Глобальні оголошення!



Гіпоксія плоду

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення Sms » 12 травня 2016, 13:41

На Чайківського 40, Галина Федорівна. Вона працювала колись гінекологом на Замковій. Чудо лікар!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 травня 2016, 13:08

Дякую, дівчата, за відгуки і поради. Я вже була налаштована йти до тої лікарки на Чайковського, що ви порадили, але пішла вчора знову робити ктг і потім до своєї лікарки, то сталось чудо, і вона сказала, що ктг просто ідеальне! Отже, я розслабилась, і вже нікуди не хочу йти :dance: Але ту лікарку ще матиму на увазі, може буде ще якась ситуація, то звернуся :rose:

Tajga написав:А по суті, незрозуміло, з розповіді - чим погане кгт?

Зі слів моєї лікарки, бо сама я в тому не розбираюсь і самостійно нічого прочитати по тому ктг не можу, то коли було погане ктг, то була не дуже широка амплітуда і багато скачків вниз. Ось я сфотографувала фрагмент спочатку поганого ктг, а потім доброго. На доброму є багато скачків вгору, і саме так має бути. На трьох попередніх ктг такого не було. Наскільки компетентні її пояснення, я не знаю, але виглядає логічно.
| +
Погане:
Зображення
Хороше:
Зображення


Тільки цікаво від чого така різка зміна в ктг. Назначені таблетки встигла на той момент попити тільки напередодні ввечері та вранці, то дуже сумніваюсь, що ефект від них такий блискавичний. Чи то дитина була в той момент активніша, ніж попередні рази. Хоча, по моїх відчуттях, вона приблизно однаково рухалась всі рази під час ктг - не дуже активно, але час від часу трошки штурхалась. Одним словом, я не знаю, в чому причина, але вірю, що все добре :dance:
Лікарка сама була в шоці від того вчорашнього хорошого ктг, бо вже збиралась вести мене на консультацію до завідуючої.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення Tajga » 13 травня 2016, 18:34

Коли я говорила за кгт - мала на увазі датчик на пузко, що рахує частоту серцебиття (ЧСС), те саме, що й лікарка слухає стетоскопом в кабінеті, але там вже рахується до удару, а не приблизно... Зараз передивилась нет і побачила, що дійсно не тільки рахують, але й роблять записи і аналізують динаміку змін. Вкотре пересвідчилась, що мені "компостували" мізки... :dash:
TaniaPicaSSo, дуже рада, що у вас все гаразд!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron