Глобальні оголошення!



Наші вагітні скарги

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 15:11

У мене мало "вагітних" скарг :) : печія (спасаюсь халвою, запиваючи молоком), при простуді пила гарячі чаї з малини та калини. На ранніх терманах (2-3міс) від нудоти допомагали мандаринки (їла їх кілограмами)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення Tajga » 10 липня 2011, 15:19

Mary Awa написав:від нудоти допомагали мандаринки (їла їх кілограмами)

Мою нудоту вони не брали, мені просто хотілося цитрусових!!! Більше навіть апельсинів... Крадькома від малої їла, бо в неї на них висип... :oops: А тепер хочу червоного: вишень, малини і помідорів та побільше!!! :crazy:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення Оксанка » 19 вересня 2011, 12:10

Дівчата! А кого на початку вагітності (3-4 тижні) живіт поболював? Поділіться такою проблемкою і чи це є небезпечно?
Оксанка Офлайн


 

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення TanenRom » 19 вересня 2011, 14:14

Оксанка у мене поболював, але не сильно, було враження що так ніби потягував - з часом все минулось.

але все ж таки краще консультуватись з лікарем, щоб ці болі не були загрозою.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення happymami » 19 вересня 2011, 17:52

Оксанка написав:Дівчата! А кого на початку вагітності (3-4 тижні) живіт поболював? Поділіться такою проблемкою і чи це є небезпечно?

у мене поболювала певна частина живота. Більше праворуч і особливо після хотьби. Перейдуся 7 хв в садочок - всьо, вже болить, ниє і тягне. Мені це (а може і не це) але вилилося в низьку плацентацію

Але, думаю, якшо то не часто і не надто боляче, то мабуть болять просто м'язи, які мусять розтягуватися, нє? Ну тобто я про то, шо якшо незначний біль, то він може бути природнім
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення Marta » 19 вересня 2011, 23:50

Оксанка написав:Дівчата! А кого на початку вагітності (3-4 тижні) живіт поболював? Поділіться такою проблемкою і чи це є небезпечно?


Залежно, як поболював. Якщо легко час від часу потягне- то нормально, але небезпечно, коли тонус- живіт стає твердим, як камінь, дискомфорт. Найкраще піти на огляд до лікаря і починати вже пити вітамінки- фолієву, вітамін Е.
Marta Офлайн


 

Re: Як не "зриватись" на дитині?

Повідомлення nelly » 12 січня 2017, 17:54

Вирішила трохи пожалітися, алe нe для того щоб мeнe пожаліли а просто виговоритися.
До пологів щe добрих два місяці а моі фізичні сили мeнe різко покинули :cray:
Ноги болять, хоч набрала мeншe 10кг, постійно втомлeна і коли піднімаюся з ліжка в попeрeку так пeчe, що просто капeць. Сьогодні йшла на фітнeс для вагітних з твeрдим наміром вжe нe ходити, алe після розтяжок навпаки стало лeгшe, то вирішила продовжувати.
З пeршими двома нe памятаю щоб вжe так швидко мeнe всe боліло, хіба за пару днів до пологів коли вжe дійсно була огрядна. Сьогодні замислилася, що можe дійсно вік, що родити в 25а що після 30то є різниця? :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Ulkanet » 12 січня 2017, 18:58

nelly Нель то просто зима, купа лахів :crazy: , сніг - важко ходити.
а не вагітна, а так штормить :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TattyMummy » 12 січня 2017, 22:05

В мене аналогічно було :( І також думала - чи то вік, чи то ще двійко дітей сили відбирають так.
Але так як ти казала все так не буде, ще трошки :wink: Та й гормони роблять своє ;) як настрою нема, то й сил нема.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення nelly » 12 січня 2017, 22:21

та в мeнe лиш дух підупав після тижня болe— колe. Eнтузіазму в мeнe огого а сил нeмає. От дійсно зараз самe гіршe то надвір взутися самому і дітeй, а в нас такe буває що то трeба зробити 3-4рази в дeнь, і гірка правда що до бeрeзня в плані одягу ніц нe зміниться, а живіт будe рости :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість