Глобальні оголошення!



Здаємо аналізи: які і де?

Re: Здаємо аналізи. Де?

Повідомлення Marta » 28 серпня 2010, 20:28

Все здавала в ЖК на Бамі, про Сінево навіть не чула..((( Але в мене ттт все було ок, якби шось виявили-то здавала б в пару мед.центрах, щоб порівняти і зробити висновки..)
Marta Офлайн


 

Re: Здаємо аналізи. Де?

Повідомлення Melisa » 28 серпня 2010, 21:37

Спочатку в районній, потім в м. Хмельницькому. Все ок. Про СІНЕВО мені говорила моя лікар, але так і не довелось туди іти.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Здаємо аналізи. Де?

Повідомлення _viki_ » 28 серпня 2010, 22:30

Все здавала в ЖК, а на торчі лікар посилала в Благовіст.
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: Здаємо аналізи. Де?

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 16:16

Всі аналізи здавала в ЖК (м.Чернівці). Про Сінево чула, що багато аналізів роблять не якісно. Але це все "людський" фактор, не від марки залежить, а від робітників тої чи іншої лабораторії, їхньої відповідальності.
Аналіз на ТОРЧ, я так не зробила ні разу за вагітність. Перед вагітністю не було потреби. Коли лікарка взнала, що я перед вагітністю не зробила аналізу на ТОРЧ, сказала:"Маша, та як так, ти ж в медичному вчишся, знаєш, що перед плануванням вагітності треба провіритись. Це ж так безвідповідально!"
ТОРЧ-інфекції можуть нашкодити дитині/плоду , якщо мати захворіла уже під час вагітності (і вади розвитку плода/дитини будуть залежити від того,на якому терміні мати захворіла) І оскільки у мене на жодному УЗД не виявлено ніяких вад розвитку дитини, то робити аналіз на ТОРЧ і витрачати 320грн (стільки він у нас коштує), змісту я не бачу.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Здаємо аналізи. Де?

Повідомлення Оксанка » 29 липня 2011, 12:23

Одна моя знайома здавала плановий аналіз в звичайні поліклініці, безкоштовний, виявляється там і на СНІД перевіряли, то потім викликали і сказали, в вас аналіз позитивний! :shock: Вона була шокована, а вже була вагітною! Пропонували перездати, там же, але та ж медсестра порадила здати той аналіз в центрі боротьби зі снідом, то там і перездала 2 рази, сказали, що все ОК! Радості не було меж, а вона вже і картину намалювала собі, як помре вся її сім"я, через декілька років! Жах! Що вона прожила!
Оксанка Офлайн


 

Аналізи в ЖК

Повідомлення pan_kotskyy » 08 січня 2012, 02:16

кількість тих аналізів-довідок зросла порівняно з роком коли я була вагітна вперше... для мене це пахне бюрократією...
а ці подвійні аналізи на СНІД-ВІЛ, ну ладно, раз здала, але ж тре ще раз, бо "завідуюча не підпише декрет". І сваритись не хочеться і дільничу підставляти щоб її колупали за таку мене...

і атмосфера там не нра... не нра бабське царство, я радію коли проходить припустим лікар-мужчина ,мене тоді морально попускає (тільки не араб... :niger: ), вот такий бзік :crazy:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення taranjka » 08 січня 2012, 11:09

pan_kotskyy не став інтереси дільничої вище своїх. ну посварять на неї шо в на її дільниці нечемна вагітна і все, а тобі дітятко носити і родити :) я не знаю чи десь написано, що маєш стільки і стільки разів відвідати жк. це все в добровільому порядку.
я була здається 4 рази за весь період вагітності, і вони були щасливі, що приходжу здати яісь аналізи. дзвонили додому, казали шоб приходила, я кзала ага і опєть забивала. почувалася чудово, на узі теж все гуд було а ходити нервуватися туди не хтілося...
правда тре було останній раз прийти забрати аналізи (вілснід три рази здається), бо коли народила мене не питаючи вкололи і викачали крав на аналіз :o
став себе і свою дитинку перш за все, а не дільничу і т.д :roses:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення Tajga » 08 січня 2012, 17:04

pan_kotskyy, спокойствіє, только спокойствіє!
Усі аналізи і досмотри прописані в медичних пртоколах мінохорониздоровя для лікарів, наприклад, на такому терміні дивитись те-то, здати те-то, і в принципі, тому має підчинятись лікар, а не ти, бо мінздраву ти не підлегла... це вони тобі зобов'язані видати довідку згідно стану здоров'я. Це з одного боку. З іншого боку наявність аналізів на снід/сифіліс то святе при прийомі в пологовий. чим "свіжіші", тим краще, бо інакше тебе будуть вважати умовно хворою, приймуть до обсервації, де можуть знаходитись дійсно хворі і заразні. Воно тобі треба? Ще чула, що якщо немає результату на снід, то ( не хочу тебе страхати) беруть кров в дитини з вени на голівці і доки не отримають результатів (а те може зайняти не один день), з пологового не випишуть. :( На мій погляд, в цьому питанні ліпше відбутися тою "малою кров'ю" на аналізи. Взагалі моя тобі скромна порада: отримаєш декретну довідку і забєй! Позвонять, покличуть, тоді рішай іти чи ні, як ідеш - включай "дурочку" і відбувай то всьо і йди додому. Мені самій у цю вагітність аж мало зуби не зводило от бюрократії, але боротися з нею відкрито як з вітряками - без толку і собі дорожче. Одні нерви і ті - твої. Тож, якщо з дитинкою все гаразд і в тебе немає серйозних хронічних захворювань, то нашо тобі та Жк?
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення pan_kotskyy » 09 січня 2012, 00:54

я сама напросилась до своєї участкової, бо так мала стояти в когось іншого. і так їй вдячна, що терпить такі мої відвідини і нормально сприйняла мою відмову від повторних узд.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки в малій хатці

Повідомлення Tajga » 09 січня 2012, 01:11

pan_kotskyy, щось трохи подібне до моєї ситуації. Тільки я напросилася до знайомої своєї куми, сподіваючись, що вона не буде мене сильно нагружати "по знайомству", а вийшло навпаки... До обов'язкових аналізів я то трохи звикла, здавала за принципом "здала і забула", але лікарка все шукала в мене якихось хвороб щоб, пробачте на слові, "пєрєбдєть" :dash: довелося давити інтелектом, вона, звісно, мені за те не подякувала... Дійшло до того, що в її кабінеті в мене з порога піднімався тиск і серцебиття в малечі. Була написала їй відмову від стаціонару, куди вже мене хотіла заперти.. :crazy, ще від дострокового направлення в пологовий... Мені подруга так само казала: ти ж уже в декреті, чого ти ще туди поперлася? - коли я їй в черговий раз жалілася на лікарку... А як забила була на ті ходіння, то так легко мені стало, і з дитинкою все виявилось гаразд, як я сама і відчувала. Перефразовуючи один відомий вислів: наша медицина нас береже, а ми бережімося нашої медицини. Особливо там, де має місце зобовязаловка бо "так треба" і процвітає бюрократія.
справжніх лікарів - майстрів своєї справи прошу не ображатися !
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість