Глобальні оголошення!



Євромайдан 2013

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 січня 2014, 02:44

Sms написав:А Надал не винен в цій забудові? Чому ж його не пікетують у Білій? Чи він раб системи і не може нічого вдіяти? :ha:


А хто каже, що не винен? І він, і багато крім нього. А чого не пікетують, не знаю. Я б пішла. Першій піти чи шо? :confused:
(Я про свою "любов" до нашого мера вже раніше детально писала десь в іншій темі)
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення гра з вогнем » 22 січня 2014, 03:32

Тернопільський Тризуб визнав, що Банкова і Грушевського справа рук "Правого сектору", а не провокаторів і "тітушок", хлч ще буквально місяць тому переконували усіх в зворотньому.

місяць тому "грушевського" не було, тому я не розумію цього вислова
як можна переконувати у тому, чого не було?

я читала що відповдальність за грушевського взяв Правий сектор - це не секрет

проте, правий сектор це не весь майдан
так само як ти не підтримуєш владу, обриними тобою методами, так само і правий сектор обрав свої методи
особисто я не вважаю обраний шлях єдино вірним, але розумію виснаження, зневіру людей, які вдалися до радикальних дій

Ігор Луценко, з яким асоцюється майдан, якого викрали та побили тим не менше говорить
я ще раз переконався, що принаймні мій вибір - це ненасильницький спротив.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення гра з вогнем » 22 січня 2014, 03:35

В Тернополі розтрощили вікна у офісі ПР, в Тернополі автомайданівці пікетували під будинком, в якому живе депутат від ПР.

автомайдан їздів у Межгір'я

це якась гра в асоціації?
чи ти депутатка ПР?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Галина » 22 січня 2014, 08:50

Тикніть мені пальцем в статтю, допис чи відео, де як ви тут виражаєтеся, інакомислячим розбивали голови, чи взагалі били майданівці. В мене подруга проти майдану, бо платить регіоналам за розвиток свого бізнесу, відповідно їй не вигідно міняти владу, але я їй голову не розбиваю і навіть не б’юся, висловили свою думку, кожна залишилася при своїй. Тому не розумію ваших страхів щодо того, що вам прихильники майдану голови розіб’ють.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Галина » 22 січня 2014, 09:27

Беркутівці забили до смерті 22-річного хлопця. Але ж це правильно, бо вони захищають порядок, закони, виконують накази влади...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Перлинка » 22 січня 2014, 09:32

Дівчата ,не перекручуйте.
Ми всі тут говоримо ,що проти того ,що відбувається на майдані ,бо не хочемо крові,нічиєї !!!Тому я була проти ,щоб ті хлопці йшли туди вмирати і калічитись за мене.
А ти за ,ти говориш нарешті,правильно ,давайте,молодці,виходьте ще,ви наші герої.Тому це твоя вина.Бо наслідки були відомі наперед.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Перлинка » 22 січня 2014, 09:42

Скільки вас було на тих майданах ,міліони .Співали гімни,клали руку на серце .
Ви вдумувались в зміст?Чи аби поспівати?
А вони вдумувались.Вони роблять все те про що співали .Тільки їх зараз там не мільйони ,а зграйка.
А всі ті ,що співали і сидять зараз дома гріються і дивляться тєлік зрадники.
Мені не 15 років,я такі ситуації в мініатюрі пережила не раз,коли кричить багато,а як настає реальна загроза залишаєшся один.
Цього не знають лише юні та романтики.
Або ще є одна категорія,ті кому нічого втрачати.
А якщо вам є ,що втрачати,про що ви зараз так несміливо починаєте згадувати при запитанні ,чому ви і ваші чоловіки зараз не там,то й нариватись не треба було ,аби потім пускати цих відчайдухів на мясо і жити собі далі.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Перлинка » 22 січня 2014, 09:56

Любов написав:" Іде народ ! ... На Київ йде ... , як лава ...
До хрускоту стиснувши кулаки ...
З Тернополя ... , зі Львова ... , Станіслава ...
Й зі Сходу ... йдуть в столицю козаки ...
Пишаюся Тобою ... , мій Майдане ! ...
Де славні правнуки ... своїх дідів ...
За Україну ! ... За народ ! ... І сили стане !!! ...
За те ... , - щоб бити нас ... уже ніхто не смів ! ! ! ... "

гарний вірш ,та нема чогось тої лави ні зі Львова ні з Тернополя ні зі Станіслава
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Перлинка » 22 січня 2014, 10:00

Галина написав:Беркутівці забили до смерті 22-річного хлопця. Але ж це правильно, бо вони захищають порядок, закони, виконують накази влади...

Зато ,як писала недавно таранька він ввійде в історію
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Перлинка » 22 січня 2014, 10:16

гра з вогнем написав:зустрічне питання
а ти чого не в маріїнському?

бо ми не хотіли і не хочемо воювати,я в серці вболіваю за наших людей ,я згідна ,що правда на їх боці і все ви правильно говорите ,якщо мислити категоріями людської справедливості та око за око

але я мислю іншими категоріями ,я не хочу вибирати око комусь і не хочу ,щоб вибирали мені і заради цього я готова поступитись -це не боягузство -це життєва мудрість ,філософія вищого рівня,шкода тільки ,що не всі розуміють і важко донести.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість