Глобальні оголошення!



Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення mala-karta » 14 лютого 2011, 19:58

ZoViKa, ох і тяжко!!!!
а зараз ви на якому місяці? на 9?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Галина » 15 лютого 2011, 15:20

Перша вагітність проходила практично без проблем. Обнімалась з унітазом тільки коли не встигала поїсти, тобто хочу і їм мало відбуватися одночасно, бо як не було що і треба було гріти чи готувати, то все з"їдене йшло в унітаз. Але так було десь разів 5 за всю вагітність. Єдине що не могла переносити запаху риби, яку до того просто обожнювала.
Зараз вагітність тільки 4 тижні, а мене вже тиждень тошнить зранку до вечора, не рве, а тільки підтошнює постійно. І постійно хочу їсти, аж страх бере!
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Галина » 15 лютого 2011, 15:26

Доречі, при першій вагітності зранку рятувалася яблучком. Коли з"їдала яблучко, то цілий день почувалася прекрасно.
А десь з 6-го місяця їла лимони, без цукру, з шкіркою, різала дольками і лопала. За один раз могла навіть цілий лимон з"їсти. І зразу після родів дуже хотілося лимона, але боялася, щоб в доці алергії не було.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення TanenRom » 15 лютого 2011, 17:53

Галина написав:А десь з 6-го місяця їла лимони, без цукру, з шкіркою, різала дольками і лопала.

о на початку вагітності, я від токсикозу тільки лимонами і рятувалась, інколи по 2-3 штуки за день з"їдала. а на роботі ще не знали, то дивились на мене як на ненормальну :stupid:

а запах риби я також не переносила!!!

а мені тест показав дві // на 11 день після овуляції, ще й робила я його ввечері :) (усю історію опишу в іншій темі :) )
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення гра з вогнем » 15 лютого 2011, 18:28

мені здається тести навіть не з першого дня затримки а з якогось там часу після овуляції чи запліднення, тай рівень хгч змінюється і зростає у кожної жінки по свому. тести є з різною чутливістю.
мені тест показав вагітність за кілька днів до того як мали місячні початися.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Перлинка » 15 лютого 2011, 18:33

Галина написав:Доречі, при першій вагітності зранку рятувалася яблучком. Коли з"їдала яблучко, то цілий день почувалася прекрасно.


А мене навпаки при першій вагітності від яблучок на голодний шлунок на рвоту тягнуло :head:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення TanenRom » 15 лютого 2011, 18:55

як все ж таки по різному вагітності у всіх проходять :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Oksana » 15 лютого 2011, 23:11

в мене тест показав дві смужки, ще коли до місячних було кілька днів (тобто ще про затримку і не йшлось), і при першій вагітності і при другій. Робила, бо розуміла що щось не те, і якщо перший раз підозрювала вагітність, і при другій вже практично була впевнена, що вагітна. По яких признаках? А я різко починала вставати вночі в туалет по два-три рази :D А так як вагітносі були заплановані, то звертала увагу на такі симпоми
А про токсикоз...Перший раз на дух не переносила запаху гречки, коли вона вариться (закривалась в кімнаті, а чоловік доварбвав і провітрбвав :D ), а другий раз запах риби :mrgreen:

Ще згадала, тести на вагітність я також робила вечері чи протягом дня, але жодного разу не ранком, як написано в інструкції...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення КлубНіка » 19 лютого 2011, 19:19

У мене токсикоз був рівно один тиждень, саме цікаво, що зявився він у мене на наступний день після того як лікарка підтвердила вагітність :) певно то у мене самонавіювання таке було.
Но за цей тиждень я відчула всі прєлєсті токсикозу. Мене тошнило буквально від любого різкого запаху :mrgreen: їсти взагалі не могла, на кухню навіть зайти не могла бо зразу вивертало мене. А найжахливішим у мене було, це коли я прийшла в інститут і серед одної із пар почувся дуже сильний запах жареної риби зі столовки :crazy: я тоді просто кулею вилетіла з аудиторії і благо, що туалет був поруч.
Але через тиждень всі симптоми токсикозу зникли, і далі я вже насолоджувалась вагітністю :-|
КлубНіка Офлайн


 

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Галина » 21 лютого 2011, 11:53

Так, я довідалась про вагітність завдяки тесту. Ми кілька місяців намагилися завагітніти, і нарешті це сталося. :aaaaa:
Тому після трьох днів затримки я побігла в аптеку по тест. Практично зразу він показав дві смужки. Термін я так, приблизно прикинула.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron