Глобальні оголошення!



Чи можливо подолати корупцію?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Natalinda » 06 березня 2014, 12:43

Virchik написав:До 609 грн. одноразово це не є хабар.

:aplo: О клас, я навіть у вигляді подяки таких грошей не платила :aplo: Нехабарник я значить :dance: :ha:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Dribchuk » 06 березня 2014, 13:18

Щодо медицини то я повністю погоджуюся з СМС - медицина безкоштовною бути не може. Я вже переконалася, що там де платно переважно швидше, ефективніше, ліпше ставлення до пацієнтів ну в пацієнтів нема мук совісті "скільки і коли запхати" :crazy:
Щодо освіти - не знаю, мені здається що студенти самі роблять багато шуміхи через власні лінощі, але корупція в вузах була і є, особливо в плані вступу.
Щодо розмежування подяка-хабар. Я собі розмежовую так- подяка це коли людина сама виявляє бажання віддячити за надані послуги, якщо вона ними задоволена, а хабар це коли не надають послуг без попередньої фінансової винагороди. В цьому плані можу сказати що тернопільські лікарі жодного разу не вимагали в мене хабара - я віддячувала тоді коли вважала за потрібне після наданої медичної допомоги.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Кокетка » 06 березня 2014, 14:37

якщо медицину зроблять платною як у Америці :dash: ( то буде кошмар , бо навіть 911 приїзджає за великі гроші і потім ті гроші ділять на платижі як кредит і ти віддаєш) то корупція пропаде і в медицині, не буде чим платити , самі будем в вічних кредитах :scare:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Sms » 06 березня 2014, 14:48

Кокетка написав:якщо медицину зроблять платною як у Америці


є поняття страхової медицини. Медичне страхування - форма соціального захисту інтересів населення в охороні здоров'я, що виражається в гарантії оплати медичної допомоги при виникненні страхового випадку за рахунок накопичених страховиком коштів. До чого тут кредити?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення pan_kotskyy » 06 березня 2014, 14:53

Страхова медицина полягає в тому, що хто має медичну страховку отримує медобслуговування без оплати за ліки і послуги лікарів чи не так? до чого тут кредити і борги? А те що робиться в нас, на кожному кроці благання про допомогу на лікування, хіба це нормально? Ті люди і так залазять в шалені борги, можливо страхова система могла б змінити цей момент?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Dribchuk » 06 березня 2014, 20:28

Дівчата,страхова медицина це дуже добре, повірте. Ті хто працює на укрзалізниці вам підтвердять, вони теж користуються страховими послугами. Крім того в нас можна оформити страхівку в приватбанку. Подруга цього року зламала руку, була застрахована, страхівка вернула повністю усі кошти на які були чеки. Людям лячно бо всі бояться бути ошуканими і страхівка досить нове поняття для нас, я б дуже хотіла щоб в нас нарешті була страхова медицина. Крім того, закордоном не так вже й страшно якщо немає страхівки. На вулиці вас ніхто помирати не залишить - є багато екстренних випадків в яких вам нададуть екстренну необхідну медичну допомогу без страхівки і без оплати чи в кредит. До цих випадків відноситься перитоніт, сильний зубний біль, інфаркт і т.д.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Shalimar » 06 березня 2014, 21:44

Sms написав: вважаю, що медицина не може бути безкоштовною апріорі. Це відгуки радянського минулого. У всьому цивілізованому світі медицина страхова.

неправда
медицина может и есть бесплатная в цивилизованном мире (не во всем)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Sms » 06 березня 2014, 21:50

Я не сперiчаюсь,може десь е i безкоштовна.Цiкаво де? З тими краiнами,з якими зтикалась я (Нiмеччина,Канада,США,Японiя,Росiя) таки страхова.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Shalimar » 06 березня 2014, 22:14

Sms написав:Цiкаво де?

В Англии, например
плюс группы лекарств, выписанные по рецепту врачом, по одинаковой цене (например, что дешевый парацетамол, что дорогой крем - 10 грн (образно)
беременным и мамам в течении года после родов - выписанные по рецепту лекарства даются бесплатно
операции, диагностика - бесплатно
Не помню, как со стоматологией

И есть частная медицина
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Перлинка » 06 березня 2014, 22:18

Щоб мати такий рівень безкоштовної медицини , треба було перед тим 500 років грабувати і гнобити колонії по всьому світу з рабами.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей