Глобальні оголошення!



Здаємо аналізи: які і де?

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення Marta » 09 січня 2012, 01:45

А я по принципу- треба, то треба. Пішла здала, щоб потім мозги не компостували. Єдине, що я не здала і мовчу тихенько (моя гінеколог напевне, забула) то тест на толерантність до глюкози. Типу на скритий діабет.
По перше, тре записуватись на якийсь день, черги неймовірні. Прийти рівно на 8.00. Я запізнилась буквально на 10 хв, то все- поїзд пішов....А мені ж дитину в садік завести, а ще дойти.....
Записалась через місяць. В Лізи ранок в садку, знову не пішла і мовчу, мо не згадають?..))))
А взагалі, бюрократія-так, але в мене є негативний досвід моєї мами, яка стояла на обліку в лікарки "по блату", так по блату вона закривала очі на аналізи, на ходіння в ЖК і на все інше. Ніби класно, правда?...
Через те моя мама втратила першу дитину на 8 місяці вагітності....((((((((
Тому я все роблю, що кажуть, на облік встала в 8 тижнів, ходжу і все здаю, щоб бути спокійною, бо сама собі сечу чи кров чи серцебиття я не провірю.
Звичайно, сліпо довіряти лікарю- то в наш час дурість, проте думка одного чи другого лікаря+ інтернет+ знайомі+ власна інтуїція і так живемо.
Звичайно, я теж не розумію подвійного тесту на Снід, проте сиджу на російських сайтах, там такий аналіз здають вже три рази, і якщо не хватає хоч одного, то якщо ти поступаєш в роддом- то зразу в інфекційне. В нас в інфекції вроді непогано, проте різні роддоми бувають....
Нічо, ще недовго...)
Marta Офлайн


 

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення pan_kotskyy » 09 січня 2012, 12:19

Marta написав: Єдине, що я не здала і мовчу тихенько (моя гінеколог напевне, забула) то тест на толерантність до глюкози. Типу на скритий діабет.

:? не знаю про такий тест... не здавала
напевно він не є дуже обов'язковий?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення Liza » 09 січня 2012, 18:10

ого! не здавала? а я записалася в чергу. ждю.

здавати сечу щоразу перед прийомом для мене дуже напряжно, бо, блін, мушу 2 рази протягом тижня вставати занадто рано для мене і сунутися в поліклініку. добре, що то через тиждень.
таково покищо все здаю, теж щоби не компастували мені мозги.

настрій падає, як наближається черговий візит в ЖК або поліклініку.............................
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення Tajga » 09 січня 2012, 19:11

pan_kotskyy написав:не знаю про такий тест... не здавала
напевно він не є дуже обов'язковий?


Знаю, що здають на рівень глюкози в крові. Один раз, якщо немає показань. Аналіз трохи напряжний для вагітних, треба натщесерце, звісно з ранку і в обмежений період часу. В одному місті здавала в окремому кабінеті, разом з діаюбетиками і іншими вагітними, а тут як з вени кров брали на отей снід і тепе, то і на глюкозу.

Марто, співчуваю твоїй мамі. :cry:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення pan_kotskyy » 09 січня 2012, 20:08

Tajga написав:Знаю, що здають на рівень глюкози в крові. Один раз, якщо немає показань. Аналіз трохи напряжний для вагітних, треба натщесерце, звісно з ранку і в обмежений період часу. В одному місті здавала в окремому кабінеті, разом з діаюбетиками і іншими вагітними, а тут як з вени кров брали на отей снід і тепе, то і на глюкозу.

ммм, щось пригадую здавала з пальчика кров в одному кабінеті, а тоді перейшла в сусідній кабінет і там взяли теж крапельку крові, здається таки на рівень цукру в крові, перед тим попереджали не їсти.
може то то, але ніяких черг і запису наперед не було, коли прийшла тоді прийшла (звичайно, зранку) все дуже просто і без напрягів.
я на Суворова здаю все, може на Бамі інакше то все відбувається?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення Liza » 09 січня 2012, 22:33

pan_kotskyy
тест на толерантність до глюкози здають по запису. строго на 8-00 треба прийти. мені лікаркина акушерка радила взяти з собою кружку з пакетиком чаю і можна куском лимона, "бо глюкоза трохи неприємно п'ється". вроді спочатку просто беруть кров, потім дають пити глюкозу, а через 2 години після цього беруть повторно. якось так, якщо я нічого не переплутала. але цікаво, чи можна їсти в той 2-годинний проміжок. блін., 2 години - це ж купа часу...
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення taranjka » 09 січня 2012, 22:36

ого, я такого ні разу не здавала :?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення pan_kotskyy » 09 січня 2012, 22:38

Liza, значить мене то поки обминуло. Такого точно не здавала... і поки не казали. а поки скажуть, поки зберусь, а збираюсь я доовго, то змісту йти здавати не буде...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення pan_kotskyy » 09 січня 2012, 22:41

taranjka написав:ого, я такого ні разу не здавала :?

taranjka що встигла за 4 рази появи здати, то здала :lol:

ну але я і за першої вагітності такого не здавала і не чула навіть про таке, тому і кажу, що забагато того всього стало...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення taranjka » 09 січня 2012, 23:14

першу вагітність я всьо чемно ходила і навіть на облі мене взяли десь з 5 тижня :) в кінці правда вже в напряг було прокидатися, але тоді я багато чого не знала і всьо думала шо інакше і ніззя... :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron