Глобальні оголошення!



Євромайдан 2013

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення Anjuta » 22 січня 2014, 15:56

Тільки що прочитала на сайті тсн, що з майдану закликають забрати жінок і дітей, я так розумію, що влада руками Беркутівців збирається всіх інших "втихомирити"?
Я вже не хотіла заглядати в цю тему і писати , але скажіть де совість чи розум чи Бог в серці в тих беркутівців? Стріляти по людям без зброї :ireful:
Вже 4 людей з майдану мертвих!!!
А шановний президент, який закликає всіх до миру, сидить і тішиться, що людей мало на майдані. Ці смерті лише на його совісті, він знає чого люди там стоять і знає , що має зробити щоб смертей не було більше. Чому він досі не подав в отставку? А лише закликає до миру, для мене це те саме що він сам їх вбив.
А тепер дозволили використовувати водомети ри температурі нижче нуля!!!
І ще Азаров дозволив кидати гранати в людей "Беркутівцям"!!!!
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення nadusha » 22 січня 2014, 17:19

Україна по два боки Рубікону
Традиційні політичні ігри в «протистояння двох Україн» закінчилися. Перейдений днями Рубікон поступово забарвлюється кров’ю. Ескалація насильства різко поглибює розкол у суспільстві, але влада, схоже, схильна сприймати це як власну перемогу.
Про що йдеться? Почати слід з того, що за всі роки правління Віктора Януковича політична опозиція виявилась абсолютно нездатною дійти до традиційного виборця Партії регіонів. Політики, що бажали позмагатися за трон у 2015 році, покладались на регулярно фіксоване соціологами падіння популярності влади навіть у її базових регіонах. З огляду на переможну ходу «пакращення» це падіння було неминучим. Водночас ніхто не врахував, що інша частина країни, від початку критично налаштована до нинішньої влади, з одного боку, може виявитись не готовою терпіти «пакращення» аж до наступних виборів. А з іншого – глибоко розчарується в опозиційних вождях, чиї кволі спроби пригальмувати владний гібрид репресивного бульдозера з пилососом для викачування грошей дедалі частіше виглядали просто симулюванням.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Австрія розслідує рахунки Клюєва. Можливий арешт?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Встреча украинских министров с иностранными послами закончилась скандалом
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Украина в крови – ставка больше, чем власть
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Литвин: Верховна Рада швидше мертва, ніж жива
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Из тел убитых активистов извлекли снайперские пули, - СМИ
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


В Бориспольском районе обнаружены два трупа со следами пыток, - СМИ
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення гра з вогнем » 22 січня 2014, 17:59

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) закликала припинити насильство в Україні провести широку зустріч церковників, опозиції та президента.

Про це йдеться у комюніке за результатами екстрене засідання 22 січня.

Лідери церков гостро засудили "факти вбивств, за які несе відповідальність перед Богом кожен, хто до цього причетний. Нікому не дозволено переступати Божу заповідь "Не вбивай!"

Вони теж закликали негайно припинити кровопролиття і засудили використання церков і релігійних організацій в політичних технологіях.

Керівників церков просять про термінову зустріч як з президентом Віктором Януковичем та з очільниками опозиції.

ВРЦіРО закликала вірних церков і релігійних організацій до посиленої молитви і посту за збереження миру і цілісності соборної України.

Як відомо, в Києві на вулиці Грушевського з 19 січня тривають зіткнення протестуючих і силовиків, в результаті яких застрелили двох людей.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення flash-ka » 22 січня 2014, 19:52

Перлинка написав:Якими вашими чоловіками ?

тими, що захищають волю!!!
ті,що у формі на роботі і можуть звільнитись...не йдуть значить вони хочуть вбивати. сумно.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Євромайдан 2013

Повідомлення taranjka » 22 січня 2014, 21:52

Як модератор цього розділу я закриваю тему. Вбито людей, і ті хто це зробив не мають виправдання. Не мають виправдання і ті, хто давав накази. Це не тема для дискусій.

Моліться за людей. Підтримуйте.

Слава Україні. Героям слава!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей