Глобальні оголошення!



Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення TattyMummy » 03 червня 2010, 09:13

по різному проходить вагітність, в моєму випадку не було токсикозу перший раз і був сильний другий раз - не факт, що дітки різної статі. Чекаємо на хлопчика :yahoo: . Міф розвіяно :)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення kamisia » 03 червня 2010, 18:21

дуже тошнило з голоду, мусіла шось жувати. То було прикольно коли їду додому з роботи (подоляни-маяк) пуза ше не видно і шуршу крекерами, ізюмом чи ше чимось. так майже до кінця вагітності. Один тиждень мене мучили запахи :mrgreen: . Разу не блювала. Загалом я пробігала свю вагітність. Дико хтіла персиків і жерла їх кілограмами, хто ж відмовить вагітній????)))) і ше полуниця та пиво(і досі так))))) І жодної захцянки чогось доброго посеред ночі(((, а я так хотіла саме тих хотілок.....
Знаю дівчинку яка пролежала під капельницями 2 (!!!) місяці, блювала дальше чим бачила. :mrgreen: :scare: Родила дівчинку.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Zaya » 10 червня 2010, 17:41

І я думала, що тошнити мусить :D . Та нічого подібного. Мені цей "друг :mrgreen: вагітних" не знайомий. Зранку могло підташнювати, якщо голодна. А так і запахи мені не мішали ( зате дуже загострились - здалеку чую хто і шо). А от пива хотілося в місяців 6-7 постійно :drink: . Думала, що алкоголічкою стану :scare: . Та дозволяла собі лише іноді ковточок домашнього вина. :crazy:
А от знайому мою ,то добре ковбасило до 5 місяців. Сама худа була, а заразто взагалі світиться. Каже, що нічого їсти немогла. На збережені 2-чі лежала. Потім ніби попустило, але їсти все одно боїться :scare:
Zaya Офлайн


 

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення _viki_ » 10 червня 2010, 21:27

Нудило від коли я взнала що вагітна і аж до самих пологів ( з перервою на один місяць в 2му триместрі)
Щоранку доводилось відмічатись в "того самого друга", а в жару і не тільки зранку :scare: але всерівно це був приємний час
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення nadia 2311 » 10 червня 2010, 23:03

З першою вагітністю легенько підтошнювало - маю синочка. А от друга то до 22 тижня просто жах :mrgreen: :scare: Тушнило з ранку до вечора і серед ночі. з хати неможливо було вийти, навіть по дитину в садік.Трішки легше ставало лише в горизонтальному положенні, а варто піднятись і починалось :mrgreen: :mrgreen: Донечці минуло 6 міс то мені варто пчихнути як малий зразу несе з вани тазік :lol: АЛЕ ВОНО ТОГО ВАРТЕ!!!
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Marta » 10 червня 2010, 23:30

Мене тошнило тільки з голоду десь до 3 місяця. А голодна я була дико майже весь час,а запхати в себе нічого не могла...То я засікала час і кожні півгодини з"їдала то банан,то крекер,скільки зможу. Бо в очах темніло. Потім стало легше і налягала загалом на фрукти...мммм....а восени дуже хотілось капучіно, в мене був ліміт одна чашка в день. Як я чекала цього моменту і НАСОЛОДЖУВАЛАСЬ....)))))Але не вдома,обов"язково таке,як в кав"ярні,з пінкою,з шоколадним сердечком зверху...)))))
Marta Офлайн


 

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення mari » 11 червня 2010, 01:01

Є різіні теорії, одні кажуть, що недобре мати токсикоз, бо вагітність -стан природній, і якщо він є- це свідчить про зашлакованість, проблеми з ЖВШ, печінкою, кишечником.

Другі кажуть-що це імунологічна несумісність, коли організм мами відкидає плід як чужерідний інопланетний організм.


Треті- що це проблема гормонів.


Четверті- що це норма, може бути, очищення і т.і.

А я вважаю, що найкраще, коли токсикозу немає! Хоч особисто в мене була ранкова блювота десь до 3 місяців, якщо щось вранці їла!!!!! Але хіба можна собі щось тоді помогти? Самонавіювання і афірмації не помагали взагалі як і все інше. А потім пройшло...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення Nymydora » 11 червня 2010, 08:51

А я до 9 тижня навіть не підозрювала, що була вагітна. :D Це для мене була велика несподіванка. А нудило легесенько кілька разів зранку десь на місяці 4. То я випивала виноградно-яблучний сік - він кисленький - і попускало.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення ЗІрка » 01 серпня 2010, 14:30

не було навіть натяку на тошноту... їла все, що хотіла і в будь-яких кількостях, дозволяла собі теж 30-50 грам домашнього вина зі смородини, правда перші місяці трошки грішила нікотином бо до вагітності досить активно палила
а от печія - так, на останніх місяцях жахлива... рятувало в першу чергу боржомі, а також ренні та рошенівські льодяники фруктові без начинки
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Токсикоз - неодмінний атрибут вагітності???

Повідомлення ZoViKa » 14 лютого 2011, 17:18

Мене мучив токсикоз з першого місяця, просипалась від того, що тошнить, бігла в туплет, потім щось з'їм - знову!!! Перейшла на чай з печивом "Марія" на сніданок, інколи він не виходив назад. Істи, не вставаючи з ліжка не допомагало, чекала до 12 тижня, думала пройде, але ні. Після обіду ставало легше, але апетиту не було, чоловік заставляв їсти, до четвертого місяця поправилась тільки на 1 кг.
Взагалі тошнило, коли не їла, а їсти не могла, бо тошнило :D .
А ще я кожного дня їздила на роботу в автобусі (приблизно 25хв.), то постійно виходила з повним кульочком або ледве встигала добігати до першого дерева :ugeek: .
Пізніше почала пити таблетки Cariban, допомогло, перестала пити тільки на восьмому місяці, бо до того, якщо не вживала 2 дня, то на третій - рвала, здавалось, все, що з'їла за тиждень.
А ще не можу переносити апельсиновий сік, а яблука їла кілограмами. Запахи - дуже відчуваю і я, і чоловік.
Чекаю донечку, готова все витерпіти, аби тільки здорова родилася :heart: !
ZoViKa Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей