Глобальні оголошення!



А ви святкуєте день закоханих?

Модератор: Сяна

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення mari » 06 лютого 2014, 12:48

Готуєтесь?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 лютого 2014, 13:01

Цього року вирішила зробити на день Валентина якісь тістечка у вигляді сердечок, але ще не придумала, які саме.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Марійка » 06 лютого 2014, 13:11

Вчора з чоловіком по "Сільпо" "гуляли", а там вже всяких іграшок-брелків-горняток з сердечками і ведмедиками :clapping:
І я просто дивилася на це все і спитала чоловіка, що він би хотів. То як почалося, що це даремна трата грошей, що краще переслати якійсь дитині на лікування (відколи ми разом, ще такого не було). Я, звичайно, тішуся з його наміру і не проти, але вже 15-20 гривень я би витратила навіть на ліпучку йому до машини, аби була перед його очима протягом дня і щоб пам'ятав про мене і наші почуття. Але після вчорашнього перехотілося будь-що в тому плані робити, бо скаже, що я марнотратна і, не дай Боже, аби подумав, що мені шкода грошей для хворої дитини... :sad:
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Anjuta » 06 лютого 2014, 13:27

Марі, а ви святкуєте? Як?
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення mari » 06 лютого 2014, 13:37

Ми часто цей день святкуємо,:), думаю як і всі решта, хто кохає один одного, кожного разу, щодня чи через день чи раз в тиждень, коли хороший настрій і коли є таке бажання :) :love:
Спеціально особливо саме 14.02 не святкуємо, ми більше якісь свої свята святкуємо(іменини, т.і..)але завжди люблю щось зоригінальничати в цей день щоб приємно було моїй половинці більшій і меншій. Я рахую цей день добрим приємним днем , святом яке дарує любов. Головне щоб ця любов розумною була. Було б добре, я собі подумала щоб щомісяця прицільно 1 день цьому приділяти, це значно б покращило життя людей.
Цього року планую спеціальну коробочку з відкритками нашими і листами вечером роздивлятись, спечу щось(маю маленькі і велику форму седечок).
Може збірку фільмів закачаємо і будемо цілий тиждень дивтись,якщо чоловік захоче :) Звісно малій щось купимо в тему. А в школі то в них з цим повний завал- хто кому більше валентинок передав( і хлопці і дівчата дарують). тож к-сть гривень потрачених на валентинки минулого року заставила мене купити черовний папір і буде донька вирізати їх і писати скільки захоче. А я їй помагати.
Чесно, хотіла б десь на оперу чи що... думаю обійдемось свічками, віршами, шоколадками і кексами-сердечками і звісно моєю огранізацією цього питання.
Рахую що особливих коштів на цей день можна і не тратити, можна і своїми руками щось зробити, але якщо є щось приємне(білизна гарна є в сердечка, нососчки, тапочки, щоденники-записники наприклад в магазинах), але якщо звісно це треба ну і хто таке любить.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Кокетка » 06 лютого 2014, 13:54

завжди приємно отримувати увагу , тож грандіозності цьому дню не придаємо, але відмітити його варто. :yes: у сім"ї як і на роботі , зближують святкування важливих подій, і дуже мені дивно як хтось з мужчин негативно чи байдуже відноситься до таких свят як 14 лютого чи 8 березня
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення sky » 06 лютого 2014, 14:00

А ми святкуємо завжди, бо це річниця нашого весілля ::Р:
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Кокетка » 06 лютого 2014, 14:18

ух ти! класну дату вибрали!!! :rose:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Marichka » 09 лютого 2014, 00:35

Ми не дуже святкуєм,але все залежить від мене,як я зорганізую.Останні роки просто пили собі чай,відкривали цукерки.Обовязково даруємо бодай маленьку валентинку,які чіпляємо на холодильник:)Чоловік мені вже купив якусь в Подолянях,я відійшла на вазони дивитись:) Я ще нічого йому не купила,шукаю ідеї.Люблю свята,які обєднують нашу сімю,роблять цікавішими будні,допомагають цінити стосунки.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення LsP » 13 лютого 2014, 18:25

А ми святкуємо в обов"язковому порядку! З цукерками, шампанським, валентинками... Лише в цьому році домовились, що подаруночки робити не будемо, а купимо нам обом принтер, бо дуже мені потрібний вдома для роботи :ha: :hi:
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron