Глобальні оголошення!



Політичні новини України

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Політичні новини України

Повідомлення Naya » 06 серпня 2014, 14:07

Радмило, гадаю ти відповіді не отримаєш
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Політичні новини України

Повідомлення Vikibee » 06 серпня 2014, 14:50

Моєї сестрички чоловік прийшов у п’ятницю зі Слов’янська. Військовий. Виконував свій обов’язок. До чого такі запитання......
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Політичні новини України

Повідомлення Naya » 06 серпня 2014, 15:10

1. Чому при владі знову олігархи, якщо майдан боровся саме проти них?
2. Чому люстрації так і не дочекалися Тимошенко, Яценюк, Турчинов, Тягнибок и ..довгий ще список? Кого люстрували?
3. Щоб не йти на війну можна відкупитися від мобілізації немалою сумою. В пресі є твердження, що воєнкоми стали вже мільйонерами. То кажете зникла корупція?
4. Якщо Росія - це агресор, то чому біженці тікають до Росії?
5. Які реальні дії приймає нинішня влада на Україні для покращення рівня життя населення?
6. Чому російським журналістам забороняють в'їзд на Україну?
7. У яку країну США принесли поліпшення?
8. Всі укрСМІ, які підтримали майдан, контролюються нинішніми олігархами і США. Так може це було потрібно їм, а не вам?
9. Чому українські націоналісти працюють на євреїв?
10. Янукович не був відсторонений від влади конституційним способом. Ви в курсі?
11. Чи читали ви угоду про асоціацію з ЄС?
12. Чому ті, хто зараз при владі не врізують собі зарплати на потреби армії (адже вони ж патріоти), а замість цього знімають гроші з бюджетників?
13. Чому синки олігархів ще не воюють на Донбасі?
14. Американські компанії Шелл і Шеврон вже викупили собі частину української території для видобутку сланцевого газу. Як вам, патріотам, це подобається?
15. Нацбанк України належить США і вся країна повинна залежати від долара. Незалежність, говорите? Уточніть, від кого саме?
16. Який розмір держборгу США? Чи знаєте ви, що США переживали Велику депресію в 30-х роках. До кінця 40-х років це стала сильна держава. Ви пам"ятаєте що відбувалося в 40-х роках в нас?
17. До речі, долар, а разом з ним ціни на бензин, ліки, ком.услуги та інше продовжують рости. Ви саме про це й мріяли, так? Ви за це на майдані стояли?
18. Яценюк досі не повернув золото скіфів Україні. Ну і нехай забирає, вам шкода чи що?
19. Чому Порошенко не продав свій бізнес, як і обіцяв, а замість цього купив ще один завод?
20. Чому немає об'єктивного розслідування вбивств на майдані, в Одесі, Маріуполі і тд? Чому спиляли дерева, які могли бути доказами в справі снайперського розстрілу людей на майдані?
21. Якщо Росія воює з Україною, то чому на Україні вже третій етап мобілізації, а в РФ - жодної?
22. Чому Росія лікує українських військових і відправляє їх додому, якщо вони для них вороги?
23. Чому у жителів Донбасу не може бути власної думки і свого бачення розвитку країни? Чи демократія доступна тільки для жителів Тернополя та Львова?
24. Якщо вони "ватники" і "Колоради", то чому їм не можна від нас відокремитися і жити за своїми правилами?
25. Чому жителі західної України, яких приєднали тільки в 1939 році (а до цього вони не мали ніякої державності) вважають себе титульною нацією?
26. Чому ті, хто ще рік тому були аполітичні і вважали, що живуть у відсталій країні раптом стали такими патріотами?
27. Чому більшість цих українських патріотів погано знає українську мову, говорить і пише з помилками?
28. Ви в курсі, що майже всі, хто зараз при владі на Україні мають судимості або були в міжнародному розшуку?
29. Якщо взимку у вас не буде газу, опалення, гарячої води, електрики, продуктів і, ймовірно, зарплат теж, то хто в цьому буде винен?
30. Чому ви вважаєте, що якщо загорнутися в прапор, покричати гімн, поскакати, поматюкати главу сусідньої держави - то ви станете кращі і жити стане краще?
31. Чому ви не виходите на майдан? Вам стало жити краще?

мені не відповідайте. я сюди рідко заглядаю. Для себе подумайте.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Політичні новини України

Повідомлення Sms » 06 серпня 2014, 15:56

Naya написав:Радмило, гадаю ти відповіді не отримаєш


Всі жують...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Політичні новини України

Повідомлення Sms » 06 серпня 2014, 15:57

TYulia написав:не берусь комусь радити де новини читати, бо то справа не благодарна :hi: напишу за себе.


А на питання, здавалось би прості, відповіді так і нема... Всі або переключаються на іншу тему, або емоційно починають мене обвинувачувати у чомусь:) Може через те, що сказати немає що....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення westa » 06 серпня 2014, 20:25

Sms написав:Цікавить таке питання:
"Як Ви думаєте, чому військові так чинять? Ви розцінюєте це як дезертирство чи як акт самопомочі в обставинах, коли держава зрадила наших захисників? "
"Якщо ми воюємо з Росією, тоді чому вона приймає наших військових: відмиває, годує, перевдягає у чисту білизну і відправляє до-дому? Якщо це війна, тоді чому не беруть їх у в'язні?"


Я не вважаю відхід до Росії дезертирством. Люди рятували свої життя. Офіційно Росія нам війну не оголошувала , тому відхід на їхню територію зрадою аж ніяк вважати не можна. Обов"язок кожного командира - зберегти життя своїх підлеглих , бо життя , то найбільша цінність. Якщо солдатам відрізали всі шляхи відходу , то вони вибрали в цих умовах правильний вибір. Ніхто з них же не попросив політичного притулку.
Щодо другого питання , то було б дивно , якби Росія не " відмила , нагодувала і не відправила додому".
Теперішня війна інформаційна , гібридна і ще як там її називають. Ці події дозволили Росії поставити собі +1.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Політичні новини України

Повідомлення гра з вогнем » 06 серпня 2014, 20:40

мабуть чітких відповідей просто вигідно не бачити ;)
у мому повідомлені та повідомленнях інших дівчат є чіткі відповіді на поставлені запитання.

щодо фейк, не фейк: де б не накопала - там є і обговорюють як реальність. я особисто не вірю ні в цю реальність, ні в наявність повідомлення (хоча про птічку Стрелков теж швиденько стер), тому взяла у лапки.
суть була у тому, що є люди, які вірять і я за допомогою смс зрозуміла, що ці люди реальні, а не проплачені боти.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Політичні новини України

Повідомлення Sms » 06 серпня 2014, 21:49

гра з вогнем написав:у мому повідомлені та повідомленнях інших дівчат є чіткі відповіді на поставлені запитання.


процитуй інших дівчат, які дали читкі відовіді. Ще раз перечитала, думаю може де засліпило мене? :hi:

Єдині Веста та ти відповіли!!!
Весті дякую за конкретику без особистих образ і надумування за когось!!! :rose:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Політичні новини України

Повідомлення Sms » 06 серпня 2014, 22:48

гра з вогнем написав:що є люди, які вірять і я за допомогою смс зрозуміла,


ти якесь саме собі придумане бачиш)))) :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Політичні новини України

Повідомлення Радмила » 07 серпня 2014, 10:34

Знов шини горять. Майдан зачищають. Вже все здобули?
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron