеряти і лежати лежати лежати і це тривало з 2-го по 4-ий міс вагітності, веселуха була :impossible:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення irinka » 25 березня 2012, 11:00

В мене за всю вагітність токсикозу не було :dance: тільки от печія до 4міс мучила вечорами.. :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення lyudmula » 29 березня 2012, 15:44

від печії рятуюсь яблуками ::Р: ... а запах смаженого м'яса чи риби - це жах :bad:
lyudmula Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 23 березня 2012, 13:13
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей