Глобальні оголошення!



Евтаназія

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Dribchuk » 01 лютого 2013, 12:56

taranjka написав:людина має помирати має в важких муках, головне шоб сама. кожен має відмучитись за свої гріхи

знаєш, а я з цим згідна. За кожну провину має бути кара. Хай це і жорстоко, але так має бути. Я проти смертної казні бо це "занадто легко". Не можу сказати що я супер релігійна людина, але в мене в житті були ситуації які мені доказали що так правильно - є злочин-має бути і кара. Це моя субєктивна думка, яка склалася через певні обставини в житті. На рахунок гріхів - не знаю, гріх це відносне поняття, як на мене. Для когось гріх - це вбивство, для когось маленька брехня вже гріх. Тому говорити "відмучитися за гріхи" я не буду. Швидше так як я написала вище - є злочин-має бути кара. (і це не обовязково стосується здоровя чи ще якихось фізичних мук, але і чинного законодавства також :hi: )
Може зараз хтось напише про хворих діток, які страждають - тут я відповіді не маю, мені не подобається думка що діти відповідають за гріхи батьків - так бути не повинно.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Dribchuk » 01 лютого 2013, 13:03

TaniaPicaSSo всерівно не хочу щоб за мене хтось вирішував, навіть як то найближчі люди :confused:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення taranjka » 01 лютого 2013, 13:05

Dribchuk написав:є злочин-має бути кара

тому, якщо людина глибоко релігійна і вважає себе грішною і покараною, то буде до останнього терпіти "їй призначине". це її вибір. чому ж не дати такий вибір тим, хто не практикує християнство?
питання евтаназії складне, і має багато підводних каменів, а бути їй чи ні вирішують ті, хто з цим ніколи не стикався
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Евтаназія

Повідомлення Dribchuk » 01 лютого 2013, 14:05

taranjka та хто ж не дає вибору? не хош-не живи, тільки це не означає що потрібно це вносити в законопроекти і легалізовувати.
Питання дуже складне і з боку моралі і з боку релігії, і з боку юридичного. Мені здається що Україні ще дуже далеко треба топати до таких серйозних нововведень як евтаназія чи гендерне виховання - нам би з побутовими проблемами розгребтися а тоді доганяти Європу. :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Евтаназія

Повідомлення taranjka » 01 лютого 2013, 14:09

є випадки, коли людина фізично не здатна вчинити самогубство
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Евтаназія

Повідомлення flash-ka » 01 лютого 2013, 14:37

а ви думали про те,що будь яке рішення має час дії..... а що якщо ви хочете померти і благаєте про це, бо самі не можете.....а потім полегшало і ви передумали....
як бути ????
у мене бабуся довго була прикута до ліжка...було їй так боляче,що вона просила її отруїти або дати щось гостре до рук....я плакала,але знаходила силу розрадити її....а коли біль стихала,то вона знову розказувала про свою молодість і навіть сміялась...
я однозначно проти самогубства, і вбивства!
Якщо людині хочеться померти, то я б хотіла,щоб в цей момент поряд з нею був хтось ,хто допоможе передумати поки не пізно!!!
життя це дар!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Евтаназія

Повідомлення Marichka » 01 лютого 2013, 15:40

Я однозначно проти евтаназії.Не ми давали життя,щоб його відбирати.

Є вже багато свідчень людей,які мають муки сумління,бо "кололи укол смерті",хоч це їхня робота.

Розумію,не все так просто,але,якщо такий стан в когось є,що хочеться померти,то вірю,Бог дає сили це пережити.Важливіше-показати,помогти,щоб хотілося жити...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Евтаназія

Повідомлення Liljondr » 01 лютого 2013, 16:01

TaniaPicaSSo написав:А особисто вам заважатиме, якщо якась самотня хвора людина, яка не вірить у Бога і не вважає себе християнином, скористається евтаназією? Мені, наприклад, все одно. Якщо хоче - нехай.


А мені не все одно. Якось сумно :( і шкода людину.
До того ж, маючи приклад розбійника, який помирав на хресті. Я вірю що дії Господа дуже мудрі і справедливі.
Інколи щоб мати вічне життя з Господом, слід перетерпіти тут на землі.
Маю на увазі те , що сьогодні зробивши евтаназію - невіруючу людину прирекли до безболісної смерті, та вічного життя в болі
А якби сьогодні не зробили евтаназію, а завтра серед болю і безліч думок - ця невіруюча людина стала віруючою. Чекала б своєї смерті та вічного щасливого життя.
Не християни мене не зрозуміють певно. Але думаю ті що мають почути і зрозуміти - мене почують та зрозуміють.

І ще християнам не може бути все одно, коли інший грішить. БІблія вчить що слід людину попередити що вона грішить.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Евтаназія

Повідомлення Vikibee » 01 лютого 2013, 16:58

Я проти!!!!! Керуючись тим, що вважаю себе християнкою.

З власного досвіду розповім таке: декілька років тому мій рідний дідусь (на той час ще при хорошому здоров’ї) казав, що не розуміє тих людей, які прикуті до ліжка і мучаться. Невже не легше випити таблетку, кому потрібне таке життя в муках????? ......Пройшло кілька років, в дідуся знайшли дуже серйозну ваду серця, ліки не в силах допомогти.....зараз йому 88, які там розмови про "чарівну таблетку" чи ще щось. Дідусь перебрав усі можливі способи одужання вже й у чуда вірить. До чого я це все....одне діло говорити-балакати.....інше опинитися в такій ситуації. Питання надзвичайно болюче. І не приведи Господи, щоб комусь із нас довелося таке пережити чи стикнутися із прийняттям такого рішення стосовно когось. Як не крутіть, але життя - це дуже великий дарунок від Бога і ми не в праві в такій мірі самі ним розпоряджатися!
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Евтаназія

Повідомлення taranjka » 01 лютого 2013, 17:28

Dribchuk написав:taranjka та хто ж не дає вибору? не хош-не живи, тільки це не означає що потрібно це вносити в законопроекти і легалізовувати.
Питання дуже складне і з боку моралі і з боку релігії, і з боку юридичного. Мені здається що Україні ще дуже далеко треба топати до таких серйозних нововведень як евтаназія чи гендерне виховання - нам би з побутовими проблемами розгребтися а тоді доганяти Європу. :crazy:

топати до цього ще довго не тільки україні, але й решті країн. я не сперечаюся, що воно важке у виконанні, але якщо досліджувати цю проблему, то вихід знайти можна.
я проти, щоб такий закон вводили поспіхом. але, вирішувати - бути чи не бути евтаназії тільки з релігійних міркувань - не правильно. це моя думка, я її не навязую нікому, лише обгрунтовую
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість