Глобальні оголошення!



Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Anjuta » 26 листопада 2013, 20:14

pan_kotskyy хотіла подібне написати, але щось передумала).......моя мама завжди платить, лиш дизелем на дачу безкоштовно їздить, бо часто туди їздить.
А в чоловіка бабця(нехай спочиває з миром), то поки могла виходити на вулицю і десь їхати, то також завжди платила - це мені вже вся родина розповідала і вона сама. Зустрічала також таких які любилять просто по колу покататися. Тому у всьому має бути межа.
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Mysyk1 » 26 листопада 2013, 20:20

Радмила написав:Дівчата, а Ваші мами, бабці, діди не пінсіонери?

в мене батьки також пенсіонери, але не пхаються і якщо то і заплатять а ні то сядуть в тролейбус. В мене також негативне враження від наших пенсіонерів, я бачила як бігла бабка з сумками такими що я немогла підняти :scare: хоча незслабких, потім локтями розштовхала всіх, хоч стояли дівчина вагітна і я з дитиною на руках, нахамила щей при цьому хто зробив їй зауваження і полізла далі в маршрутку і ще цілу дорогу сварила молодь, державу і все на світі. А чи не вони самі створили таку державу? Чиї ми діти не їхні? А скільки надивилась коли їздила електричкою до Львова. Пхаються самі перші сідають серед вагону біля вікна і потім всіх випихає бо вона виходе на наступній зупинці :cry: на дачу. А скільки рано коли їдуть на роботу і вони пхаються хоча :cray: і неспішать а просто катаються щоб дома несидіти. А в поліклініках, а на роботі вже тільки вперед ногами і ніяк невступлять місце молодим, в яких діти і сім"ї бо в них вже є пенсія ну це вже не по темі. Я повторюсь батьки пенсіонери але поводяться нетак мабуть від людини залежить. І ще пенсії не дуже менші від зарплата деколи і більші то можуть і так само платити, щоб непхатись а ні то чекай на тролейбус. Ми їздимо з дитиною в тролейбусі бо дуже їй це подобається і бачу як бабці пхаються в маршрутку і свариться а тролейбус пустий. :dash:
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення irinka » 26 листопада 2013, 20:26

Anjuta написав:Зустрічала також таких які любилять просто по колу покататися. Тому у всьому має бути межа.


100% , я сама колись була свідком такої розмови :yes: Говорять дві бабці-коліжанки в маршрутці, яка їхала з ринку:
-ви ще сьогодні поїдете, бо я вже 2 раз їду, але дещо забула купити. А друга каже- та незнаю, може й поїду, бо і так нема що вдома робити :dash: :dash: :dash:
От чесно нерозумію таких людей :ireful: таке враження складається що просто їм скучно і нема чим зайнятись, а так хоч в маршрутці прокатаються :crazy: А якби проїзд був платний, то може й би задумались тоді чи варто їхати? :confused:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Anjuta » 26 листопада 2013, 20:31

ооо, я з дитиною стараюся навпаки троліка дочекатися - бо він ПУСТИЙ!....а маршруткою лиш якщо дійсно срочно і не видно троліка.....
ну і за сварливих пенсіонерів - їм аби причина, заберуть обмеження...знайдуть інше до чого придертися
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення irinka » 26 листопада 2013, 20:41

Радмила написав:І як Ви думаєте буде себе поводити дуже культурна бабця? Один раз пропустила автобус, другий, годину простояла, а потім піде штовхатись. бо хоче їхати.
Я не кажу, що так правильно,


В тому то й діло, а подивитись на них зі сторони, то взагалі :impossible: таке враження що зараз горло один одному перегризуть :mamba: хай би вже краще їм підняли пенсію і відмінили пільгові місця і тоді б всі мали рівні права, а пенсіонеси б реально задумались чи варто їм їхати лишній раз без потреби? І не було б тих суперечок перед входом в маршрутку.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 26 листопада 2013, 20:50

яка різниця хто скільки раз їде? може їм кататись цікавіше ніж тв дивитись? не лише пенсіонери в нас не приємні - таких різного віку хватає. а пенсіонерів шкода - хз які б ми були якби пережили те, що й вони. а на старості принижувались виживаючи за копійки і де їх попускають то водії, то ще якісь чиновнички.
проблема в іншому - перевізниках, які наживаються. можна дати більше транспорту на маршрут - але ж то лишні гроші витрачати. а контролювати те, скільки вони заробляють не можливо - квитки ж ніхто не бере. от вони й звітують, що квиточків то мало продалось - маршруток достатньо.
але ж шо жалітися на перевізників, то ж не вони "штовхаються"
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Anjuta » 26 листопада 2013, 21:17

taranjka, я не захищаю перевізників - це орема тема і те як ті маршрутчики постійно летять і всіх підризают.....
але я за те що в першу чергу треба себе змінювати, а ні шукати завжди крайнього. І ніхто не забороняє пенсіонерам кататися , але тоді і інші нехай не ображаються і чекають маршрутку де б не було катаючогося пенсіонера. Грубо? Так!
Всі завжди рахують хто і скільки заробив - в нас вільна держава і ласкаво просимо всіх у бізнес. Тільки як поставити того ж самого пенсіонера - власником , то він почне рахувати знову ж одразу мінуса.....і нічого не зміне. Хоча ще вчора міг проситися 6 пільговиком в ту ж саму маршрутку, .....він порахує що сплачуючи всі офіційні і не офіційні данини плюс те що вкраде водій(безсумнівно!) плюс амортизація і ремонт , плюс бензин(і знову ж таки тут ще і водій враде!).....не вигідно буде йому катати ще вчорашніх "однодумців".

А хто і що пережив, як на мене зовсім не стосується цього питання. Як ти кажеш є хамовити різного віку, так є і переживші дехто набагато більше горя за свої "20"....тому тут взаємозвязку ніякого не бачу.
І мені всіх шкода, часом з дитиною можу старенькій бабулі сумки з села помогти перенести через міст.....часом тварин покормимо, гроші музикантам кидаємо(о їх також шкода, знаю по собі, вивчилися - а нікому не потрібні ті музики крім кабаків). В маршрутках деколи і попрошайкам цукерки дам. Але ж за них всіх ніхто не згадає, бо вони і права голосу не мають - вони нищі, а з такими ніхто не рахується.
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2013, 21:21

irinka написав:От чесно нерозумію таких людей :ireful: таке враження складається що просто їм скучно і нема чим зайнятись


Ір, уяви що ти живеш сама, без нету і кабельного, на роботу не ходиш, дитина давно виросла і ти їй не цікава......
Відколи висіли оті білборди щось там бла-бла-бла про водіїв і маршрутки, то я беру квитки, а як з малим, то ще й по кілька і питаю чи то вже дозволено курити....

Підтримую тараньку на всі 100.
останній раз їхала з ринку, пропустила дві 12-ки, бо хотіла сісти і не спішила. Як приїхала третя то чоловік років так 40-ти почав до мене кричати, може б то я чергу зайняла і всіляку таке, а бабця якась каже та вона вже давно стоїть, так само як я.
Хлоп таки зайшов перший(((( а я пішла на 13-й бо нехотіла нервуватися і набридло стояти

Anjuta так тема якраз і про перевізників, про те що вони обманюють пенсіонерів!!! а пенсіонери цього не знають!!! і гроші ж то ж держбютжету виділяються!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Anjuta » 26 листопада 2013, 21:25

Наталінда, просто дійсно всім різні ситуації попадаються.
До речі мені вчора тролік не став на зупинці біля стадіону, якраз мокрий сніг з вітром в обличчя дув, а Арсеша заснув на руках......то хто винен? в тому що мені прийшлося через міст в таку погоду вертатися з центру. Відповідь кондуктора була - що водію троліка завадив зупинитися водій маршрутки на зупинці. Бред!
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення pan_kotskyy » 26 листопада 2013, 21:27

taranjka написав:яка різниця хто скільки раз їде? може їм кататись цікавіше ніж тв дивитись?

так власне, що нічого не буває безкоштовно, за пенсіонерів та інших пільговиків платять ті, хто оплачує поїзд.
чомусь же той проїзд постійно дорожчає.
Давали б всім надбавку - на проїзд в транспорті, а пільги відмінити, все. Тільки певно нема звідки взяти ті надбавки от і знущання над людьми і економікою...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей