Глобальні оголошення!



Збереження вагітності

Чи лежали ви на збереженні під час вагітності???

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Shalimar » 01 лютого 2011, 03:28

Не, а серьёзно, в чём заключается это "сохранение"?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення happymami » 01 лютого 2011, 04:10

Shalimar написав:Не, а серьёзно, в чём заключается это "сохранение"?

я не знаю, алімар, залежить від діагнозу. Якшо в паталогії, то це буває через неправильне розміщення плода, кладуть і через мутні волди на пізніх термінах, тощо. В Перлинки вроді старіння плаценти перечасне, чи то я з кимось плутаю? Збереження заключається в ЗБЕРЕЖЕННІ вагітності)) Тобто, щодня лікар тебе оглядає, слухає, аналізи можуть назначати, капельниці, колять всякі ношпи і ше там шо, готують матку, заставляють в спокої бути))) і годують всякою фігньою))) кажись нічого не забула
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення мешканка » 01 лютого 2011, 13:22

happymami написав:
Shalimar написав:Не, а серьёзно, в чём заключается это "сохранение"?

я не знаю, алімар, залежить від діагнозу. Якшо в паталогії, то це буває через неправильне розміщення плода, кладуть і через мутні волди на пізніх термінах, тощо. В Перлинки вроді старіння плаценти перечасне, чи то я з кимось плутаю? Збереження заключається в ЗБЕРЕЖЕННІ вагітності)) Тобто, щодня лікар тебе оглядає, слухає, аналізи можуть назначати, капельниці, колять всякі ношпи і ше там шо, готують матку, заставляють в спокої бути))) і годують всякою фігньою))) кажись нічого не забула

а ще міряють щоранку (в 6,00) тиски і важать...і тиски ще міряють ввечері перед сном
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Збереження

Повідомлення мешканка » 03 лютого 2011, 12:10

ну і можна різних історії наслухатись...як же без цього, адже робити нема чого-то жінки збираються на посиденьки в коридорі і розповідають про своє життя-буття. Здебільшого, різні страхіття про некваліфікованість і некомпетентність наших лікарів...Так що молодим медикам там досвіду можна набратись з головою ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Збереження

Повідомлення Руженка » 03 лютого 2011, 13:43

Я теж лежала на збереженні.........діагноз: старіння плаценти(((((((((( Добре, що в мене, то було лише 4 дні!!!!!!!!
Але вдома я себе почувала набаго краще, ніж в лікарні)))))))))((((((((((((
Бо лежала я в пологовому, там де зібрались ті кому народжувати сьогодні, завтра і ті хто на збереженні.. Оті ОХИ ВЗДОХИ.........Передродові :extesi: :scare: Мене ж нічо не боліло))))))) і родити я не боялась, а після теї лікарні ше 3 тижні відходила!!!!!!!!!
Але шо подєлать, якщо треба!!!!!!!!!!!!!!!! Мене правда ще в Тернополі хотіли положити на стаціонар на 36 тижні :scare: , но я чемно похитала головою і не прийшла :dance: ))))))))))))0

Родила (як я вже писала) швидко, сама, мала народилась 3.350 і здорова!!!!!!!!Тьфу, тьфу!!!!!!!!!!!!!!!

А чуть не забула. Оскільки положити в лікарню мене хотіли на 36 тижні вагітності, а малу я родила на 38!!!! То сто % мене б звідти ніхто не випустив до родів!!!!!!!!!!!! І то був би жах............Упадочное настроение............і ніякого відчуття щастя від того що ти станеш мамою І САМЕ ГОЛОВНЕ НЕ БУЛО Б ХОЛОДНОГО ШАМПАНСКОГО))))))))))))ЗА ДВА ДНІ ДО РОДІВ!!!!!!!!!ЯКЕ Я ВИПРОСИЛА В ЧОЛОВІКА, БО ТАК ХОТІЛА, ШО КАПЦІ :P :P :P :P :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
Руженка Офлайн


 

Re: Збереження

Повідомлення Nymydora » 03 лютого 2011, 14:09

я два рази лежала на збереженні. Перший раз - коли в мене на 22 чи 23 тижні на роботі почалося щось таке, як перейми - періодичні досить сильні болі внизу живота. Я ще стійко дотрималася до кінця пари, бо група якраз підсумковий тест писала. Спочатку навтіь ходила по аудиторії, а потім сіла вкінці і молилася, щоб та пара скорше закінчилася. Взяла таксі і поїхала додому, то по дорозі ще заїхала в аптеку, попросила ношпу і склянку води - принесли моментально, певно дуже жовта я була ))) ПОтім до вечора колола ношпу, але нічого не помогло, болі були. тОму в 11 вечора поїхала в лікарню. Мені поставили діагноз "загроза передчасних пологів" і я ще 19 днів лежала. Правда, безвилазно тільки перший тиждень, а потім додому їздила. Погано було те, що в одній палаті лежали жінки на збереженні і після чистки. Мені особисто було дуже незручно - тут мені живіт слухають, мале товчеться і все таке, а поруч жінка плаче, бо в неї плід завмер. Зате я виспалася так, як давно не висиплялася. Перші дні тільки спала, їла і ліки приймала.
Правда, ліків теж купу їла. І, що дивно, майже всі в палаті їли-пили те саме, хоча з різними діагнозами :hz:
Другий раз мені поставили діагно ой, забула - коли кисень погано доходить до плода. І старіння. І поклали на 36 тижні. Але я наступного дня втекла. І зараз совість мучить трохи, бо вважаю, що зробила неправильно у тому сенсі, що раз вже прийшла в лікарню сама, то будь добра лежи. А як знала, що не буду лежати, то не було чого йти. Але за перший день мені наробили стільки аналізів, взякі УЗД, Доплери і іже з ними, що я більше такого не хотіла.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Збереження

Повідомлення Shalimar » 03 лютого 2011, 19:02

А как определяют старение плаценты - на плановом узи? На каком сроке?
От тонуса матки тоже лечат?
Как Вы относитесь к сохранению Б на сроке до 12 недель?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Збереження

Повідомлення Marta » 03 лютого 2011, 19:41

Shalimar написав:А как определяют старение плаценты - на плановом узи? На каком сроке?
От тонуса матки тоже лечат?
Как Вы относитесь к сохранению Б на сроке до 12 недель?


Так, старіння плаценти видно по УЗД. Роблять в різний термін.
Так, від тонусу також лікують. Призначають ношпу, ще щось, я точно не знаю, але з таким багато лежать.
Майже у всіх, звичайно, матка буває в тонусі, проте в декого не попускає чи буває дуже часто.
Як я відношуся до збереження до 12 тижнів? нормально. На любому сроці. В мене подруга лежала на сроці 5 тижнів, не можна було вставати, і зараз в неї чудовий хлопчик.
Деякі лежать всю вагітність.
Хоча, чула, що якщо до 12 тижнів стається викидень- то дитинка могла бути з відхиленнями, тобто організм сам відкидає. Не знаю. Але варто все ж зберігати, якщо це можливо.
Marta Офлайн


 

Re: Збереження

Повідомлення гра з вогнем » 03 лютого 2011, 19:55

у нас тут за чутками до скількохсь-там тижнів не зберігають. точно не знаю, бо самій не доводилося. тому це тільки чутки.
на мою думку, якщо є можливість зберегти дитинку - це треба зробити незалежно від терміну.

стосовно тонусу, з мого досвіду це одни з любимих діагнозів наших лікарів, від якого люблять лікувати. можливо тому, що вагітним хочеться від чогось лікуватися, інакше лікар вважатиметься некомпетентним і таким, що лікувати не хоче, не прислухається? :hz:
мене жодного разу не лікували від тонусу, ні в Україні, ні закордоном. Хоча скарги, такі як описують жінки, які лікують тонус у мене були. мені казали, що це нормально, що так і має бути.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Збереження

Повідомлення Marta » 03 лютого 2011, 20:33

гра з вогнем написав: Хоча скарги, такі як описують жінки, які лікують тонус у мене були. мені казали, що це нормально, що так і має бути.


Я лежала в гінекології, то ті, хто потрапляв туди з тонусом- потрапляли зі швидкої. Настільки був тонус, що викликали швидку. Я вважаю, від такого повинні лікувати.
А слабкий тонус у всіх є. Це правда.
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість