Глобальні оголошення!



Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 27 листопада 2013, 19:08

чесно розділити? та не смішіть, з нашою владою? це не вигідно нікому - ні перевізникам, ні чиновникам до цього причетним. адже на цьому відмивається багато грошей. шкода, не можу знайти репортажу, про те, де і як живуть тернопільські перевізники. здається в ЗІКу робили розслідування.
якщо з такою злістю зараз молоді люди наїжджають на пенсіонерів, то хто зна як в вже пенсійному віці будуть поводитися. нервові клітини не відновлюються..
про те, як живуть пенсіонери в селі і в місті я знаю з особистого досвіду, і не кажу що в селі легше. але в селі багато на чому можуть зекономити. але мова не про це, а про те, що обмеження кількості пільговиків незаконне, але про це не говорять. як колись не говорили про те, що учні мають право на пільговий проїзд - це питання "випадково" підняли кілька років тому, завдяки журналістським розслідуванням
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення pan_kotskyy » 27 листопада 2013, 19:13

taranjka написав:чесно розділити? та не смішіть, з нашою владою?

ну от, власне, це і найсумніше
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Ulkanet » 27 листопада 2013, 23:12

taranjka та ніхто на них не кидається в маршрутках чи там на вулиці :hi: . то просто вже так наболіло що тут тай висказлися. ще ніодної мами не бачила, яка б з пенсіонером сварилася. зазвичай кричать вони - а всі тихо опускають голови і роблять вигляд шо не чують тих криків. :sad:
зробили б їм так як студентам - певну кількість раз на пільговий проїзд в місяць, наприклад. а то одні катаються по 5 раз на день. а другий пенсіонер раз в місяць їде в поліклініку і по посвідченню не "попадає" - бо "вже є!". :sad:

як на мене дієвіше зробити листівки в пороздавати тим самим пенсіонерам. а ше було б прикольніше орендувати бігборда на 2-3 дні і там написати. :hi: ::Р: :hi: ото би шехеру наробили :hi: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Радмила » 28 листопада 2013, 00:18

Написала шеф-редактору 20-хвилинки. Просила зробити журналіське розслідування.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей