Глобальні оголошення!



Про визначних українців

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Про визначних українців

Повідомлення taranjka » 10 лютого 2013, 20:44

зараз багато пишуть про те, що одна з причин нерозуміння між сходом-заходом - це відсутність однієї історичної свідомості. тобто різних людей і історичні події, тут і там бачать і сприймають по іншому. найяскравіший приклад - Бандера. на заході зробили цілий культ, і такий же антикульт на сході.
а кого ви вважаєте визначним українцем? чому?
і як думаєте, коли розповідають про цих "великих", то чи варто адекватно, тобто різносторонньо, про них повідати, чи тільки хороше?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про визначних українців

Повідомлення гра з вогнем » 21 лютого 2013, 23:02

я не можу так відразу сказати, кого я вважаю визначним українцем
на думку відразу спадають прізвища відомих українців, але як починаю думати "хто ж з них Визначний" - не можу сказати.

коли розповідають про великих, цікаво дізнаватися різносторонню інформацію, подану не лише під певним соусом. також мені відразу цікаво загалом дізнаватися, що відбувалося втой чи інший період, шоб розуміти чим були продиктовані вчинки и рішення людини
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Про визначних українців

Повідомлення taranjka » 21 лютого 2013, 23:30

я тепер почала "переосмислювати" освоєну в школі\інституті історії. і неоднозначне враження винило. в школі про певних осіб, яких було визначено "герої" розказують тільки так. з одної сторони гуд - виховується патріотична молодь (ггг), гордість за націю і т.д.. але часто це супроводжується замовчуванням інформації, її перекручуванням чи взагалі створенням мітів.
як приклад - улюбленець укр. християн князь Володимир - на справді не був християнином, Богдан Хмельницький скоріш за все був вассалом турецьким і ще в молодому віці прийняв іслам... і т.д.
з іншого боку, якщо до кожного придивитися, то і в приклад нема кого ставити :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про визначних українців

Повідомлення гра з вогнем » 21 лютого 2013, 23:35

а з іншого боку. якшо через стільки століть ми знаємо імена цих людей, цікавимося. ними - то таки дійсно вони ВИЗНАЧНІ
і уже це гідне бути прикладом.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Про визначних українців

Повідомлення taranjka » 21 лютого 2013, 23:39

ну і Гітлера ми теж знаємо, тим не менш... а героїв робить влада - кому хто вигідний, того й "просувають"
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про визначних українців

Повідомлення гра з вогнем » 21 лютого 2013, 23:54

навіть гітлер був неоднозначною особистістю, раз досі "будоражить"
я ше досі час від часу люблю поміркувати, як то німцям не стидно за нього :crazy:
і він таки теж був визначним, хоч і антигероєм

я от читала недавно шо з підручників історії за 5 клас забрали всіх визначних українців, твоя тема пов'язана якось з цією подією?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Про визначних українців

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 лютого 2013, 01:52

гра з вогнем написав:я ше досі час від часу люблю поміркувати, як то німцям не стидно за нього :crazy:


Стидно і навіть дуже. Середньостатистичний німець досі соромиться того, що його співвітчизники (а можливо і прямі пращури) підтримували Гітлера. І взагалі не дуже охоче розмовляє на цю тему. А сама держава має купу різних фондів, грандів і інших допомог, які вона надає іншим країнам, з відчуття провини за "все те саме". А для євреїв скільки у них програм... Одним словом, досі спокутують.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці


Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron