Глобальні оголошення!



Проти стереотипу про 8 березня

Модератор: Сяна

Re: Проти стереотипу про 8 березня

Повідомлення Super Pap » 08 квітня 2011, 11:32

Natalinda написав:А загалом ніяк до мене не дійде шо значить не святкувати?

Скопіюй хоть один мій пост де я написав таке?))
Руженка написав:Просто наш Super Pap любить мити посуду і готувати їсти кожен день)))))))

Так я люблю готувати щось смачненьке)),хіба це погано?(а посуду мене ще з дитинства привчили мити за собою)
Super Pap Офлайн


 

Re: Проти стереотипу про 8 березня

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2011, 11:41

Super Pap написав:Скопіюй хоть один мій пост де я написав таке?))

ну я не до вас конкретно звернулася, а на загал
Відписувалися ж люди в темці шо вони не святкують, от і питаюся, бо цікаво

Мій чоловік теж за собою часто миє і сам собі їсти готує і мені за компанію, в нас це не проблема, і на 8 Березня готую я і на день армії також я, бо хочеться шось едаке приготувати, а на це треба час, а в чоловіка мінімум вихідних і в нашій ситуації я за те щоб вільну хвилинку він провів з синочком, а не на кухні, але то таке, в кожного свої таракани...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Проти стереотипу про 8 березня

Повідомлення Super Pap » 08 квітня 2011, 11:52

Natalinda написав:
Super Pap написав:Скопіюй хоть один мій пост де я написав таке?))

ну я не до вас конкретно звернулася, а на загал
Відписувалися ж люди в темці шо вони не святкують, от і питаюся, бо цікаво

Мій чоловік теж за собою часто миє і сам собі їсти готує і мені за компанію, в нас це не проблема, і на 8 Березня готую я і на день армії також я, бо хочеться шось едаке приготувати, а на це треба час, а в чоловіка мінімум вихідних і в нашій ситуації я за те щоб вільну хвилинку він провів з синочком, а не на кухні, але то таке, в кожного свої таракани...

Це чудово ,що він такий занятий ,але все одно старається вам допомагати,так і треба :roses: :гуд:
Super Pap Офлайн


 

Re: Проти стереотипу про 8 березня

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2011, 12:08

Super Pap написав:Це чудово ,що він такий занятий ,але все одно старається вам допомагати,так і треба :roses: :гуд:

Ну він не те щоб старався допомогти, прсто голод вимагає шоб його втамовували :lol:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Проти стереотипу про 8 березня

Повідомлення krapk@ » 08 квітня 2011, 12:31

ну по темі-я не проти 8 березня, так само як не проти нового року, 6 грудня, дня космонавтики. Але чогось особливого (як приміром на день народження) ніколи не чеала від свята. Чоловік має бути чоловіком щодня і помгти жінці завжди, коли така допомога потрібна.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Проти стереотипу про 8 березня

Повідомлення Natalinda » 08 березня 2012, 00:23

Слухайте, я так минулого року і не поняла як то не святкувати, а як то святкувати?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Ira » 08 березня 2012, 00:25

Побачила тільки що статус якогось хлопця в Однокласниках: "Друзя. Поздровльяю фсем с 8мово марта". :crazy: :scare: Жах!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Проти стереотипу про 8 березня

Повідомлення Lusik » 08 березня 2012, 00:28

Я особисто теж не проти свята* березня:)І ми його святкуємо-не з гулянками звичайно і обїданням, бо памятаємо, що це час Великого посту.

Чоловік допомагає і приділяє мені увагу кожного дня-за що йому щиро вдячна. І їсти зварити, поприбирати, помити посуд, доглянуьти дитину і т.і домашні справи може зробити і постійно допомагає. Квіти дарує на усі важливі для нас дати в році (а їх немало), а увагу і кохання кожного дня і хвилини. Просто в День 8 березня настрій особливий святковий. Для мене собисто цей день - це відчуття приходу весни, що повязано із великою кількістю дарований квітів в цей день.

А особливо люблю цей день за те, що люблю дарувати подарунки своїм близьким (мамам, подругам .... і ін. родичам жіночої статті). Ми звичайно приділяємо увагу і на протязі року , але думаю що їм також приємно в цей день отримати подаруночок, квіти і додаткову увагу!!!!!!

І звичайно якщо чоловік весь рік тебе дістає, (а ще як зустрічається страждає алкоголізмом і повною байдужістю до тебе протягом року) згадує лише в день 8 березня , що треба як усі привітати свою жінку , то це можливо не є таким великим святом, але все ж в глибині душі, під всією образою все-таки зажевріє, якесь тепле почуття - ХОТЬ В ЦЕЙ ДЕНЬ ЗГАДАВ:))) (але таки скаже в очі - і не потрібні мені твої квіти і подарунки:(((!!!! )

Тому кожному своє і кожен має право на свою думку!!!!!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення irinka » 08 березня 2012, 00:45

Зараз такі хлопці, що вже скоро самі почнуть 8 березня святкувати :impossible:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Ira » 08 березня 2012, 00:48

І саме цікаве, що йому дякували за привітання!!!! За таке привітання не те, що дякувати не хочеться, а ще й образитись можна!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron