Глобальні оголошення!



Чи можливо подолати корупцію?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Natalinda » 06 березня 2014, 10:00

Як ви думаєте, це реально?
Зокрема в ВУЗах
От в темі де новини тернополя дуже слушно написала одна форумчанка, що ще ще денний стаціонар то може й можливо, а з заочниками - сумна година як то кажуть.
Арія написав:І одночасно жалію бідних викладачів коли вони хочуть нас чогось навчити а студенти ходять за ними як п"явочки і ставлять питання: А можна здати швидше, ну в мене дитина, робота, скільки скажете, тільки поставте.

Хто на Вашу думку"корупціонером" буде в цій ситуації.
Може хто знає на власному досвіді як в Європі вирішуються подібні питання?
Там розраховують на людяність? Ніхто цим не користується?

А з армією то мені здається взагалі кошмар буде. Після оцих напружених днів що була оголошена мобілізація, після оцих звірянь списків і чекання дзвінків багато мам будуть лізти з шкіри щоб сини непішли в армію. Недумаєте?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення !OLGA! » 06 березня 2014, 10:13

Викоренити взятки в нашому суспільстві буде дуже важко, точніше не можливо. Я завжди кажу, що чарівне слово українців це "халява". Ні, не тому, що ми такі погані, а тому, що так в нас повелося: сесія асоціюється з грошима, лікар = гроші і тд.Особисто я, не давала і не даю взяток, бо вважаю, що кожен за свою працю отримує заробітну плату, ну а якщо комусь мало - то нехай шукає іншу роботу. Можливо, якщо декілька хабарників будуть наказані, то інші будуть боятися, хоча... люди ж самі готові платити лиш би "не напрягатися" :confused: :confused: :confused:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Natalinda » 06 березня 2014, 10:52

!OLGA! написав: люди ж самі готові платити лиш би "не напрягатися"


От я собі думаю хто ж в нас так сильно хоче в Європу, якщо напрягатися практично ніхто не хоче :confused:

А ви багатьох знаєте таких як Ви що ніколи не платили? Я от нажаль ні :sad: Та що там казати в моєму житті є ситуація від якої я в силу певних причин не можу відмовитися. Оскільки знаю що людина може й не робити мені послуги яку робить, а це для мене вкрай важливо, я після наданої послуги я віддячую. І якщо в один прекрасний момент це буде розцінено як хабарництво і я не зможу отримувати того що отримую то це дуже сильно повпливає на все моє життя.

Пригадую як треба було лягати з дитиною в лікарню. То випросила в лікаря денний стаціонар. Щоб щодня не возитися в мороз просила медсестру щоб приходила додому колоти синочка. Віддячила.

пригадую ще з інституту, коли викладач по фізкультурі прямо запитала чи я з села і що могла б привезти їй. привезла закрутки :crazy: бо здати нормативи навіть спецгрупи для мене було нереальним((( хоча якби вона сама на першій парі не запитала, то нераз би опинилася я на огляді в лікарні, бо самам б ненаважилася запропонувати "хабар"

так ось пробує ще пригадати найчастіше ситуації відносного хабарництва виникали в мене саме в мед. закладах, коли шукалося хорошого лікаря,коли лікар приймав поза чергою, не по прописці, потрібні були терміново результати аналізів.
Часом та терміновість буквально спасала
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Sms » 06 березня 2014, 11:03

!OLGA! написав:Особисто я, не давала і не даю взяток,


А як на рахунок благочинних внесків? Не важливо де, чи то в ВИШі, чи то в Лікарні... Чи вважаєте ви ці внески хабарем? Питання до всіх.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення !OLGA! » 06 березня 2014, 11:04

Бувають випадки що "віддячити " людина хоче сама, просто так, від щирого серця. А бувають випадки, коли поки не заплатиш (особливо в лікарні) ніхто на тебе і не подивиться.
:
Приношу свої вибачення, бо я згадала що таки платила, точніше чоловік під час моїх пологів. Бо лікарка сиділа в кабінеті, курила і казала:-" Я до неї не піду, бо вона кричить", Можна подумати, що всі інші під час родів співають.
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Галина » 06 березня 2014, 11:05

В мене в мед закладах не брали нічого, коли з малою лежала. Правда тоді шукалися знайомі знайомих і т.д.,але все було безкоштовно і ніхто нічого не брав, мало того, коли тато хотів віддячити ще й образилися.
Якби мені прямо казали дати і в якому розмірі, то може б і дала якби від цього залежало здоров’я дитини. А от сама не вмію я давати взятки і все. Я навіть подарунків вихователям не робила від себе, бо не можу-не вмію, не знаю як підійти, що казати. Батьки давали на день народження дитяче, на Новий рік подарунки (цукерки, кава, вино чи шампанське), але наші вихователі справді дуже хороші, мою дитину завжди любили і добре до неї ставилися.
Не все вимірюється грошима і я дуже надіюся, що корупція буде хоча б не настільки поширена. Щоб лікар не відвертався від тебе поки в кишеньку не покладеш, роботодавець не показував на двері, бо не дав те що він хоче, вчитель не відправляв на репетиторство до себе ж, бо дитина на уроці не встигає...
Таке як заплатити викладачу, бо не вивчив я не розумію. Для чого йти в ВУЗ, якщо там не вчитися, таких викладачів вважаю треба карати. Є різні ситуації, але треба бути людиною...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Галина » 06 березня 2014, 11:09

Sms, якщо вони дійсно благодійні, йдуть на якісь ремонти, техніку медичну, то не вважаю. А так як відлежала в інфекційному, де стіни облуплені, а прийшла старша сестра збирати благодійні внески по 50грн, то вважаю взяткою. Думаю так, має бути якийсь документ, кошторис, де б було видно на що мають йти гроші з тих внесків. Ну і благодійні, то таки мають бути благодійні, скільки можу стільки даю, а не можу, то вибачте - не можу.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Галина » 06 березня 2014, 11:10

А що в ВУЗах збирають благодійні внески???
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Sms » 06 березня 2014, 11:11

Галина написав:Sms, якщо вони дійсно благодійні, йдуть на якісь ремонти, техніку медичну, то не вважаю.


Ну а ти завжди вимагаєш кошторис? Ну наприклад при вступі дитини в садок? Чи то коли збирають благочинні внески в лікарні?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чи можливо подолати корупцію?

Повідомлення Sms » 06 березня 2014, 11:12

Галина написав:А що в ВУЗах збирають благодійні внески???


Питання не окремо по ВУЗах, а загалом про корупцію
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron