Глобальні оголошення!



Політичні новини України

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення Sms » 05 серпня 2014, 23:18

taranjka написав:хороші вони, братній же народ, кажуть. це ж американці стріляють по солдатах з сторони росії, а наші не мають права дати відповідь,ще американці перекинули купу зброї для терористів, щоб по солдатах стріляли. а росіяни добр


бла-бла... Таранька, я оставила конкретне питання і відповіді конкретної від тебе не почула...загалом як завжди...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 серпня 2014, 23:53

Sms ти досі вважаєш, що Росія до подій на Україні (тих, що були, і тих, що зараз) не має жодного відношення? Тільки допомагає? Зброю терористам не постачає, нє? А терористи (серед яких більше росіян, ніж українців) мирних жителів не вбивають, нє? Не катують, нє? Полонених не беруть? Прям воїни добра і світла :():
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Часткова мобілізація

Повідомлення гра з вогнем » 06 серпня 2014, 00:34

думаю це в політику б більше пасувало
тому що все це політика
відтісняють наших до кордону спеціально, у них залишається лише шлях відступити в РФ. робиться для того, щоб змі отримали правильну картинку. а Росія мала чим спекулювати для отримання гуманітарних коридорів та не лише їх

а ти лише ітартас використуваєш як джерело інформації? здається українські змі всесторонньо висвітили ці події, і як дезертирство, і як відступ, і як єдиний можливий шлях залишитися живими, і навіть як геройство.

тепер я недивуюся, що є люди які сприймають за чисту монету навіть таку інформацію
Зображення
можливо ця "новина" теж викличе ряд запитань?
наприклад
чому українські військові дозволяють таке на своїх територіях?
чому країнські військові відправляють полонених терористів в бордель, а Росія українських військових миє, годує і далі по списку?

Мабуть сама постановка як цих, так і твоїх запитань має на меті отримати відповідь про добру, світлу та чисту Росію, яка лише за мир та злагоду у всім світі. Вкласти цей образ у свідомість людини. Україна поки не така сильна в інформаційних війнах, але думаю згодом наловчиться і, можливо, навіть у тебе, виникнуть інші запитання.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Політичні новини України

Повідомлення Natalinda » 06 серпня 2014, 00:55

Sms мене от цікавить таке (з першого посилання)
большинство военнослужащих, которые ранее подпали под мобилизацию на Украине, попросили о возможности переправиться через территорию России домой, несмотря на грозящую им на родине ответственность.

А СМИСЛ????

А про годуванні і відмивання підтримую гру, це все для потрібної картинки
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Політичні новини України

Повідомлення Sms » 06 серпня 2014, 07:58

TaniaPicaSSo написав:Sms ти досі вважаєш, що Росія до подій на Україні (тих, що були, і тих, що зараз) не має жодного відношення? Тільки допомагає? Зброю терористам не постачає, нє? А терористи (серед яких більше росіян, ніж українців) мирних жителів не вбивають, нє? Не катують, нє? Полонених не беруть? Прям воїни добра і світла :():


Я ніколи того не казала, це поперше. Це твої якісь особисті догадки.

Дівчатка я задала конкретні питання... Чого Ви як Євреї відповідаєте питанням на питання? Невже в вас немає сформованої думки щодо цих подій????
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Політичні новини України

Повідомлення Sms » 06 серпня 2014, 08:03

гра з вогнем написав:Мабуть сама постановка як цих, так і твоїх запитань має на меті отримати відповідь про добру, світлу та чисту Росію, яка лише за мир та злагоду у всім світі.


це твої якісь шалені фантазії. :crazy: Дівчатка я задали лиш питання:) А ви вже купу собі нафантазували :crazy:

Я читаю різноманітну пресу. Ці посилання кинула, те що перш знайшла в телефоні у сводці новин:)

Якесь у вас прискіпленне ставлення до мене :) Я запиталась лиш про вашу особисту думку і немає читкої відповіді ні від одної з Вас!!! Замість відповідей обвинувачення у чомусь, чого я взагалі не казала і на думці не мала!!! Ви як "стадо баранів" самі собі придумали - самі образились!!! Вибачте, "стадо баранів" використане як алегорія!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Політичні новини України

Повідомлення Sms » 06 серпня 2014, 08:46

І раз вже задаю питання,то поставлю ще одне: Що окрім почуття власної гідності і шани до єдності Українського народу,Ви як особистість отримали після майданівських подій? Ви особистр стали краще жити? Прошу бла-бла-бла не писати. Якщо хочеться висловити незадоволення моїми дописами - пошукайте інше місце. Мене цікавить просто ваша думка. З конкретикою. Якщо ж ви не готові до конструктивного діалогу,то певно іноді,"краще жувати..."
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Політичні новини України

Повідомлення Радмила » 06 серпня 2014, 09:36

гра з вогнем написав:тепер я недивуюся, що є люди які сприймають за чисту монету навіть таку інформацію

Гра, де ти накопала цю брехню? Не має такого від Стрелкова. Це черговий фейк. Перед тим як кидати, варто зайти на сайт і там самій пересвідчитись в тому, що таке пише.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Або не пише.

Зараз стільки брехні йде з усіх боків, що тому хто хоче розібратись, варто самим все перевіряти.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Політичні новини України

Повідомлення TYulia » 06 серпня 2014, 13:32

не берусь комусь радити де новини читати, бо то справа не благодарна :hi: напишу за себе.
Тоді,як той літак малазійський впав, я якось натрапила на ці "сводки Стрєлкова" (офіційну сторінку), думаю дай почитаю щоб знати що та сторона пише. Спершу був той пост, що облетів весь інтернет "ура, ми збили птічку". На другий день пішла купа спростувань :crazy: Читаючи їх, я взагалі в ступор зайшла. Найбільше мене вразила то їхнє пояснення, що мол той літак підіслали українці -хунта (чи як там правильно), щоб їх спровокувати і головне що в тому літаку везли не живих людей а трупи :dash: Я вже чоловіка свого питала, може щось в новинах хоч подібне казали, він з мене сміявся, а я в той день їсти вже не могла.
В тих ополченців ще той прес-центр, працює на всі 200%. Про Росію мовчу...
Один знайомий знайомих працював в Москві, а його сімя десь в Донбасі загинула, то він їде назад в Україну, щоб воявати проти бандерівців, бо то "вони їх вбили" :dash:

Чогось весь світ і Україна говорить одне, а Росія інше, а кому вірити то вже кожен сам вирішує :yes:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Політичні новини України

Повідомлення Радмила » 06 серпня 2014, 13:56

На рахунок літака, то справа дуже мутна. І заяви США, що то Росія, а потім ой, а доказів у нас не має. Це теж певним чином про щось і свідчить. Якщо вони так гарно бачать хто де переміщається, то могли і засікти хто ж той літак збив.
Зрештом. Зачекаємо на висновки експертів. Доки сперечатись не має сенсу. Все лиш припущення, хто там винен.
Пост про трупи в літаку бачила. Як то кажуть, це інформаційна війна. І пише хто що хоче.
Щодо новин. То наші новини брешуть так само як і їхні. Правда десь по середині. Безсумнівно, що в наших новинах занижують кількість втрат. Те, що насправді треба множити на 10. В мене знайоми в Києві у військовому госпіталі, то каже, що лиш один літак привозить порядка 500 тяжких поранених. І до них поступають лише самі тяжкі. Решта в Харькові, Одесі, Дніпропетровську. І тих відео від солдат, коли вони кажуть, що їх вже посписували теж є досить, щоб зрозуміти що відбувається. Та і сам факт переходу в Росію теж говорить сам за себе. Як і те, що 180 вернулось, а 300 з лишком залишились. Тут є про ще думати.
А щодо знайомого, то людина втратила родину. Його можна зрозуміти. І не кажіть , що наші військові просто стоять з градами під містами і спостерігають як противник сама себе розстрілює. Втрати серед мирного населення теж страшні. І сумно від того, що українці вбивають українців.

А тепер питання до наших патріоток. Чий чоловік зараз на Сході? Хваліться. Хто воює за Україну?
Варіант ходив у воєнкомат, не взяли. Не рахується..
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей