Глобальні оголошення!



Євромайдан 2013

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Євромайдан 2013

Повідомлення taranjka » 22 листопада 2013, 11:28

легке дежавю девятирічної давності :hi: а ви о думаєте про те, що зараз відбувається на майданах? вірите\ підтримуєте? пішли б на протести?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Галина » 22 листопада 2013, 11:42

Тепер не пішла б, розчарувалася і нікому тепер не вірю...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Любов » 22 листопада 2013, 11:57

а я б пішла, незважаючи ні на що, навіть на попередню поразку майдану. Заради майбутнього України люди мають зорганізуватися, бо з митним союзом в нашої держави нема ніякого майбутнього, лише деградування. Хоча не дуже вірю, що майдан вплине на президента. Суд Києва вже швиденько заборонив євромайдан.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення taranjka » 22 листопада 2013, 13:39

гарно написано

МАЙДАН-2013.
ЩО І ЯК РОБИТИ? ПРОСИМО ПРО ПОШИРЕННЯ!

Важливо: Всі Ваші дії, акції, заяви мають здійснюватися у відповідності до чинного законодавства.

ПЕРШІ ГОДИНИ МАЙДАНУ ПОКАЗАЛИ:
1) Люди прийшли. Вперше за 9 років є питання, яке мобілізує і за яке не соромно вийти.
2) В той же час – наявна характерна неорганізованість, відсутність чітко окреслених цілей, завдань та плану діяльності
3) Неготовність опозиційних політиків до того, що люди вийшли на майдан.
4) Низький рівень авторитету у всіх без виключення політичних діячів, які там з’являлися. Справа буде програна, якщо партійні інтереси та риторика будуть понад загальнонаціональну.

ЩО СТАЛОСЯ?

Відмова від Асоціації не означає збереження «статусу кво». Це означає інтеграцію в Євразійський союз. Це цивілізаційний відкат, шляху назад з якого не буде.

Європа – не ідеальний варіант і буде дуже важко спочатку, але для нашого суспільства сьогодні іншої альтернативи немає.

В нас зараз крадуть наше майбутнє. Нас не питають. Вони вирішують за нас.

НАШІ ВИМОГИ

1. Ситуація має бути виправлена до Вільнюського саміту. Всі необхідні умови для підписання Угоди мають бути виконані. Своєю масовою позицією ми маємо продемонструвати Європі наміри народу. Європа підписує асоціацію не з президентом, а з нами. Угода має бути підписана.

2. Якщо цього зроблено не буде, ми вимагаємо дострокових виборів президента та парламенту. Має бути забезпечено ефективна реалізація функцій державного управління в перехідний період (у відповідності з чинним законодавством). Проведення нових виборів. Легалізація нової влади.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення olka.mg » 22 листопада 2013, 14:16

Там і заробити можна(((
100 грн в день... бачили?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
olka.mg Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 10 травня 2012, 12:09
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: хлоп'ятко

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення taranjka » 22 листопада 2013, 14:21

olka.mg якщо подивитися профіль того, хто створи подію, то можна зрозуміти, що це антиакціонери. спеціяльно, щоб зробити антирекламу
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення olka.mg » 22 листопада 2013, 14:40

taranjka, так... але це діє! чорний піар - найкращий піар в роботі((
багато прийде бажаючих "заробити", а потім будуть розказувати "як їм платили"...
olka.mg Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 10 травня 2012, 12:09
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: хлоп'ятко

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення TYulia » 22 листопада 2013, 22:07

я за ЄС двома руками. Євромайдан теж підтримую, саме ця акція залишає маленький шанс на підписання угоди з Європою. Цікаво, що з того всього получиться...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Lenysa » 22 листопада 2013, 22:13

і я двома руками за, підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Радмила » 22 листопада 2013, 22:22

Я не підтримую. Я проти. Вступ в ЄС вб'є нашого і так майже добитого виробника.

Кому там потрібні наші товари? В них є свої і на порядок якісніші. Реально ми можемо торгувати лише з колишніми республіками Рад.Союзу. Якщо вони закриють для нас кордон, то гаплик нашій промисловості. Згадайте , які збитки мала Україна, коли Росія відмовилась від наших цукерок і молочки.
А Європа нас годувати не буде. Що реально дасть нам вступ в ЄС? Я переваг не бачу.

Всі кажуть майбутнє , майбутнє... Конкретно чим вплине ЄС на життя кожного українця і на перспективу розвитку нашої держави в цілому?
В кого є аргументи 1,2,3... ???

Замутили людям голови. А їм аби не з Росією, а що там , в Європі ми реально нікому не потрібні, ну хіба як чорноробоча сила, то про це ніхто не каже.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron