Глобальні оголошення!



Ексклюзивні привітання

Модератор: Сяна

Ексклюзивні привітання

Повідомлення happymami » 09 лютого 2011, 02:31

Готуємо з колегами цікаве вітання з днем народження одній чудовій дівчині, і задумалася, а шо ж такого незвичайного і оригінального можна придумати ще?
А у вашому житті бути такі привітання, приміром, з днем народження, чи якимось іншим святом, від якого ви були зовсім в шоці? Або яке було суто для вас придумане? Або може ви комусь з колег по роботі влаштовували ексклюзив по-американськи, вискакуючи з-під столу шефа з вигуком "Сюрпрайз"?

У мене всякого траплялося. Цікаво було шефу від колективу дарувати торт у вигляді дівчини в купальнику, але без голови. І кожен бажаючий міг присісти, шоб підставити свою голову до того торта і так сфотографуватися.
Цікавим було вітання від співробітників на 8 березня, коли хлопці в фартушках на голе тіло роздавали подарунки (хлопців на той час було набагаааааато менше, ніж дівчат)
Були 18 троянд на день народження, про які я мріяла все своє життя до 18річчя
А особисто я люблю радувати знайомих ексклюзивними СМС, з придуманими суто під них словами чи римами. От як подружці, котра родилася взимку:
| +
Падав м'яко сніг колись
В день коли ти народилась
І назвали тебе Анна
Щоб чувіха ти була файна.
Хай лапатим пір'ям зима всі негаразди вкриває
а вірні друзі у всьому помагають
то рожеві слоненята так скромненько вітають
і максимум здоров'я та всіх благ бажають


Або от на Спаса вітала друзів
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ексклюзивні привітання

Повідомлення Marta » 09 лютого 2011, 02:39

Мене ніяк якось аж по-особливому не вітали, сюрпрайзів не придумували (а як хочеться!!!!!....), але один подарунок мене сильно вразив.
Подарунок від моєї подруги- велика картина, вишита нею (за півроку), спеціально для мене, + ще рамочка і все зроблене, а на звороті побажання від неї. А сама картина- ангел (колись сфотаю) дуууже гарна, навіть всі, хто приходить і бачить в мене над ліжком, то спершу чомусь думають, що то я там вишита...) :-|
Колись я їй сказала, що подобається цей ангел, але в мене руки не з того місця до вишивання, що навчилася б заради цього ангела, але так і забула, а вона запам"ятала і у вільний час вишивала...
Я, як побачила, просто рот відкрила і не закривала довго.....Для мене такий подарунок безцінний. :roses:
Marta Офлайн


 

Re: Ексклюзивні привітання

Повідомлення happymami » 09 лютого 2011, 02:57

Ну і я ніяк не забуду індивідуального привітання для мене з Миколаям. Коли я мусіла розв*язувати кросворди, шоб взнати, шо ж за люди мене вітають)))) Оце то дійсно був драйв. Коли руки трусяться, по хаті літаю олівця шукаю, бігом пяте через десяте пишу, шоб хоч перші три букви відгадати :hhh: . к дитина якась. Ото треба було бачити. Такшо, рекомендую всім, хто хоче привітати нетерплячих друзів - то буде мега шик. Бо терплячі сядуть собі і спокійно розвяжуть і будуть вам вдячні. А отаківо перемелені як я, то оцінять конкретно таке вітання, котре заставляє троха попотіти))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ексклюзивні привітання

Повідомлення гра з вогнем » 09 лютого 2011, 02:58

хех :) :hhh:

мені нічого такого екстраординарного не дарували. тому не підкажу. я взагалі доволі взбаламошена. і можу будь який подарунок зіпсувати.
ну всяке таке дівчаче, букети велитенські невідомо від кого і т.п. а так нічого.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ексклюзивні привітання

Повідомлення mala-karta » 09 лютого 2011, 03:02

ми татка вітали на якесь свято.

Він не мав фотки Ромчика на роботі і хотів її. Ну але ж він сам не годен купити.
То ми з Ромком купили рамку, всунули фотку і відправили до татка таксістом :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ексклюзивні привітання

Повідомлення Natalinda » 09 лютого 2011, 03:06

Ми вітали подругу. На той час вона працювала в Родині, консультантом.
Шо ми там їй дарили вже не помню, помню тільки як ходили по всьому ринку і просили порожніх коробок різних розмірів і запихали ті коробки одна в одну, а потім довго впрошували охоронця шоб пустив нас з той коробкою в торговий зал, а потім всіх решта охоронців просили шоб дозволили їй відкрити той подарунок. Коротше розвеселили ми тоді не лише подругу, а півмагазину)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ваш день народження

Повідомлення taranjka » 14 березня 2011, 11:50

а я напишу не про своє дн, а про дн, яке я організувала своїй подрузі)))
це було дн квест - зранку під подушкою на неїчекав конверт - в ньому буква, підказка і фото (наших друзів), наступний конверт вона знайшла десь в підїзді чужого будинку з черговими фото, буква і піказка, наступний шукала в якоїсь тьоті на квітковому ринку - там на неї крім конверта ше квіточки чекали, а в конверті крім всього попереднього - квиток в Кременець :D . я їхала на годину швидше відл неї і по Кременці тож порозставляла всяких конвертів - їй прийшлося на базарі віршики розказувати, лазити на гірки, стрибати, співати в магазині пісню про пяного мужа (в конверті нать фото підходяще було))) з букв вона якесь там слово складала, а потім дерлася на Бону, де з великим плакатом, дарунком і шампанським чекала я)))))) а, всьо то вона мала знимкувати і записувати на диктофон :hhh:
після того всього плєшку ми так і з горла випили)))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ваш день народження

Повідомлення happymami » 20 травня 2011, 13:24

Нещодавно я була присутня на такому Дні народження, якого точно не забуду ніколи ні я. ні його учасники, ні сам іменинник. Організовувала цю днюху християнська молодь церкви Михаїла. Сценарій писала я. Пишу тут про це не для того, аби похвалитися чи шо, а тому, що сценарій універсальний для будь якої днюхи і полюбому комусь з вас став би у пригоді. Тим паче, що це вже випробувано і реально ржачно. І так - сценарій дня народження для 26-річного хлопця. Хоча підходить для людей від 10-ти до 110-ти років. Лиш би гості не були морожені ;-)

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ну ось власне і шось таке. Реально було дуже смішно і дуже цікаво. І ніхто з гостей не знав. шо його чекає далі. Так само, як і імениннник. Тому раджу мамусям зробити такий день для чоловіків ;-) :grin: .
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ексклюзивні привітання

Повідомлення happymami » 06 вересня 2011, 05:39

Маю одне відео, правда лише для зареєстрованих Вконтактах, де є уровок з деньнародженського квесту, який друзі організували своїй подрузі.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Короче, був квест, де спочатку іменинниця Галя йшла в подоляни і там шукала підказку, потім їхала за вказаною адресою в будинок, де вилазила на підкришник, а там висіла повітряна кулька з підказкою шо робити далі. Вона їхала на комбайновий завод (там якесь таємне місце її з друзями було), там її в прямому розумінні слова викрадали хлопці в чорних колготках на голові (друзі), зв'язували і клали в багажник авто. Вивозили в центр, витягали, вели за руки з завязаними очима і по дорозі обманювали, де калюжу перескакувати, а де бардюр переступати. було смішно. Привели в кафе, нагодували морозивом і іншими вкусностями. Короче, квест "Бідна Галя" був такий, шо іменинниця до сих пір згадує з захватом ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ексклюзивні привітання

Повідомлення Nymydora » 06 вересня 2011, 13:51

а в мене в житті нічого такого не було... і, мабуть, не буде... значить, я до такого не готова
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron