Глобальні оголошення!



Наші вагітні скарги

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 10:46

мешканка , Sawwku дякую за інформацію. Я вже говорила з лікарем, це точно не сечопускання, бо не було запаху. Але тішить те, що таке більше не повторювалось. Кажуть, що таке буває від невеликого пошкодження плідного мішка зверху біля дна матки, яке затягується само по собі. Бо коли б таке сталося внизу, то вод було б набагато більше. :?
А вчора мені лікар сказала, що живіт дуже опустився, і мені вже не довго залишилося. Оце прикол буде, якщо на саму Паску втрафлю :crazy:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Sawwku » 16 квітня 2011, 10:54

oksana.tesliuk, я з опущеним животом ще десь місяць лазила. тоже казали, що не нині-завтра піду родити :grin: . а дулі! :grin:
а в декого живіт не опускається до останнього. хіба ж то годен знати?
головне гарненько домовся з дитиною, щоб почала виходити по команді! в мене вийшло. 31го ввечері сказала, що можна збиратися на вихід :lol:
oksana.tesliuk написав:Оце прикол буде, якщо на саму Паску втрафлю

тоді нас буде двоє любителів свята в роддомі провести :grin: (я на сам новий рік умудрилася)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення мешканка » 19 квітня 2011, 09:30

В мене так страшно повилазили вени на ногах-що аж страшно дивитись. Я вже їх еластичними бинтами перемотую, але то, напевне, треба було скоріше таке робити-навряд чи поможе. Чула, що продають спеціальні підколінки компресуючі, щоб на пологи вдягати, якщо є варикоз-але не думаю, що в нас таке є і дозволяють. А ви щось за таке чули?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Sawwku » 19 квітня 2011, 10:01

в мене були, але не підколінки, а чулки. я тоже чула, що їх треба на пологи брати, гарненько спакувала, і так само гарненько принесла додому
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Marta » 19 квітня 2011, 16:48

Я чула лише про еластичний бинт-що на пологи треба ним обмотати ноги "від і до", про чулки не знала.
В мене теж варикоз, але на пологи забула обмотати, ніби більше не виліз...
Marta Офлайн


 

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення гра з вогнем » 19 квітня 2011, 16:54

а я чула про панчішки. але з власного досвіду знаю, що панчішки можуть навіть нашкодити. це треба обовязково консультуватися з лікарем, якщо варикоз нижче колін, то мона. а як вище, то може біда бути.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення oksana.tesliuk » 19 квітня 2011, 18:16

мешканка написав:В мене так страшно повилазили вени на ногах-що аж страшно дивитись. Я вже їх еластичними бинтами перемотую, але то, напевне, треба було скоріше таке робити-навряд чи поможе. Чула, що продають спеціальні підколінки компресуючі, щоб на пологи вдягати, якщо є варикоз-але не думаю, що в нас таке є і дозволяють. А ви щось за таке чули?

Можу порадити аптеку біля стадіону. Там продають медобладнання також. Там дуже класний лікар-провізор (чоловік) - розкажеш що і як і він гарантовано і кваліфіковано зарадить твоїй проблемі ;-) Останнім часом тільки туди й ходжу
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення oksana.tesliuk » 26 квітня 2011, 16:07

А-а-а-а-а!!! На скронях з'явилися пігментні плями!!!!!!!!!!! Схоже на веснянки, яких в мене ніколи не було. :istereka:
Воно пройде???????????? А чого вони з'явилися? То хоч не вікове?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення гра з вогнем » 26 квітня 2011, 16:17

може пройде, може ні... якось воно називається маска вагітної чи шо...
Иногда во втором триместре, посмотрев в зеркало, вы обнаруживаете там совсем другое лицо. На коже лица в любом месте — чаще всего на лбу, верхней части щек, на носу и на подбородке — могут проступить коричневатые или желтоватые пятна, которые называются «хлоазма» (другое название «маска беременных»). Гормоны беременности эстроген и прогестерон стимулируют усиленную выработку пигмента меланина специальными клетками кожи, однако эти клетки увеличивают выработку пигмента неравномерно, что приводит к появлению пятнистой окраски. (Если вы принимали оральные контрацептивы, то, возможно, уже встречались с этим побочным эффектом действия гормонов.) Брюнетки и женщины со смуглой кожей могут заметить у себя темные круги под глазами, напоминающие тени от усталости. От маски беременных избавиться нельзя, но можно уменьшить интенсивность окраски появившихся пятен, ограничив воздействие на кожу ультрафиолетовых лучей (то есть солнечного света), которые стимулируют выработку меланина.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Наші вагітні скарги.

Повідомлення Sawwku » 26 квітня 2011, 19:37

в моєї знайомої були страшенні піментні фінгали під очима. після народження сина зникли десь за тиждень-два. кажуть, що пігментація частіше появляється в тих, хто чекає на хлопчика
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron