Глобальні оголошення!



Чи можливо подолати корупцію?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення TYulia » 07 березня 2014, 00:26

цікава і вічна тема... я по природі не хабарник, але таки "хабарі" давала, правда своєю рукою майже ні, може 2 рази лікарці в ЖК, і раз в роддомі. В інституті вчилась, майже все сама здавала, то що платила, то ті заліки, що всі гуртом збирали заліковки і хтось один йшов домовлятись. А з лікарями, то чоловік переважно розплачується. Мені то щось дуже тяжко дається
Мені здається, що ця вся тема корупції чи подяк залежить від конкретних людей і ситуацій. Наприклад, один лікар буде виконувати совісно все, що має зробити, не дивлячись чи щось йому в карман засунули, а інший таки дійсно нічого не робитиме поки йому "наперед не подякують". То от оцього другого хабарника я б засудила.
Схоже і у вузах. Я вчилась в політесі, точно не скажу, але певно добрих 80% а то і більше викладачів можна було "порішати". З них певно процентів 15 таки іншим чином не здав би, точніше це тобі б коштувало купу часу, нервів, терпіння і можливо перездачу екзамену і відповідно втрату стипендії. Таких викладачіу я дуже не терпіла, "з розумінням" відносилась до решти, які таки давали можливість здавати самим, хто вчився. Особливу повагу заслуговують ті 20% "нерішаємих".
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Sms » 07 березня 2014, 00:50

TYulia написав: Наприклад, один лікар буде виконувати совісно все, що має зробити, не дивлячись чи щось йому в карман засунули, а інший таки дійсно нічого не робитиме поки йому "наперед не подякують".


А як ти наперед можеш знати, що той перший вправно виконує свої обов'язки? Не призначає нічого зайвого чи навпаки... Ми ж не лікарі...
TYulia написав:Особливу повагу заслуговують ті 20% "нерішаємих".


Не знаю як зараз, а за моїх часів таким у ТНЕУ був Шинкарик М. Вищу математику здавали всі. Хтось з першого разу, хтось з 21 :hi:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Ameli » 07 березня 2014, 00:53

ех і мене життя заставило хабарі давати. було діло каюся, як буде тепер не знаю, дивлячись по ситуації. якщо буде стосуватися дитини то точно дам знову бо ні мій чоловік ні свекруха таким не займаються...вони чесні а я ні :sad:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення TYulia » 07 березня 2014, 11:16

в тому й то справа, що не знати на якого лікаря попадеш, ну і плюс 'стандарт',чи то стереотип що лікарям треба дякувати, то часто не давши грошей, людина не до кінця віритиме, що той лікар її добре лікує, навіть у випадку направду чесного лікаря. Памятаю як ще була в роддомі, то свекруха тіки і дзвонила чи мені, чи чоловіку, і казала давати всім гроші, вона переживала, що до нас не будуть дивитись чи що, хтось їй таке понасплітав, нас то тоді аж нервувало. Як це викоренити я навіть не знаю. :dash:

Так само в чоловіка в селі практично ніхто не вірить в те, що можна помтупити у вуз без нічого. Навіть за мого чоловіка ходили трохи домовлятись, хоча він вчився добре, мав медаль, і сам зараз признається, що при вступі все сам знав і то домовляння ні до чого було. То село через пятих-десятих таки находить контакти в любому вузі і таки їдуть оббивати пороги там. Не впевнена, що зараз вони таки вірять мені, щов свій час я поступила сама і не в один вуз.
Ще один 'стереотип' в тому селі, що щоб влаштуватись на роботу то треба дати взятку. Я довго переконувала сестру чоловіка, що фармацевтом можна самому влаштуватись, а то вона вже хотіла 400 доларів комусь сунути. Але визнаю, що певно в держ установи і подібні роботи таки тяжче попасти, хоча сама з тим сррави не мала, то не знаю...

А за викладачів, хочу теж відмітити Самборську О. М, політех, вища математика (значить математики таки совісні :hi: ) дуже толковий викладач, до неї на пари, консультації, перездачі всі ходили, бо знали, що прийдеться самим здавати якось. А вона в свою чергу завжди була відкрита до перездач, запитань, її система оцінювання була дійсно прозорою, хоч старша по віку, але до тих болонських 100 балів вона чудово підлаштувалась.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Marichka » 07 березня 2014, 15:10

О,і в педагогічному,викладачка математики нічого не брала категорично і списувати не давала зовсім.(з ПК)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення irinka » 07 березня 2014, 21:12

Моя кума працює в школі, то казала що їм заборонили приймати будь-які подяки-подарунки, то навіть сьогодні батьки нічого не дарували вчителям.
В нас в садочку теж нічого не збирали на подарунки вихователям до 8 березня.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення irinka » 07 березня 2014, 21:30

Зараз по ТСН сюжет якраз про це показують, що в Тернополі заборолили вітати педагогів будь-якими подарунками, навіть квітами...
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення олеся » 07 березня 2014, 22:17

І в нас в школі теж, але заборонили в четвер тоді коли вже батьки купили)))))))))) Деякі класи вітали, деякі ні....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Marichka » 09 березня 2014, 08:09

А якщо маму до дому прийшли привітати батьки з дітьми-як це розцінюється?! :wink:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Ulkanet » 09 березня 2014, 12:28

залежно чим вітали, якщо букетом - то не хабар :hi:
а якщо принесли ену суму чи подарунок дорогий - то я вважаю це хабарем. :sad:
якби я була вчителем чи вихователем - то в цей час я б відмовилась на відріз навіть від квіток. :aggressive:
але в кожного своя правда. :crazy: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей