Глобальні оголошення!



Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Радмила » 26 листопада 2013, 13:03

Дівчата, я кинула на 20-хвилинку новину, що стосується пільгового проїзду в транспорті. Підтримайте, хай про це взанє як можна більше людей. Досить вже знущань над старенькими.ї

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення flash-ka » 26 листопада 2013, 14:31

Радмила написав:Досить вже знущань над старенькими

коли я вперше приїхала в Тернопіль, то мене один такий старенький відправив у лікарню.... тепер я скоріше піду пішки на інший кінець міста ніж наближусь до скупчення тих стареньких на зупинці.
Звичайно є й хороші, але і водії є хороші!!!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 26 листопада 2013, 14:40

справа не лише в водіях - зло перевізники - це ж вони чіпляють листочки, що можуть одночасно перевозити лише стільки то пільговиків

а брати більше чи менше - це вже на совісті водіїв. ну і їм часом може перепасти, що беруть більше
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Anjuta » 26 листопада 2013, 15:47

flash-ka написав:
Радмила написав:Досить вже знущань над старенькими

коли я вперше приїхала в Тернопіль, то мене один такий старенький відправив у лікарню.... тепер я скоріше піду пішки на інший кінець міста ніж наближусь до скупчення тих стареньких на зупинці.
Звичайно є й хороші, але і водії є хороші!!!

в мене перше враження від Тернополя також спортилося старою бабкою в маршрутці....... пізніше коли вагітна вже була, то тіж старі бабки мене ледве на швидку не відправили. Не раз бачила, як ті старі со старту починали самі хамити водієві......тому не дивно, якщо водій - в якого і так досить відповідальна робота, ще й має за цілий день наслухатися старих і інших неадекватів - нахамить вже іншій старій людині або ж і зовсім не візьме.

Впершу чергу люди самі заробляють ставлення до себе. В мене чоловік часом може попутчиків брати по трасі - безкоштовно, просто і так їде по дорозі, то чому б не взяти щоб не стояла людина і не мерзла. Так одного разу підібрав якусь бабку, яка не встигла на автобус до Тернополя, так вона влізлася зі своїми клумками огромними на переднє сидіння...ще й коли він їй сказав що сумки можна поставити в багажник - накрайняк, бо вже на руль зперлися - то вона йому почала хамити з гонором, щоб краще рухався і крутив баранку!!!! :dash: .......Чоловік її тупо вигнав на .... з машини і після цього зарікся підбирати людей.
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення irinka » 26 листопада 2013, 15:58

Anjuta написав:в мене перше враження від Тернополя також спортилося старою бабкою в маршрутці....... пізніше коли вагітна вже була, то тіж старі бабки мене ледве на швидку не відправили. Не раз бачила, як ті старі со старту починали самі хамити водієві......тому не дивно, якщо водій - в якого і так досить відповідальна робота, ще й має за цілий день наслухатися старих і інших неадекватів - нахамить вже іншій старій людині або ж і зовсім не візьме.

З цим погоджуюсь, бо вже не раз бачила як пенсіонери пхаються а маршрутку щоб встигнути зайти "по посвідченню" вже ніби дорослі люди, але як доходить діло влізати в маршрутку....то ведуть себе як діти :crazy: Просто бувають ще і пенсіонери недекватні, вже не раз в цьому переконувалась((
Я розумію що вони старші, що мають різні болячки і проблеми і дай Боже дожити нам до їхнього віку, але всі ми люди.... і у всьому повинна бути межа.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2013, 16:26

irinka написав:бо вже не раз бачила як пенсіонери пхаються а маршрутку щоб встигнути зайти "по посвідченню"


Так того й пхаються що обмежена кількість пільговиківю. І кожен хоче зекономити(((( От знатимуть що нема обмежень, то може й меньше будуть пхатися.

До слова в нас і молоді неадекватної і хамовитої вистачає, і людей середнього віку неадекватних неменьше((((
мені бабці в маршрутках вагітній напевне частіше вставали ніж небабці
І щоразу бачачи як ото пхаються і стоять в черзі пропускаючи 3-5 маршруток думаю собі "нехочу я доживати до пенсійного віку(((( нехочу(((("
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Anjuta » 26 листопада 2013, 16:43

Наталі, як кому повезе.....мене тоді від швидкої врятував старий дід і весь удар бабок взяв на себе, одна бабка потім всю дорогу його матом крила що він такий сякий і мене від них огородив, мені його шкода було і так само як і мій чоловік наступний раз може і не захотіти комусь допомогати......До речі, більше всього хамовитих серед старих - це жінки.....бо чоловіки і діди навпаки спокійніше, а ось бабки завжди шукають з ким то посваритися.

Я колись також казала що не хочу жити довше ніж 40, але тепер бачу що все залежить від самої людини. І на хамство зазвичай і відповідають хамством, а як нормально зайде і попросить - то зазвичай і не відмовляють, хоча є випаки не спорю.
А те що перевізники собі обмеження зробили, поставте себе на їх місце або навіть на місце водія, як він цілий день кататиме лише бабок - що він заробить? А в нього так само є сімя, діти, і ще купа проблем як і у всіх. І я була свідком як не один раз бабки не хотіли їхати троліком - вона ж може впертися в маршрутку і похамити. Хоча троліки досить часто ходять і сумніваюсь, що всі пенсіонери десь срочно поспішають.

В Луцьку , маршрутки також зупиняються лише на зупинках вже, але треба зупинити рукою - тому коли махають старіки і більше нікого не має, то маршрутка не зупиняється......я це вже давно помітила, хоч і приїжджаю на день-два.
Тому в Тернополі не так вже і обділили пенсіонерів, головне посміхатися життю - і всім буде легше жити.



Ну а за молодь хамовиту - то вже окрема тема :impossible:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення irinka » 26 листопада 2013, 16:48

Natalinda написав:І щоразу бачачи як ото пхаються і стоять в черзі пропускаючи 3-5 маршруток думаю собі "нехочу я доживати до пенсійного віку(((( нехочу(((("


Тут погоджуюсь з тобою, бо незнаю що ще нас буде чекати. :yes:
Трохи не по темі напишу
В нас просто менталітет такий, люди не вміють між собою спокійно спілкуватись. Мені під час вагітності пенсіонерка нахамила, бо я відкрила вікно (то літо було, жара :scare: ) а їм як завжди "дує" ще й почала мене обзивати :dash: :dash: :dash: і клясти що не дай Бог ще й народиться таке як ти :crazy: то це нормально???
Того дуже нелюблю я наших пенсіонерів, бо вони думать що як вони їдуть по посвідченні і вони старші то їм вседозволено!!! :ireful:
Того завжди стараюся в маршрутці сідати на самий зад, щоб ніхто мене не чіпав.
А якщо вернутись до теми то скажу, що і в соціальних маршрутках теж пхаються, хоча там кількість пільгових місць необмежена. В них вже просто це в крові :hi: Я навіть як поїздом (дизельним ) літом їхала в село то пенсіонери так пхались, що одна мені навіть ручку від сумки відірвала :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Радмила » 26 листопада 2013, 19:28

Дівчата, а Ваші мами, бабці, діди не пінсіонери? Їх це не стосується?
Мова про те, що у людей забрали право на безкоштовний проїзд. І змусили як тварин штовхатись, гарчати один на одного. І як Ви думаєте буде себе поводити дуже культурна бабця? Один раз пропустила автобус, другий, годину простояла, а потім піде штовхатись. бо хоче їхати.
Я не кажу, що так правильно, я кажу про те, що людей нагло обдурюють. А щоб це побачило більше людей, напишіть свої коментарі на 20 хвилинці. Новина стане в стрічку актуальних, може тоді і журналісти візьмуть коментра у Мединського, чому його перевізники не дотримуються законодавста України.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення pan_kotskyy » 26 листопада 2013, 20:05

тато вже пенсійного віку, за проїзд оплачує завжди, вважає оці пільги приниженням людей, якраз через оте штовхання і т.д.
краще б доплачували скільки там в місяць на проїзд витрачається пенсіонерами.
ще одна знайома пані пенсіонерка аж на дорогу виходить коли маршрутка підїжджає і їздить по кілька раз на день - чи треба чи не треба - але ж безкоштовно, на ринок - з ринку - знов на ринок, бо щось там забула, лимон припустим )) я не утрірую, так і є.
а платила б, думала б більше чи дійно тре їхати чи не займати місце в маршрутці.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron