Глобальні оголошення!



Хелоуін. Ваше ставлення

Модератор: Сяна

Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення taranjka » 31 жовтня 2015, 00:07

Яке ваше ставлення до цього свята? Святкуєте, чи ні? Тобто скоріше чи діти якось святкують.
Зараз в неті багато українських противників цього свята, ви з ними?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення Dribchuk » 31 жовтня 2015, 01:26

Святкувати не святкую, але в мене традиційно гарбузовий пиріг на 31 жовтня. Тобто ми не святкуємо в сенсі перевдягання і вирізання гарбузів, хоча гарбузовий осінній декор в нас присутній, але без страшних облич. Я вважаю що люди які протестують проти цього свята просто не розуміють чому деякі країни його святкують, так само як представники тих країн не розуміють чому ми їмо кутю на Різдво і варимо 12 страв. В кожного народу свої традиції і я поважаю традиції інших країн, хоча не завжди вони мені сильно подобаються. Дитина знає що таке Хелоуін і чому в цей день прийнято один одного лякати. І чому дітям які лякають дають цукерки)))))) доречі trick or treat не перекладається як "гаманець або смерть" :=): ::Р:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення taranjka » 31 жовтня 2015, 12:19

я раніше ніколи не святкувала, а тут діти ще з вересня питають коли вже хелоуін :crazy: то ми вже гарбузище вирізали (з яким задоволенням вони витягували ту всю серединку :hi: ), дівчата придумали гірлянди (аплікація різних вампірочок, кажанів, гарбузів), ще свічки і костюми :)

Тему створила, бо в ФБ моя стрічка переповнена посиланнями, чому нам не можна святкувати це свято :) Одна з причин - що це язичнецьке. При тому, в нас наших язичницьких - дуже багато - і свят і традицій. І є традиція перевдягання в нечисту силу - вертеп. І гадальні вечори.
Але основна причина, як я розумію - це свято не наше, а все решта - то таке.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення pan_kotskyy » 31 жовтня 2015, 13:27

Мене теж здивував оцей протест. Можливо, навіть не помітила б, що Хелоуін скоро, якби не протест проти нього ))) А про язичницьке свято, це просто ха-ха-ха.
Наприклад
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення taranjka » 31 жовтня 2015, 19:54

Доречі, найшла в ФБ пост священика Олеся Августа Чумаова

Скажіть, будь ласка, ті, хто прочитав статтю, на яку я посилаюсь у попередньому запису:
чому ніхто не кидає анафем і заборон на святкування андрійок з їх вечорницями, хоча вони приходяться на 13 грудня, тобто завжди на передріздвяний піст?
Чому нема жорстоких регламентацій щодо миколайових дійств з обов'язково присутнім чортякою, який всюди намагається перекручувати і втручатися?
Чому зрештою ніхто не кидає блискавиці у святкування новоріччя за державним календарем, яке приходиться як раз на самий тиждень підготовки до Різдва, коли пісту рекомендується особливо притримуватись?
Ми ж знаємо, як всі "побожні і благочестиві" в новорічну ніч заливаються і наїдаються та й не без маскарадів, що часто-густо переростають у новорічну... ну, не скажу, щоб оргію, так собі, гуляємо собі...
Чому не кивають головою на суто поганський сенс "кривого танцю", коли на Кайзервальде "святкуємо Великдень разом"? Так само і на суто поганський сенс гаївок і весняних ігор? Я вже не кажу про Івана Купалу...
Чому тільки саме єдине святкування римо-католицького Дня Всіх Святих у традиційний для західно-європейських країн та країн латинської та південної Америки манері викликає таку бурю серед "особливо православних" посткомуністичних християн, яким для повноти відчуття життєвого щастя обов'язково треба мати перед очима конкретного ворога - і нищити його, нищити, нищити... - чому?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення Ленка » 31 жовтня 2015, 22:39

мої малі сьгодні намалювались в монстрів,я трішки підправила,щоб страшніше було і пішли по подружках. принесли по корзинці з солодощами. довольні як слони. всі дорослі підтримали діток))
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення гра з вогнем » 01 листопада 2015, 16:49

і ми назбирали цукерок
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення Natalinda » 02 листопада 2015, 10:43

Ми не святкуємо і я відношуся до противників. Я взагалі не люблю страшилок :pardon: мені неприємні оті гарбузи з свічками, перевдягання, розмальовані в кров обличчя. Мені реально страшно, і потім я це все бачу перед очима довго :crazy: Доречі відколи зявилися оті противні маски і їх почали одягати у вертепі, я і вертепи перестала любити(((((

посилання ще не читала, але з того що ти пишеш
Андріївські вечорниці в нас не схвалювали - бо це піст, гадання як таке - то взагалі гріх
дискотеку на Андрія священник розганяв
те саме про державний Новий рік
зараз знаю дуууже багато людей, які йдуть в новорічну ніч в церкву і зустрічають його там
Гаївки і веснянки памятаю хіба в ранньому-ранньому дитинстві, зараз останні років 15 біля церкви тиша(((( невже в Тернополі водять гаївки???

ще мені все таки не подобається що це свято чуже(((((( згадується Шевченко "і чужого научайтеся....." свого більшість таки почала цуратися з моїх спостережень(((((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення Арія » 03 листопада 2015, 01:04

До Хелоіну відношусь швидше негативно чим позитивно. Гуляю з дітьми йдуть підлітки розмальовані кров"якою і тими чорними синцями видаючи рикання і крик що і дорослий настрашиться. Малий з жаху прибігає і ховається за спину. Може підліткам і весело, але не дітям. ще одна ситуація яка мене налякала ))) - вночі встала попити водички думаю вигляну подивлюсь чи зірочки є ))) а тут в сусідньому будинку сміяться оті гарбузи зубаті з свічкам, мене аж відсахнуло від несподіванки. І ще до такого нововведення 1 листопада - спомин померлих, не церковне свято і знати ми про нього не знали б, і на цвинтар масово не ходили свічки палити. Я не проти того спомину як би не одне АЛЕ... в мене в цей день річниця весілля ))) Коли ми одружувались серед всіх знайомих знали про таке свято лише ті хто приїхав з закордону, а ходили лише одиниці. А тепер масово скупляють свічки і таке відчуття що ми це робили завжди. Тепер кому скажу що в цей день вінчалася, дивом дивуються ЯК - тож день спомину померлих, а я весілля справляла )))
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення гра з вогнем » 03 листопада 2015, 01:43

Арія, та ніби завжди було першого числа День всіх святих :confused: скільки себе памятаю, то 1 листопада завжди поминали померлих.
Хеловін 31 жовтня. Мені здається то трохи інший день ніж Всіх святих, але точно не буду стверджувати. Я не знаю походження Хелоуіну.

а тут в сусідньому будинку сміяться оті гарбузи зубаті з свічкам, мене аж відсахнуло від несподіванки.

о ті гарбузи точно страшні!
мені оце відео згадалося, я якби таке побачила, то певно швидку б довелося викликати
| +
phpBB [video]
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей