Глобальні оголошення!



Хелоуін. Ваше ставлення

Модератор: Сяна

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення taranjka » 03 листопада 2015, 03:04

А чому, якщо щось чуже взяти, то одразу своє забути? Якась дивна логіка. Можна ж поєднувати. Це ж можна сказати, що готую тільки українські страви, бо ..., чи читати тільки українську літературу....
Церква крізь пальці дивиться на гадання на Андрія, на купальські забави, та й в інших релігійних святах є багато язичництва. Біля катедри щороку є Гаївки.
Щодо гарбузові, то не знаю, не бачу нічого страшного і малі мої теж :ha: та й вирізати можна різне

А, про вертеп, то я їх в дитячому віці боялася страшно, особливо жида :ha: і не треба казати, що тоді не змагалися в тому, щоб пострашніші маски зробити )))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення Natalinda » 03 листопада 2015, 10:17

taranjka то напевне в кожного просто різний досвід) Я в школі часто брала участь у вертепах, ну не було такого щоб пострашніше, точно, бо я б участі не брала. Але серед моїх знайомих - то таких як я - одиниці, я це теж усвідомлюю. Я як подивлюся уривочок якогось фільму де вампіри, насилля багато, кров, я не можу спати спокійно не меньше тижня, а жахи певно якби мене заставили подивитися щось від початку до кінця то я точно б і до середини фільму не дожила б. Непочатий край роботи для Марі :ha:

Раінше в нас на Купала були щось типу народних гулянь)))) концерт був, ватру палили, одного разу памятаю навіть нас знімав якийсь телеканал місцевий, як ми віночки на річку пускали, але то я була школяркою ще. А потім священник сказав що то свято язичницьке і ще крім того всього піст. тому перенеслося все на Петра і Павла, а ще за 2-3 роки забулося((((

А чому забути своє? Мені здається що тут щось типу світової змови)))))) не можу підібрати підходящих слів, тому знову з свого досвіду скажу.
В 7-му класі в нас на практиці була вчителька англ. мови, студентка, а студентам крім уроків ще виховний захід треба було провести, то був лютий місяць і звісно вона вирішила провести вечір до дня Валентина. Тоді то було щось :scare: що за таке свято і так далі....... нам звісно було весело! ми були чуть не самий крутий клас на всю школу! За тих пару років день Валентина став вже мало не національним святом))))))) навтіь в садоску діти валентинками обмінюються, а той самий вертеп, який зобовязані підготувати в кожній школі, вже не викликає такого натхнення, бо часто робиться через примус((((( якось воно так все по іншому, але напевне так і має бути. мені подобаються гарбузи як такі, подобається оранжевий колір і гарбузяний декор, але коли воно таке "няшне"))))) але я знаю чуть психології і знаю що переживання страху, його подолання теж буде важливе і життєво необхідне в принципі, тому я не кричу сильно "фу-фу, яке погане чуже свято", просто мені воно не нра( але якщо дитина сама захоче гарбуза, то і свічку дам.

Арія я скільки себе памятаю, то ходили з свічками на цвинтар, просто раніше свічок таких не було, то що ми тільки з бабцею не придумували, щоб звичайна свічка горіла довше. Попри всі мої вище описані страхи, цвинтар 1 листопада мене заворожує. Думаю що якщо ви брали шлюб і священнник нічого вам не казав про цей день - то нема особливо чого переживати) а якщо шлюбу не брали - ти тимбільше. Життя таке воно є, одні народжуються, одні - вмирають, одні веселяться на весіллі, інші плачуть на похоронах. Радості має бути в житті більше, так що класно що день, який є для більшості сумний - для вас радісний!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення taranjka » 03 листопада 2015, 10:37

Я розумію, що є люди яким не подобається свято, це нормально. Але цьогорічна компанія проти Хеловіну дійшла до того, що деякі священники в церквах говорили, якщо діти будуть перевдягатися, то в них веселиться біс :scare:
Я б не святкувала, бо не сильно люблю взагалі святкувань, але діти люблять свято. Свято, щоб посвяткувати, то чому б і ні. Я ще планую пошукати в інших країн цікаві свята :hi: і наші теж :) один з способів знайомити з іншою культурою.
А Хелоуін і Валентина такі популярні стали, бо це комерційні свята - скільки всього продається під них, от і вкладають гроші в їх розкрутку. Я думаю було б гарно, якби щось з українського стало таким же популярним.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення Natalinda » 03 листопада 2015, 10:44

Так гроші в наше не вкладаються((((( Навіть таке просте, шукала якось в садок Миколая, щоб на вікно почепити, такогоо великого, з блискітками. А нема!!!! Дідів морозів - море, СантаКлаусів - море, а Миколя - нема((((( А навіщо, якщо і те що є розкуповують((((( Хоча вже навіть цього року я помітила що більше тих самих листівок зявилося вже до Миколая, може і плакатики будуть)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення lyudmilka » 03 листопада 2015, 19:20

Як прочитала нещодавно - "диявол не живе в гарбузі :), :ha: але чудово почуває себе в людських думках, діях і душах"... То, певно, не настільки антихристиянське дійство, той хеловін.
"Немає ніяких ключів до щастя. Двері завжди відчинені." Мати Тереза
lyudmilka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 15 травня 2013, 21:18
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 85 раз.
Подякували: 83 раз.
Діти: Anna Adel

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 жовтня 2017, 13:09

Плануються в місті якісь дитячі заходи до Хеловіну? Якщо хтось щось чув, дайте знати, будь ласка. Може ми би десь пішли.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення taranjka » 26 жовтня 2017, 15:51

На вишнівецького в якійсь розвивалці має бути гарбузова вечірка. Ну і ще легоклуби проводять гарбузові вечірки, але в мене дуууже погане враження від того, що на Тарнавського. Ми ходили минулого року туди. Вони не розрахували, що буде багато дітей, на тих пару кв метрів дітей дуже багато, вік дуже різний. Через це батькам не дозволили лишатися. Я пішла, але вони мали мій номер. Потім виявилося (Дарця розказала), що Амі половину вечірки проплакала, нічого не робила. Її спочатку пробували заставити гратися з всіма, а потім лишили. Заспокоїлася коли солодкий стіл був. Мені ніхто не подзвонив, і потім ніхто не признався. Кароч ми планували в ту осінь почати ходити до них, але така їх організація і ставлення мене просто добило
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення erinaceus » 26 жовтня 2017, 16:01

taranjka Ми ходимо на Лего біля Челентано, то ніби непогано. На вечірках не були, але так то малому подобається. Приємні вчительки, мало дітей, цікаві заняття.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення гра з вогнем » 26 жовтня 2017, 21:41

А ким ваші дітки будуть на Хелоуін?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хелоуін. Ваше ставлення

Повідомлення yultsya » 26 жовтня 2017, 22:25

В Хелен Дорон буде вечірка в суботу на 10 і 12 годину. Обов'язкова реєстрація. Але не в курсі чи то тільки для учнів ХЛ чи можна усім.
Можу взнати.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron